Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

(15 opinii)

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dorosłych, dzieci, par i rodzin. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy zdobyli wyk... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

ul. Piłsudskiego 99/1

50-014 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Lwowska 23

56-400 , Oleśnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Parkowa 42/1a

51-616 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dorosłych, dzieci, par i rodzin. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy zdobyli wykształcenie w rekomendowanych ośrodkach terapeutycznych i stale poddają się superwizji. W pracy kierujemy się Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa. Bardzo ważna jest dla nas bezpieczna, przejrzysta relacja z drugim człowiekiem, profesjonalizm, sprawdzone metody zgodne z aktualnymi trendami w psychoterapii i poczucie humoru (tak po prostu - dla siebie i dla innych). To co nas łączy to nieustanne doskonalenie swoich umiejętności i radość dzielenia się nimi.

Zabiegi

 • psychoterapia dorosłych
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • psychoterapia par i rodzin
 • psychoterapia grupowa
 • interwencja kryzysowa
 • terapia uzależnień
 • diagnoza psychologiczna
 • konsultacja psychologiczna
 • konsultacja seksuologiczna
 • konsultacja psychoonkologiczna
 • konsultacja psychodietetyczna
 • coaching
 • konsultacja psychologiczna online
 • superwizja
więcej

Choroby

 • zaburzenia wieku rozwojowego
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia adaptacyjne (kryzysy)
 • zaburzenia osobowości
 • uzależnienia
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia seksualne
 • trudności psychologiczne związane z doświadczaniem chorób przewlekłych i terminalnych
 • organiczne zaburzenia psychiczne (otępienia)
 • zaburzenia psychotyczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Karolina Hoffmann konsultacja psychoterapeutyczna

  Wniosek z pierwszej wizyty - wrócę do Pani Karoliny. Powód - punktualność, bijące od Pani Karoliny ciepło, uśmiech i pozytywne nastawienie - wzbudziło to moje zaufanie i powoduje, że czuję, że warto te wizyty kontynuować.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Do Pani Olgi trafiliśmy z polecenia i jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowaliśmy. Pani Olga jest bardzo skuteczna, kompetentna, zorientowana na progres i wspierająca. Po 6 miesiącach terapii wiem, że mój Syn wyposażony jest w wiedzę na temat siebie i swoich zachowań. Polecam Panią Olgę, każdemu kto czuje, że ma problemy w życiu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz

  Nie była to moja pierwsza terapia, ale dopiero u Pani Olgi udało mi się rozwiązać moje problemy. Obawiałam się, że będzie to kolejne "gadanie" z którego nic nie wynika. Moje zdziwienie było ogromne kiedy już po pierwszej sesji odczułam ogromną ulgę. Pani Olga nauczyła mnie konkretnych umiejętności dzięki, którym szybko zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim życiu. Terapia ma zaplanowany koniec, bez przeciągania. Pani Olga bardzo szanuje czyjś czas i pieniądze. Przez cały czas terapii czułam jej ogromne wsparcie. Jest bardzo sympatyczną osobą i łatwo się przed nią otworzyć. Zdecydowanie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Frankowska konsultacja psychologiczna

  Pani Magister to naprawdę wspaniały psycholog, który bardzo pomógł mi w trudnym dla mnie okresie. Pani Karolina wielokrotnie proponowała skuteczne, w moim przypadku, metody terapii, była zaangażowana, miła, a przy tym bardzo profesjonalna, dzięki czemu po każdej wizycie stopniowo czułam się lepiej.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja psychologiczna

  Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Całym sercem polecam Panią Karolinę wszystkim osobom, które zmagają się z trudem życia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz

  Z czystym sumieniem mogę polecić panią Olgę jako terapeutkę. Jest konkretna i rzetelna, a przy tym bardzo ludzka i pełna zrozumienia. Chyba najbardziej cenię sobie w niej zdolność dostosowania się do sytuacji. Potrafi być stanowcza, kiedy trzeba, ale nie brakuje też ciepła z jej strony, a czasem nawet żartobliwy tryb się włączy. Jestem pewna, że pani Olga świetnie umie złapać kontakt i z mężczyznami i z kobietami. Dzięki temu dużo łatwiej jest się otworzyć. Dosyć szybko obdarzyłam panią Olgę zaufaniem.

  Doceniam też bardzo stronę organizacyjną pani Olgi. Szanuje czas pacjenta, nie ma problemu ze skontaktowaniem się z nią, jest elastyczna. (Miałam wcześniej nieciekawe doświadczenia z psychologami, jeśli chodzi o tę kwestię).

  Przyszłam z problemem kompulsywnego objadania się. Po paru miesiącach mogę stwierdzić, że pani Olga wie co robi. Czuję ogromne postępy i jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się właśnie na nią.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Janus psychoterapia

  Jestem bardzo zadowolona z sesji. Pani Justyna jest profesjonalna, potrafi w mądry sposób spojrzeć na problemy, oraz wyjaśnić pewne schematy. Dodatkowo pamięta stwierdzenia, słowa czy wątpliwości, które padały podczas poprzednich spotkań, co jest wyrazem zaangażowania. Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz

  Bardzo polecam Panią doktor!
  potrzebowałem pomocy w rozwiązaniu spraw, które zaczęły utrudniać mi życie i sprawiały ogromny dyskomfort psychiczny.
  Dzięki właściwym pytaniom Pani doktor i wnikliwej analizie moich problemów, udało nam się wypracować sposób na powrót do "normalności". Dostałem od Pani doktor szereg narzędzi, które teraz mogę swobodnie używać w dowolnej sytuacji życiowej, która sprawia, że mogę czuć smutek czy zły nastrój, a takowe przecież do nas przychodzą bez względu na to czy jesteśmy osobami pełnymi życia i energii czy melancholijnymi, bardziej skierowanymi do naszego wnętrza.
  Polecam Panią doktor i taką wizytę, konsultację czy później terapię, jeśli czuje dyskomfort, tak jak ja to czułem.
  Mój sposób myślenia się zmienił i zmieniło się postrzeganie tych rzeczy, które sprawiały, że ten stan umysłu (ducha) miał miejsce.
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Nagrodzka

  Pani Marta to miła,serdeczna i wyrozumiała osoba. Długo zwlekałam z wizytą u psychologa, ponieważ bałam się reakcji drugiej osoby na moje problemy. Pani Marta pomogła mi wyjść ze swoich leków i problemów, przy tym utrzymując miły i serdeczny klimat spotkań. Dzięki temu mogłam pozbyć sie wielu natręctw, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie praktycznie przez całe życie. Dlatego z czystym sercem mogę panią Martę polecić tym ,którzy szukają psychologa godnego zaufania. Jest to specjalista, który mimo odpłatnych spotkań, w razie potrzeby prowadzi również rozmowy telefoniczne bezpłatne, co myślę wyróżnia ją i pokazuję, że tej osobie zależy na pomocy klientowi, a nie tylko na zyskach.
  Na prawdę jest to wykształcona,serdeczna,wyrozumiała osoba, która nie ocenia, a pomaga. Polecam serdecznie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daria Gertchen-Weinert

  Po kilku wizytach mogę z czystym sumieniem polecić p. Darię. Bardzo szybko odkryła w czym problem i zdobyła zaufanie córki (a nie jest to takie łatwe). P. Daria jest bardzo sympatyczną osobą, co sprawia, że można się przy niej czuć swobodnie. Godna uwagi jest również jej uczciwość i szczerość, można mieć pewność, że nie "naciąga" na terapię jeśli nie widzi jej celowości lub potrzeby. Myślę, że jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, to nie będę już szukać terapeuty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania