Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Kalamed Gabinet Fizjoterapii Karolina Lamk

aleja Zwycięstwa 220

81-547 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Lamk fizjoterapia

  Pani Karolina jest bardzo dobrym specjalistą, trafia w punkt z diagnozą i leczeniem. Mimo trudności w kontakcie i opóźnieniach w wizytach polecam tego fizjoterapeutę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Lamk rehabilitacja

  Polecam z całego serca!! Dwa lata chodzenia od drzwi do drzwi, wydawania mnóstwa pieniędzy na kolejne zabiegi, badania - wszystko bez skutku. Inni 'specjaliści' doprowadzili do powstania torbieli i stanu zapalnego szpiku. A wystarczyło kilka wizyt u Pani Karoliny i wszystko zaczęło wracać do normy! Czułam się w końcu zaopiekowana i prawidłowo rozpoznana - nie tylko pod kątem urazu, z którym przyszłam. Polecam gorąco!


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Lamk badania kręgosłupa

  Super pomogła mi jest pasjonatka i naprawde zna się na rzeczy przestało mnie boleć polecam nie ma sensu szukać kogoś lepszego


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Lamk fizjoterapia

  Szczerze polecam. Zaangażowanie i troska musiala przełożyć sie na skuteczność i efekty. Czuję sie zaopiekowana


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Lamk badania kręgosłupa

  Polecam korzystanie z usług fizjoterapeutycznych Pani Karoliny Lamk. W trakcie wizyt spotkałem się z pełnym profesjonalizmem - trafnością rozpoznania, skutecznością przyjętej terapii dzięki czemu w szybkim czasie mogłem wrócić do zdrowia. Ponadto zostałem wyposażony w wiedzę na temat samodzielnego stosowania profilaktyki pozwalającej unikać pojawiających się u mnie dolegliwości. W końcu trafiłem w ręce profesjonalisty który kompleksowo zadbał o moje zdrowie !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania