Lekarze przyjmujący w placówce

 • Przemysław Sekuła

  Przemysław Sekuła

  fizjoterapeuta,terapeuta,diagnostyk
  Podczas treningu i nieudanego zeskoku skręciłam kostkę. Nie było to dość miłe przeżycie, jednakże gorsza okazała się sytuacja po wyleczeniu. Kostka na...
 • Natalia Zbroja

  Natalia Zbroja

  dietetyk
  Pani Natalia to prawdziwy wulkan energii i chodzaca motywacja. Wspiera zarówno merytoryczne (bardzo duza wiedza) jak i psychiczne- to dla mnie jest ...
 • Agnieszka Paluch

  Agnieszka Paluch

  fizjoterapeuta
  Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyre...
 • Tomasz Włoch

  Tomasz Włoch

  fizjoterapeuta

Inne placówki

Informacje o placówce

Gabinety

 • KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Rogatka 1, Stare Miasto

  31-425, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Natalia Zbroja

  Dietetyk, mgr

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

   Pani Natalia to prawdziwy wulkan energii i chodzaca motywacja.
   Wspiera zarówno merytoryczne (bardzo duza wiedza) jak i psychiczne- to dla mnie jest kluczowe. Ponadto jest wyrozumiała i bardzo przyjaźnie nastawiona do nawet bardzo trudnego i wymagającego pacjenta. Polecam każdemu kto chce odmienić swoje spojrzenie na odżywianie.

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: opracowanie diety

   Znakomity specjalista!!! Świetna dieta dopasowana indywidualnie do trybu dnia i zaleceń lekarskich. Szczególnie doceniam holistyczne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim, również osobom z niewielką nadwagą. Pani Natalia pomogła mi wrócić do prawidłowej wagi i przy okazji odkryła problemy z tarczycą.

   Monika

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Przemysław Sekuła

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • Podczas treningu i nieudanego zeskoku skręciłam kostkę. Nie było to dość miłe przeżycie, jednakże gorsza okazała się sytuacja po wyleczeniu. Kostka nadal była niesprawna - nie było opcji na jakąkolwiek aktywność. Dopiero rehabilitacja u p. Przemysława pomogła. Po pierwszej wizycie zauważyłam znaczącą poprawę, a po dodatkowych 2 sesjach ból, jak i obrzęk całkowicie zniknął. Rekomenduję tego fachowca.

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja po urazie

   Pan Przemysław pomógł mi dojść do siebie po dość nieprzyjemnym wypadku samochodowym. Mimo, że jestem na co dzień dość mało aktywna (a raczej leniwa), to na rehabilitację chodziłam bez wyrzutów - od początku widać było drobne kroczki ku poprawie. Proces zakończony sukcesem - czuję, że mam sprawne ciało.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Agnieszka Paluch

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból prawego nadgarstka

   Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyrezonego noszeniem dziecka - bol trwal kilka miesiecy i znacząco utrudniał mi funkcjonowanie, juz po pierwszej wizycie poprawa nastąpiła w 90%! ból i dyskomfort praktycznie zniknęły ! kolejne wizyty sprawiły, że już więcej nie miałam problemów z noszeniem (pomimo ciągle zwiększającej się wagi synka :)) Gorąco polecam !