Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Judyta

Reymonta 16

96-100 , Skierniewice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Krzesiak rwa kulszowa

  Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Udzielił mi kompleksowej i pomocnej porady medycznej dotyczącej przeciwdziałania bólowi oraz cennych wskazówek na temat perspektywicznych metod leczenia. Polecam lekarza.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Potocki

  zapracowany ale miły to prawda. Mnie wyleczył z nadżerki gdzie inni lekarze nie widzieli problemu. jeżeli jest się częstszym bywalcem P.dr to bez zaglądania w kartę pamięta o problemie i potrafi się nad nim pochylić i szuka przyczyny nie bagatelizuje.. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem mega zadowolona. Na USG zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i pokazuje (usg robiłam prywatnie tam ma super sprzęt bo na tym z przychodni nic nie widziałam ).
  Robi szczegółowe badania. Czasami powie co myśli oczywiście nie po myśli pacjentki ale to raczej dla jej dobra tak było w moim przypadku..
  O pogodzie nie gada ale nie po to idziemy do ginekologa.
  Zawsze oddzwania lub odpisuje smsa..nawet z wizyt państwowych co mnie mile zaskoczyło..i tak samo traktuje prywatnie jak w przychodni państwowej. Lekarz z powołania.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania