Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Judyta

Reymonta 16

96-100, Skierniewice, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Gajewska-Moroz

  Dermatolog,

  • J

   Świetny lekarz, polecam. Po wielu nieskutecznych lekach przepisywanych przez poprzednich lekarzy, w końcu otrzymałam prawidłową diagnozę i dobrze dobrane leki. Pani Doktor podeszła do mojego problemu kompleksowo , nie skupiając się tylko na widocznych objawach , ale analizując wszystkie czynniki, które mogły mieć wpływ na moją chorobę. Jestem wdzięczna i bardzo zadowolona.


 • Anna Katarzyna Nowosielska

  Okulista,

  • M

   Cudowna osoba!!! Pani doktor jest bardzo miła, wszystko spokojnie tłumaczy i nie zdziera kasy z pacjentów.
   POLECAM!!!


 • Krzysztof Potocki

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Nzoz Judyta

   zapracowany ale miły to prawda. Mnie wyleczył z nadżerki gdzie inni lekarze nie widzieli problemu. jeżeli jest się częstszym bywalcem P.dr to bez zaglądania w kartę pamięta o problemie i potrafi się nad nim pochylić i szuka przyczyny nie bagatelizuje.. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem mega zadowolona. Na USG zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i pokazuje (usg robiłam prywatnie tam ma super sprzęt bo na tym z przychodni nic nie widziałam ).
   Robi szczegółowe badania. Czasami powie co myśli oczywiście nie po myśli pacjentki ale to raczej dla jej dobra tak było w moim przypadku..
   O pogodzie nie gada ale nie po to idziemy do ginekologa.
   Zawsze oddzwania lub odpisuje smsa..nawet z wizyt państwowych co mnie mile zaskoczyło..i tak samo traktuje prywatnie jak w przychodni państwowej. Lekarz z powołania.

  • K

   Prywatnie: uprzejmy, miły, sympatyczny, dociekliwy, ma wiedzę i doświadczenie, chce wszelkich badań zanim rozpocznie leczenie i postawi diagnoze.
   Publicznie: nie obchodzi go co sie stało, zdawkowy, nie wypisze recepty.

   Uważam, że ginekolog to lekarz, do którego kobieta musi sie przekonać. To nie jest lekarz pierwszego kontaktu, gdzie wystawi sie język i wszystko wiadomo. Ginekolog to lekarz, który musi stanąć na rzęsach, żeby kobieta czuła sie dobrze i komfortowo podczas konsultacji i badań. Nie przed wszystkimi ściąga sie spodnie i nie z każdym rozmawia sie o intymnych sprawach...

   Zaistniała sytuacja, że musiałam pilnie skontaktować sie z doktorem. Był tego dnia dostępny jedynie w szpitalu na dyżurze. Wyczekałam się w kolejce po to, żeby dowiedzieć się, że recepty mi nie wypisze, a w jakiejś aptece dostane zamiennik tego czego szukam. No wiec pytam w jakiej aptece, usłyszałam tylko 'nie wiem, trzeba szukać'.

   Byłam skłonna zapłacić za receptę, ale w sytuacji kiedy po pokoju krąży pseudo-pielęgniarka-sekretarka, a Pan doktor przyjmie mnie na stojąco i potraktuje w taki sposób, to ja dziękuje bardzo za takiego lekarza.

   Prywatnie: rewelacja
   Publicznie: tragedia

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Gabriela Mełeń-Mucha

  Endokrynolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: profesorskie konsultacje endokrynologiczne

   Pani Profesor jest doskonałą diagnostką z olbrzymią wiedzą praktyczną. Porady endokrynologiczne udzielane są w powiązaniu z innymi gałęziami medycyny. Bardzo rzeczowa osoba. Polecam

  • M

   Najlepszy endokrynolog w Łodzi!!!. Przyszłam do Pani Profesor będąc kupką nieszczęścia, na lekach przepisanych przez innych lekarzy (z tytułami naukowymi i swietnymi opiniami w necie) . Nie byłam łatwą pacjentką, jęczałam, przeczytałam cały internet i czułam się okropnie. Pani profesor nie uległa moim żądaniom badań w szpitalu, poświęciła mi dużo czasu, wszystko cierpliwie tłumaczyła, twiedząc, że w miom przypadki leczenie nie jest potrzebne. Po wizycie odstawiłam leki i zdołałam ustalić, że przyczyną mojego okropnego samopoczucia jest alergia a nie tarczyca. Od tamtej pory czuję się dobrze, a "parametry" tarczycy choć nie są idealne to -zgodnie z przewidywaniami Pani Profesor - wracają do normy. Polecam!!!.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Pietraszko

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Agnieszka PietraszkoUsługa: ostre zapalenie zatok przynosowych

   Pani doktor zawsze zbada pacjenta, zbierze szczegółowy wywiad i dobierze odpowiednie leki - każda infekcja przechodziła bezproblemowo i szybko. Jest kompetentna i miła. Zawsze mogę liczyć na jej pomóc!

  • Pani doktor Pietraszko z pewnością nie jest najlepszym laryngologiem dziecięcym - przez pół roku nie potrafiła wyleczyć i postawić jednoznacznej diagnozy przerośniętego migdałka...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zofia Janicka

  Okulista,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet OkulistycznyUsługa: bolące oczy

   Kobieta z duszą na ramieniu. Najważniejsze jest dla Pani doktor zdrowie pacjenta a nie pieniądze. Jak trzeba to i kasy nie weźmie.

  • I

   Kompetentna ,madra ,ludzka .Taki powinien byc prawdziwy lekarz .Jak najbardziej polecam Izabela Czekalska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Krzesiak

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Serdecznie dziękuję Panu doktorowi. Wizyta u Pana dr Krzesiaka jego porady, zalecenia i leki przyniosły spodziewany skutek. Jeszcze raz serdecznie Panu dr Krzesiakowi dziękuję. Jerzy Michalak

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: rwa kulszowa

   Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Udzielił mi kompleksowej i pomocnej porady medycznej dotyczącej przeciwdziałania bólowi oraz cennych wskazówek na temat perspektywicznych metod leczenia. Polecam lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania