Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

(22 opinie)

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dorosłych, dzieci, par i rodzin. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy zdobyli wyk... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

ul. Piłsudskiego 99/1

50-014 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Lwowska 23

56-400 , Oleśnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Parkowa 42/1a

51-616 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dorosłych, dzieci, par i rodzin. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy zdobyli wykształcenie w rekomendowanych ośrodkach terapeutycznych i stale poddają się superwizji. W pracy kierujemy się Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa. Bardzo ważna jest dla nas bezpieczna, przejrzysta relacja z drugim człowiekiem, profesjonalizm, sprawdzone metody zgodne z aktualnymi trendami w psychoterapii i poczucie humoru (tak po prostu - dla siebie i dla innych). To co nas łączy to nieustanne doskonalenie swoich umiejętności i radość dzielenia się nimi.

Zabiegi

 • psychoterapia dorosłych
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • psychoterapia par i rodzin
 • psychoterapia grupowa
 • interwencja kryzysowa
 • terapia uzależnień
 • diagnoza psychologiczna
 • konsultacja psychologiczna
 • konsultacja seksuologiczna
 • konsultacja psychoonkologiczna
 • konsultacja psychodietetyczna
 • coaching
 • konsultacja psychologiczna online
 • superwizja
więcej

Choroby

 • zaburzenia wieku rozwojowego
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia adaptacyjne (kryzysy)
 • zaburzenia osobowości
 • uzależnienia
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia seksualne
 • trudności psychologiczne związane z doświadczaniem chorób przewlekłych i terminalnych
 • organiczne zaburzenia psychiczne (otępienia)
 • zaburzenia psychotyczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Frankowska konsultacja psychologiczna

  Skończyłam terapię u pani Karoliny prawie rok temu. Spotykałyśmy się przez rok, a pani Karolina bardzo pomogła mi odkryć skąd biorą się u mnie różne zachowania i lęki, była zaangażowana i przemiła. Dostosowywała metody terapii do aktualnie przerabianych problemów. Patrząc na siebie sprzed terapii i na siebie obecnie, widzę że stałam się dużo bardziej pewną siebie osobą i zaczęłam nawiązywać zdrowe relacje z ludźmi. Polecam Panią Karolinę z całego serca i jeśli będzie potrzeba, na pewno do niej wrócę :)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz terapia behawioralna

  Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pani Olgi w leczeniu nerwicy z lękami na tle zdrowotnym. W sytuacjach kryzysowych, dzięki narzędziom i sposobom, które pokazała mi na naszych sesjach, byłam w stanie poradzić sobie z trudnościami i silnymi emocjami, które wcześniej trudno było mi opanować. Dzięki terapii lepiej poznałam siebie i zrozumiałam co jest źródłem moich problemów oraz impulsywnych zachowań.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Kwasińska konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie . Pani Agata jest bardzo sympatyczną osobą , zadaje pytania , które pomagają ukierunkować się na istniejący problem .


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz terapia behawioralna

  Jestem bardzo zadowolony z terapii u pani Olgi. Po pół roku czuję się o wiele lepiej, zaczynam panować nad moim przesadnym perfekcjonizmem, bardziej akceptuję swoje zachowania a jednocześnie działam mniej automatycznie. Co ważniejsze jednak: mam poczucie, że jestem dobrze wyposażony, żeby samemu dbać o swój dalszy rozwój. Pani Olga zawsze cierpliwie wysłuchiwała moich wywodów, ze stoickim spokojem zapytując raz po raz: "a co najgorszego mogłoby się stać?", podważając przesadne obawy. Jasno, nierzadko przy pomocy przejrzystych metafor, tłumaczyła co dzieje się w mojej głowie. Zaproponowała podejście w terapii, które było nie tylko skuteczne, ale również przemawiało do mnie, dzięki czemu podążałem tą ścieżką z zaangażowaniem, aż do pomyślnego zakończenia terapii. Podsumowując: pani Olga to specjalistka, której usługi mogę szczerze polecić.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Kwasińska konsultacja psychologiczna

  Świetna pani psycholog, pomaga spojrzeć inaczej na otaczający nas świat i otworzyć oczy, a przede wszystkim pomaga nam zacząć pozytywnie myśleć. Polecam :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Alexandra Butor konsultacja psychologiczna

  Bardzo miła atmosfera i przyjazna, pełne zrozumienie, odczuwalne zaopiekowanie. Serdecznie polecam!!!

  Alexandra Butor

  Dziękuję za miłe słowa i pozytywną opinię :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Potrzebowałem pomocy z powodu moich lęków które trwały już lata. Pani Justyna pomogla mi zrozumieć skąd się brały. Czułem się bezpiecznie i nie musiałem wstydzić się poruszać trudnych tematów. Nie da się nawet porównać tego jak jest teraz, a jak było rok temu. Będę odtąd polecał terapię każdemu, mimo że wymaga stawienia czoła trudnościom a to jest trudne, Pani Justyna pomaga swoją empatia i wiarą w pacjenta. Dziękuję za pomoc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Karolina Hoffmann konsultacja psychoterapeutyczna

  Wniosek z pierwszej wizyty - wrócę do Pani Karoliny. Powód - punktualność, bijące od Pani Karoliny ciepło, uśmiech i pozytywne nastawienie - wzbudziło to moje zaufanie i powoduje, że czuję, że warto te wizyty kontynuować.

  mgr Karolina Hoffmann

  Dziękuję ślicznie za opinię i cieszy mnie zadowolenie ze spotkania. Pozdrawiam ciepło


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Do Pani Olgi trafiliśmy z polecenia i jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowaliśmy. Pani Olga jest bardzo skuteczna, kompetentna, zorientowana na progres i wspierająca. Po 6 miesiącach terapii wiem, że mój Syn wyposażony jest w wiedzę na temat siebie i swoich zachowań. Polecam Panią Olgę, każdemu kto czuje, że ma problemy w życiu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz

  Nie była to moja pierwsza terapia, ale dopiero u Pani Olgi udało mi się rozwiązać moje problemy. Obawiałam się, że będzie to kolejne "gadanie" z którego nic nie wynika. Moje zdziwienie było ogromne kiedy już po pierwszej sesji odczułam ogromną ulgę. Pani Olga nauczyła mnie konkretnych umiejętności dzięki, którym szybko zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim życiu. Terapia ma zaplanowany koniec, bez przeciągania. Pani Olga bardzo szanuje czyjś czas i pieniądze. Przez cały czas terapii czułam jej ogromne wsparcie. Jest bardzo sympatyczną osobą i łatwo się przed nią otworzyć. Zdecydowanie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania