Judym

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Judym

Heleny 2

30-838 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
2 opinie

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Knop podejrzenie boreliozy od kleszcza

  Jest bardzo wdzięczna doktor Knop za pomoc! Przyszłam do niej z podejrzeniem rumienia takiego jak po ugryzieniu kleszcza, a przynajmniej tak mi się wydawało na podstawie zdjęć w internecie. Pani doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad i poinformowała, że mój rumień nie jest rumieniem wędrującym jak przy boreliozie lecz odczynem po ugryzieniu innego owada np. meszki. Dodam, że wcześniej już konsultowałam sprawę z innym lekarzem, który bał się wziąć odpowiedzialność za diagnozę i kazał mi na tzw. wszelki wypadek przyjmować antybiotyk przez 21 DNI i co za tym idzie nie wychodzić na słońce i nie pić alkoholu. Pani Doktor dała mi maść do smarowania, dzięki której odczyn szybko zniknął. Uniknęłam dzięki niej zażywania antybiotyku przez 3 tyg. Dodam, że zrobiłam również badania, które wykluczyły bolerioze. Polecam

  lek. Magdalena Knop

  Cieszę się że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Knop angina

  Wszystkim bardzo polecam dr Knop
  Trafiliśmy do Pani Doktor z nawracającymi anginami córki, która wcześniej była leczona u kilku innych lekarzy. Dopiero zastosowane przez Panią Doktor leczenie doprowadziło do długotrwałej poprawy. Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci, jest jednym z nielicznych lekarzy, których córka się nie boi ;)

  lek. Magdalena Knop

  Dziękuję za opinię. To duży sukces jeżeli uda się nie tylko wyleczyć, ale poprowadzić tak wizytę, żeby mali pacjenci byli zadowoleni i nie bali się wracać do gabinetu lekarza. Pozdrawiam całą Rodzinę!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania