KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Terapia, Fizjoterapia, Diagnostyka, Dietetyka

(47 opinii)

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie oste... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Przemysław Sekuła

  Przemysław Sekuła

  fizjoterapeuta,terapeuta,diagnostyk
  Pan Przemysław jest pierwszym fizjoterapeutą, który w ciągu 2ch wizyt zdiagnozował i całkowicie wyleczył moje dolegliwości. Miałem ból barku oraz prze...
 • Natalia Zbroja

  Natalia Zbroja

  dietetyk
  Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p...
 • Agnieszka Paluch

  Agnieszka Paluch

  fizjoterapeuta
  Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyre...
 • Tomasz Włoch

  Tomasz Włoch

  fizjoterapeuta

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Rogatka 1, Stare Miasto

  31-425, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Sekuła

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból barku, przedramienia i problemy jelitowe

   Pan Przemysław jest pierwszym fizjoterapeutą, który w ciągu 2ch wizyt zdiagnozował i całkowicie wyleczył moje dolegliwości. Miałem ból barku oraz przedramienia spowodowany kontuzjami na siłowni. Dodatkowo jestem po operacji serca, mam bliznę na klatce piersiowej, co powodowało (o czym dowiedziałem się właśnie od Niego), że miałem problem z jelitami! Nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc. Wiedza i umiejętności jakie Pan Przemysław posiada zasługują na jeszcze wyższą opinię, ale niestety skala jest tylko do 5. Wywiad, obserwacja oraz sam zabieg był jednym z najbardziej profesjonalnych jakie kiedykolwiek widziałem. Polecam każdemu, kto ma kilku lub kilkunastoletnie dolegliwości i stracił nadzieję na ich wyleczenie. Pan Przemysław na pewno pomoże.

  • M
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: skręcenie kostki

   Świetny lekarz, rehabilitant. Miałem problem po kontuzji kostki, który dzięki pomocy pana Przemysława całkowicie ustąpił. Przy szybkim chodzie kuła niemiłosiernie. Wystarczył 3 sesje, aby ból całkowicie odszedł.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Agnieszka Paluch

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból prawego nadgarstka

   Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyrezonego noszeniem dziecka - bol trwal kilka miesiecy i znacząco utrudniał mi funkcjonowanie, juz po pierwszej wizycie poprawa nastąpiła w 90%! ból i dyskomfort praktycznie zniknęły ! kolejne wizyty sprawiły, że już więcej nie miałam problemów z noszeniem (pomimo ciągle zwiększającej się wagi synka :)) Gorąco polecam !


 • Natalia Zbroja

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: dieta

   Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p. Natalia dostosowała mi tak posiłki i dietę, aby wszystkie moje wymagania, które się sprawdziły. Do dnia dzisiejszego zrzuciłam 1,5kg. Świetnie!

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: cieta

   Problem ze słodyczami - ogromny. Codziennie cola, czekolada, czekotubka, baton etc. Początki były ciężkie, ale p. Natalia bardzo mi pomogła. Wspierała, motywowała, odbierała moje telefony z dziwnymi pytaniami i problemami. Bardzo, ale to bardzo (jeszcze raz) dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu