KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

verifiedCreated with Sketch.
(62 opinii)

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie oste... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Rogatka 1, Stare Miasto

  31-425, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.

Nasz sprzęt

 • Fala Uderzeniowa

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Przemysław Sekuła

  Przemysław Sekuła

  fizjoterapeuta,terapeuta,diagnostyk
  Przyszłam do pana Przemka z kontuzją ramienia, która nie chciałam mi przejść od dobrego pół roku, i nic mi nie pomagało na nią. Po 3 wizytach ramie ju...
  Wolny termin: śr. 9 sty
  Umów wizytę
 • Natalia Zbroja

  Natalia Zbroja

  dietetyk
  Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p...
 • Agnieszka Paluch

  Agnieszka Paluch

  fizjoterapeuta
  Do pani Agnieszki przyszłam z drętwieniem palców u prawej ręki, było to dla mnie dość uciążliwe zarówno rano gdy budziłam się nie mogąc ruszać palcam...
 • Tomasz Włoch

  Tomasz Włoch

  fizjoterapeuta
 • Anna Sierka

  Anna Sierka

  psychoterapeuta,terapeuta
  Pani Ania jest bardzo ciepła ale za razem profesjonalna. Zwraca uwagę na problemy jednocześnie nic nie narzuca i nie wyolbrzymia ich. Terapia prowadzi...

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Sekuła

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: kontuzja ramienia

   Przyszłam do pana Przemka z kontuzją ramienia, która nie chciałam mi przejść od dobrego pół roku, i nic mi nie pomagało na nią. Po 3 wizytach ramie już nie boli i po kontuzji nie ma śladu :D dodam że od zabiegów minęło już 4 miesiące ! Bardzo polecam zabiegi u Pana Przemka! świetny specjalista.

  • A
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból nogi

   Zgłosiłem sie do pana Przemka bo bolała mnie noga kiedy jechałem samochodem. Niesamowita rzeczą jest to, iż znalazł źródło bólu w takim miejscu, którego się nie spodziewałem.
   Poprzez masaż, który trwał pół godziny sprawił, że bóle ustąpiły, a zrobiłem w kilka dni po zabiegu dość długą trasę samochodem, jak i podczas wakacji.
   Skorzystałem z wizyty po pozytywnej opinii dwóch moich kolegów, którym dr Sekuła również pomógł.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Natalia Zbroja

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: dieta

   Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p. Natalia dostosowała mi tak posiłki i dietę, aby wszystkie moje wymagania, które się sprawdziły. Do dnia dzisiejszego zrzuciłam 1,5kg. Świetnie!

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: cieta

   Problem ze słodyczami - ogromny. Codziennie cola, czekolada, czekotubka, baton etc. Początki były ciężkie, ale p. Natalia bardzo mi pomogła. Wspierała, motywowała, odbierała moje telefony z dziwnymi pytaniami i problemami. Bardzo, ale to bardzo (jeszcze raz) dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Sierka

  Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Anna Sierka

   Pani Ania jest bardzo ciepła ale za razem profesjonalna. Zwraca uwagę na problemy jednocześnie nic nie narzuca i nie wyolbrzymia ich. Terapia prowadzi do zmiany myślenia i nastawienia do samego siebie i świata. Prowadzi do umiejętności samodzielnego radzenia sobie z nowymi problemami i trudnościami. Zdecydowanie polecam. Fachowa pomoc w sprzyjającej atmosferze ;)

  • G
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Anna Sierka

   Pani Anna to bardzo miła i ciepła osoba, ale przede wszystkim świetny terapeuta. Zależy jej na pacjencie, słucha, ukierunkowuje, wyjaśnia. Podczas każdej wizyty stwarza atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Dzięki temu terapia przynosi zamierzone efekty.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Paluch

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: drętwienie palców u prawej ręki

   Do pani Agnieszki przyszłam z drętwieniem palców u prawej ręki, było to dla mnie dość uciążliwe zarówno rano gdy budziłam się nie mogąc ruszać palcami, jak i na treningach sztuk walki gdzie uchwyt jest bardzo ważny. Na szczęście dzięki pomocy pani Agnieszki drętwienie ustało ! serdecznie polecam ! świetna specjalistka!

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból prawego nadgarstka

   Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyrezonego noszeniem dziecka - bol trwal kilka miesiecy i znacząco utrudniał mi funkcjonowanie, juz po pierwszej wizycie poprawa nastąpiła w 90%! ból i dyskomfort praktycznie zniknęły ! kolejne wizyty sprawiły, że już więcej nie miałam problemów z noszeniem (pomimo ciągle zwiększającej się wagi synka :)) Gorąco polecam !