KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

(71 opinii)

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie oste... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Rogatka 1, Stare Miasto

31-425, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.

Nasz sprzęt

 • Fala Uderzeniowa

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Sierka

  Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja:

   Serdecznie polecam współpracę z Panią Anią. Jest przesympatyczną osobą, a przy tym bardzo konkretną i profesjonalną. W bardzo delikatny sposób towarzyszy w powrocie do trudnych wydarzeń, wspiera, wyjaśnia schematy według których działamy i motywuje do zmiany. Przywraca wiarę w lepsze jutro i pomaga stanąć na własnych nogach, a wszystko to w atmosferze ciepła i zrozumienia. :)

  • A
   Lokalizacja:

   Pani Ania jest bardzo ciepła ale za razem profesjonalna. Zwraca uwagę na problemy jednocześnie nic nie narzuca i nie wyolbrzymia ich. Terapia prowadzi do zmiany myślenia i nastawienia do samego siebie i świata. Prowadzi do umiejętności samodzielnego radzenia sobie z nowymi problemami i trudnościami. Zdecydowanie polecam. Fachowa pomoc w sprzyjającej atmosferze ;)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Przemysław Sekuła

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • M
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: Stan po podgłowowym złamaniu kości ramiennej

   Do Pana Przemka trafiłam po dwóch tygodniach od fatalnego upadku, który zakończył się złamaniem ręki. Dokładnie diagnoza brzmiała: złamanie bliższego końca kości ramiennej.
   Opis badania TK to opis krajobrazu po bitwie. W barku złamałam chyba wszystko co można było złamać. Złamanie było wieloodłamowe, jego szczeliny przechodziły przez guzek mniejszy i większy, rowek międzyguzkowy. Głowa kości była zrotowana i przemieszczona. Natomiast szczęście w nieszczęściu, było to złamanie zaklinowane i bardzo mądry lekarz ortopeda zastosował leczenie zachowawcze, czyli ręka miała spoczywać w chuście.
   Mimo tego, że złamanie było tak poważne i "świeże", rękę zgodnie z poleceniem ortopedy zaczęłam po tygodniu prostować. Nie muszę mówić, że ból był bardzo duży. Wystarczył tydzień trzymania ręki w chuście a mięśnie i ścięgna były już zastane plus oczywiście samo złamanie bolało. Moje prostowanie było pierwszym kroczkiem wracania do sprawności. Potrzebna i niezbędna była oczywiście pomoc dobrego specjalisty.
   Tak jak wspomniałam, po dwóch tygodniach od złamania, moim ramieniem i barkiem zajął się z ogromnym zaangażowaniem Pan Przemek. Określenie "dobry specjalista" to w przypadku jego osoby niedowartościowanie. Przemek Sekuła to wysokiej klasy osteopata i fizjoterapeuta, i przy tym bardzo życzliwy i uprzejmy człowiek. Pamiętam wyraz jego twarzy jak analizował płytę z mojego TK. Trudno było wtedy wyrokować jak będzie wyglądał zakres ruchów w mojej połamanej ręce i co będzie z bólem. Mimo wszystko Pan Przemek był dobrej myśli i mnie też nastawiał do całej sytuacji pozytywnie. Widać, że miał pomysł jak postawić mnie na nogi, choć chyba powinnam napisać "na ręce":) Poza terapią manualną polecił też terapię radiofalową ukierunkowaną, z której mogłam skorzystać na miejscu w gabinecie Kinesia. Połączenie działań z zakresu osteopatii, fizjoterapii, ćwiczeń i terapii radiofalowej przyniosło efekty przekraczające oczekiwania. Sześć tygodni od tak poważnego złamania byłam w stanie prowadzić samochód a jeszcze wcześniej pisać "bez bólu" na klawiaturze. Ortopeda przy wizycie kontrolnej był i zaskoczony, i zachwycony zakresami ruchów w mojej "kontuzjowanej" ręce.
   Zdolności organizmu do samoregeneracji są olbrzymie, ale trzeba umieć nimi pokierować. To, że w tak szybkim czasie odzyskałam sprawność i nie odczuwam bólu zawdzięczam Panu Przemkowi, który pomagał mojej ręce wracać do pełni sił. Dziękuję i polecam!

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból kręgosłupa lędźwiowego -kręgozmyk

   Trafiłam do Pana Przemka z powodu bólu kręgosłupa lędźwiowego, kręgozmyk, po dokładnym i wnikliwym przeanalizowaniu ból i napięcie udało się wyeliminować. Jest świetnym i skutecznym fizjoterapeutą, posiada ogromną wiedzę i rzadko spotykane metody masażu w procesie leczenia. Jestem bardzo wdzięczna Panu Przemkowi i polecam każdemu. Nikt inny nie potrafił mi pomóc tak jak Pan Przemysław Sekuła. Polecam!!!!!!!!!!!!! Jadwiga Kawalec

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Natalia Zbroja

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: dieta

   Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p. Natalia dostosowała mi tak posiłki i dietę, aby wszystkie moje wymagania, które się sprawdziły. Do dnia dzisiejszego zrzuciłam 1,5kg. Świetnie!

  • M
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: cieta

   Problem ze słodyczami - ogromny. Codziennie cola, czekolada, czekotubka, baton etc. Początki były ciężkie, ale p. Natalia bardzo mi pomogła. Wspierała, motywowała, odbierała moje telefony z dziwnymi pytaniami i problemami. Bardzo, ale to bardzo (jeszcze raz) dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Paluch

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: drętwienie palców u prawej ręki

   Do pani Agnieszki przyszłam z drętwieniem palców u prawej ręki, było to dla mnie dość uciążliwe zarówno rano gdy budziłam się nie mogąc ruszać palcami, jak i na treningach sztuk walki gdzie uchwyt jest bardzo ważny. Na szczęście dzięki pomocy pani Agnieszki drętwienie ustało ! serdecznie polecam ! świetna specjalistka!

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból prawego nadgarstka

   Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyrezonego noszeniem dziecka - bol trwal kilka miesiecy i znacząco utrudniał mi funkcjonowanie, juz po pierwszej wizycie poprawa nastąpiła w 90%! ból i dyskomfort praktycznie zniknęły ! kolejne wizyty sprawiły, że już więcej nie miałam problemów z noszeniem (pomimo ciągle zwiększającej się wagi synka :)) Gorąco polecam !