KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

(73 opinie)

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie oste... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

Rogatka 1, Stare Miasto

31-425, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.

Nasz sprzęt

 • Fala Uderzeniowa

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Sekuła

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: Leczenie osteopatyczne

   polecam, pan Przemysław całościowo podchodzi do pacjenta, posiada dużą wiedzę, wizyta profesjonalna.

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: złamanie

   Miałem wypadek na rowerze, skończył się złamaniem obu rąk i palca. W szpitalu całego mnie unieruchomili na około 5 tygodni. Po tym czasie przewidywano rehabilitację nie wiadomo jak długą.

   Dzięki Panu Przemkowi, który zobaczył mnie drugiego dnia po wypadku, od raz zaczęliśmy razem rehabilitację. Okazało się także, że unieruchomienie które miałem ze szpitala zadziałałoby odwrotnie - powodując zagrożenie dla przyszłego funkcjonowanie moich łokci.

   Po 4 tygodni od wypadku, ćwicząc zgodnie z zaleceniami, wróciłem do pracy! Normalnie potrwałoby to jeszcze dalsze miesiące. Inni lekarze byli zaskoczeni, że tak szybko wracam do pełni sił.

   Chciałem w tym miejscu wyrazić moją wdzięczność i polecić Pana Przemka.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Natalia Zbroja

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: dieta

   Dostosowanie diety do własnych wymogów, widzimi się i smaków - oczywiście moich. Do tego brak motywacji, no ale postanowienie noworoczne. I mimo to, p. Natalia dostosowała mi tak posiłki i dietę, aby wszystkie moje wymagania, które się sprawdziły. Do dnia dzisiejszego zrzuciłam 1,5kg. Świetnie!

  • M
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: cieta

   Problem ze słodyczami - ogromny. Codziennie cola, czekolada, czekotubka, baton etc. Początki były ciężkie, ale p. Natalia bardzo mi pomogła. Wspierała, motywowała, odbierała moje telefony z dziwnymi pytaniami i problemami. Bardzo, ale to bardzo (jeszcze raz) dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Paluch

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: drętwienie palców u prawej ręki

   Do pani Agnieszki przyszłam z drętwieniem palców u prawej ręki, było to dla mnie dość uciążliwe zarówno rano gdy budziłam się nie mogąc ruszać palcami, jak i na treningach sztuk walki gdzie uchwyt jest bardzo ważny. Na szczęście dzięki pomocy pani Agnieszki drętwienie ustało ! serdecznie polecam ! świetna specjalistka!

  • K
   Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból prawego nadgarstka

   Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobry specjalista. Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia, moj problem dotyczyl nadgarstka nadwyrezonego noszeniem dziecka - bol trwal kilka miesiecy i znacząco utrudniał mi funkcjonowanie, juz po pierwszej wizycie poprawa nastąpiła w 90%! ból i dyskomfort praktycznie zniknęły ! kolejne wizyty sprawiły, że już więcej nie miałam problemów z noszeniem (pomimo ciągle zwiększającej się wagi synka :)) Gorąco polecam !