Informacje o placówce

Gabinety

Kardiolab

Żyrardowska 68

82-300 , Elbląg , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Bautembach-Minkowska

  Endokrynolog, Pediatra, Endokrynolog Dziecięcy, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna praktyka lekarska w dziedzinie endokrynologiiUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Przesympatyczna Pani doktor, człowiek dusza, byłam z córką na pierwszej wizycie, wszystko Pani doktor wyjaśniła szczegółowo, uspokoiła córkę, która bardzo bała się wizyty ( w sensie, że jest coś groźnego) córka wyszła uspokojona i z uśmiechem.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna praktyka lekarska w dziedzinie endokrynologiiUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor była bardzo rzeczowa, wszystko wyjaśniła, dokładnie zbadała dziecko , przeanalizowała wyniki a do tego wszystkiego była przemiła. Nic dodać, nic ująć.

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Agata Tucholska

  Kardiolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: KardiolabUsługa: wada serca, kontrola wizyta

   Witam Wszystkich, opiszę tu swoją historie z myślą o was bo mój przypadek był niespodzianką dla każdego i mam nadzieję, że chociaż jakaś mała część, zrobi sobie prywatnie badanie echo serca w kardiolab u doktor Agaty Tucholskiej nie zwlekajcie z objawami, teraz już mogę powiedzieć Nie bójcie się badać, badajcie profilaktycznie,  gdyby nie doktor Agata Tucholska to nie wiem czy bym była tu gdzie jestem... mam 34 lata, 23 marca 2019 roku będąc w biurze, poczułam delikatne ciepło po stronie serca (od kilku lat raz na około 3 miesiące pojawiały się podczas odpoczynku , odczuwalne nie równe bicie serca, ale lekarz kardiolog prywatny zbagatelizował sprawę, mówiąc lekka arytmia, młoda jesteś, tego się nie leczy, nie kierując mnie na żadne dodatkowe badanie ) lekarz rodzinny wykonał ekg, zmierzył ciśnienie i powiedział, że tu nic groźnego nie widzi ale nie ma możliwości wykonania innych dodatkowych badań to kieruje mnie na SOR .... oczywiście to ciepło już dawno minęło ale zdziwiona... bo była to godz. około 12tej pojechałam aby być spokojna i właśnie wtedy zeszła do mnie doktor Agata Tucholska, proszę wierzcie mi nie wyglądałam na chorą ... nie miałam duszności, nie miałam obrzęków, po osłuchaniu doktor zadała pytanie, Czy ktoś kiedyś mówił mi, że mam szmery nad sercem? szok pierwszy hmm przecież badała mnie 30 min wcześniej doktor rodzinna nic nie mówiąc, nawet ten prywatny kardiolog nie słyszał, Zrobimy echo usłyszałam, i pamietam jak dziś , po badaniu dowiedziałam się, że mam ciężką niedomykalność zastawki mitralnej i konieczna będzie operacja, w danym momencie czułam się rozjechana przez czołg, mając dwójkę dzieci pomyślałam co będzie gdy mnie zabraknie, ale dzięki wielkiemu sercu i w 100% oddaniu się doktor Agaty Tucholskiej czułam się bezpieczna, nie ma słów do opisania co myślałam w danym momencie, Doktor Agata Tucholska mimo wykrycia u mnie wady serca nie zostawiła mnie samej sobie , odnalazła dla mnie kolejnych aniołów w Wejherowie, którzy zaopiekowali się mną tak samo, tak samo normalni, ciepli, życzliwi ludzie z ogromnym sercem do pacjentów... operację miałam 17 tego czerwca 2019 roku, kochani jestem, żyje, funkcjonuje, naprawiona , z mocniejszym sercem, to ja obchodzę urodziny dwa razy w roku, dziękuje moim aniołom za to, że są przy mnie.

  • P
   Lokalizacja: Kardiolab

   Świetny lekarz ! Wyrozumiała, empatyczna, cierpliwa, potrafi się wsłuchać w pacjenta, dobrze doradzi. Zawsze po wizycie wychodzę mądrzejsza i spokojniejsza, wiem co dalej robić. Wspaniała doktor. Cieszę się ze zmiany lekarza. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania