Instytut Reumatologii im. Prof. dr. hab. med. Eleonory Reicher

Reumatologia, Interna, Pediatria, Diagnostyka, Anestezjologia, Ortopedia, Radiologia, Fizjoterapia, Kardiologia, Rehabilitacja medyczna więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Instytut Reumatologii im. Prof. dr. hab. med. Eleonory Reicher

  Spartańska 1, Mokotów

  02-637, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe +48 22 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Małdyk

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Dr Pawła Małdyka poznałam 11 lat tamu.Już wtedy cieszył się bardzo dobrą opinią i dlatego zwróciłam się właśnie do Niego z problemem bólu nogi, z którym sie zmagałam od 5 lat..Okazało się, że niezbędna jest operacja biodra, czyli wstawienie endoprotezy. Pan dr Małdyk osobiście mnie operował a potem monitorował w trakcie rehabilitacji.Jeśli pojawiały się jakieś problemy "pooperacyjne", które mnie niepokoiły, zawsze mogłam się do Niego zwrócić. Właśnie mija 11 lat od tamtej operacji..Przez ten czas zwiedziłam pół świata i nigdy nie narzekałam na tę operowana nogę. Bardzo się cieszę, że dr Małdyk wciąż operuje, bo teraz mam problem z druga nogą i zapewne czeka mnie następna endoproteza :(. Ale mam nadzieję, że i tym razem będzie to "dobra robota" wykonana przez Pana Doktora:))) Ps.Pan Dr Małdyk jest chyba "legendą" wśród młodych lekarzy ortopedów; ostatnio rozmawiałam z lekarzem-ortopedą, opowiadałam o przebytej operacji a on zapytał, czy to przypadkiem nie operował mnie dr Małdyk :)))

  • neutralny

   Byłam u pana profesora. Obejrzał mnie i zdjęcia poprzednie i aktualne i stwierdził stan zapalny stawu kolanowego, nieoperacyjny. dał skierowanie na usg, ale nie dał żadnych medykamentów co by ten stan zniwelowały. Czy nie po pomoc tam przyszłam? Czyżby wizyta była niedokończona?

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu

 • Rafał Ptaszyński

  Reumatolog, Internista, dr

  • bardzo dobry

   wnikliwie i szczegółowo próbowal dotrzeć do sedna problemu. Komunikatywny, empatyczny, poszukujący rozwiązania a nie kieruje sie najprostszym rozwiązaniem.

  • bardzo dobry

   Profesjonalizm, sumienność, ogromna wiedza i bardzo indywidualne i niezmiernie ciepłe podejście do pacjenta. Doktor Ptaszynki to jeden z najlepszych lekarzy, z którymi sie spotkałam i przyznam ze juz po pierwszej wizycie czułam sie zaopiekowana jako pacjent i otrzymałam wsparcie jakiego potrzebowałam. Dziękuje.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu

 • Lidia Rutkowska-Sak

  Pediatra, Reumatolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Fantastyczne podejście! Bardzo dokładnie i szczegółowo zbadała córkę. Niczego nie bagatelizuje, wszystko wyjaśnia. Człowiek czuje się odpowiednio zaopiekowany. I przy tym profesjonalizmie dodatkowo Ciepła, serdeczna OSOBA! Polecam!

  • bardzo dobry

   Przy tego typu chorobach, zwłaszcza u dzieci, prócz wiedzy i profesjonalizmu, liczy się zwykła empatia. Pani profesor- świetny specjalista w swojej dziedzinie, znany i uznany lekarz, wciąż pozostaje CZŁOWIEKIEM. Ma dużo zrozumienia dla cierpienia dziecka, uważnie słucha małego pacjenta, długo i dokładnie tłumaczy rodzicom. A przede wszystkim pomaga. Polecam w 100 procentach.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Barbara Radecka

  Reumatolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Bardzo sumienna, wykorzystuje nowości, szerokie spojrzenie na całokształt dolegliwości, wymaga od pacjentów realizacji zaleceń.

 • Mariusz Wudarski

  Internista,

  • bardzo dobry

   Uprzejmy i bardzo sumienny człowiek, wzbudza zaufanie i spokojnie tłumaczy rodzaj schorzenia. Mam jak najlepsze doświadczenia

 • Agnieszka Młoźniak-Cieśla

  Internista, Reumatolog,

  • dobry

   LEKARZ BARDZO ZATROSKANY O ZDROWIE PACJĘTA, BADA DOKŁADNIE I WNIKLIWIE. POLECAM

 • Ewa Klimczak

  Reumatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Od póltora roku jestem leczony przez dr Ewe Klimczak i uwazam ze jest najlepszym reumatologiem (i równiez najlepszym internista). Podczas kazdej wizyty jestem dokladnie badany, a pani doktor udziela szczególowych informacji o stanie zdrowia i planie dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolony, ze - majac skierowanie do reumatologa - mialem szczescie trafic wlasnie do dr Ewy Klimczak.

  • bardzo dobry

   Jestem pelen uznania dla Pani Doktor Ewy Klimczak. Juz podczas pierwszej wizyty, po bardzo dokladnym badaniu, rozpoznala u mnie zespól Sjogrena. Pózniejsze badania laboratoryjne w 100% potwierdzily te diagnoze.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Renata Ćwiek

  Anestezjolog,

  • bardzo dobry

   Nasz "Aniol oddzialowy", czula i opiekuncza , lekarz z powolania . Wiele Jej zawdzieczam.Sama Jej obecnosc na dyzurze nocnym powoduje, ze chorzy czuja sie bezpieczniej.Coz wiecej mozna rzec, wspanialy lekarz, wspanialy czlowiek. To wielkie szczescie, ze na tym oddziale pracuja tacy ludzie.Dziekuje Pani dr Renacie Cwiek za opieke, ciagle jest w moim sercu i moich myslach. Klaniam sie nisko.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Instytut Reumatologii powinien być dumny z takiego pracownika. Gorąco pozdrawiam i dziękuje za opiekę. Wdzięczny pacjent.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Iwona Słowińska

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Lekarz z powolania, cierpliwa, opiekuncza, mila i do tego skromna.Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie ortopedii , jestem zaszczycona, ze moglam byc Jej pacjentka.Jeszcze raz bardzo dziekuje Pani Doktor,ze wspolnie z panem .prof. Maldykiem zrobili dla mnie wiecej niz bylo mozna zrobic.Nigdy tego nie zapomne. Klaniam sie bardzo nisko.

  • bardzo dobry

   Pani Iwona jest bardzo miłą i zawsze uśmiechniętą osobą a do tego doskonałym specjalistą. Przeprowadziła bardzo trudną operację u mojej babci i do tego ze znakomitym skutkiem. Dzięki temu babcia znów może chodzić , dziękujemy Pani doktor i oby takich lekarzy było jak najwięcej :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Emil Przepiórski

  Ortopeda,

  • bardzo słaby

   Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u doktora Przepiórskiego. Pan doktor nie zadał sobie trudu, aby dostatecznie dobrze przeanalizować mój przypadek i idąc po najmniejszej linii oporu od razu dał mi skierowanie na operację, podając mi nazwiska dwóch "najlepszych" jego zdaniem specjalistów wykonujących tego typu zabiegi zarówno na NFZ, jak i "prywatnie", czym dał mi jednoznacznie do zrozumienia o co mu chodzi. Na moje pytanie, czy operacja jest absolutnie konieczna i czy nie ma możliwości wypróbowania zachowawczych metod leczenia, doktor Przepiórski odparł, iż na upartego można by spróbować powzmacniać mięśnie, ale to i tak nic mi nie da. Z uwagi na to, że operacja jest dla mnie absolutną ostatecznością, wymogłam na doktorze Przepórskim skierowanie na rehabilitację. Fizjoterapeuta stwierdził, że w przypadku mojej dolegliwości, leczenie zachowawcze w postaci zabiegów fizykoterapeutycznych oraz ćwiczeń w domu, jest bardzo skuteczne i prawdopodobieństwo powrotu do całkowitej sprawności bardzo wysokie. Dodam jeszcze, że decyzję fizjoterapeuty konsultowałam jeszcze z innymi, niezależnymi specjalistami w tym zakresie (zarówno ortopedą, jak i fizjoterapeutą), którzy powiedzieli mi dokładnie to samo.

  • bardzo dobry

   Pan doktor Emil Przepiórski jest doskonałym, zaangażowanym lekarzem (pomógł mi wyleczyć kolano - działa bez zarzutu), a przy tym - miłym, pogodnym człowiekiem. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, pamięta pacjentów (także rzeczy, których nie zapisuje w komputerze). Zawsze jest życzliwy, uśmiechnięty, leczy człowieka, a nie tylko jego kolano.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu