KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

verifiedCreated with Sketch.

Terapia, Fizjoterapia, Diagnostyka, Dietetyka

(52 opinii)

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie oste... więcej

Informacje o placówce

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Rogatka 1, Stare Miasto

  31-425, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Przemysław Sekuła

  Przemysław Sekuła

  fizjoterapeuta,terapeuta,diagnostyk
  Bardzo dobry specjalista w swej dziedzinie. Od dłuższego czasu miałam problem z kręgosłupem oraz biodrem, kolanami. Ból był coraz częstszy i uniemożli...
 • Natalia Zbroja

  Natalia Zbroja

  dietetyk
  Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p...
 • Agnieszka Paluch

  Agnieszka Paluch

  fizjoterapeuta
  Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyre...
 • Tomasz Włoch

  Tomasz Włoch

  fizjoterapeuta

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Sekuła

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: leczenie osteopatyczne

   Bardzo dobry specjalista w swej dziedzinie. Od dłuższego czasu miałam problem z kręgosłupem oraz biodrem, kolanami. Ból był coraz częstszy i uniemożliwiał aktywności. Po pierwszej wizycie jest już duża poprawa. Liczę na dalszy ciąg progresu :)

  • S
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: drętwienie stopy, ból pleców

   Bardzo polecam. Światowy poziom. Już po pierwszej wizycie ogromna ulga. Po dwóch latach stałego bólu wreszcie poczułam się normalnie. Jestem ogromnie wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Agnieszka Paluch

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból prawego nadgarstka

   Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyrezonego noszeniem dziecka - bol trwal kilka miesiecy i znacząco utrudniał mi funkcjonowanie, juz po pierwszej wizycie poprawa nastąpiła w 90%! ból i dyskomfort praktycznie zniknęły ! kolejne wizyty sprawiły, że już więcej nie miałam problemów z noszeniem (pomimo ciągle zwiększającej się wagi synka :)) Gorąco polecam !


 • Natalia Zbroja

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: dieta

   Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p. Natalia dostosowała mi tak posiłki i dietę, aby wszystkie moje wymagania, które się sprawdziły. Do dnia dzisiejszego zrzuciłam 1,5kg. Świetnie!

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: cieta

   Problem ze słodyczami - ogromny. Codziennie cola, czekolada, czekotubka, baton etc. Początki były ciężkie, ale p. Natalia bardzo mi pomogła. Wspierała, motywowała, odbierała moje telefony z dziwnymi pytaniami i problemami. Bardzo, ale to bardzo (jeszcze raz) dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu