Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Reumatologii im. Prof. dr. hab. med. Eleonory Reicher

Spartańska 1

02-637 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Słowińska Inny

  Anioł nie czlowiek. Od pierwszej wizyty poprzez operacje i wizyty kontrolne. Ogromne zaangażowanie w swoja prace. Najlepszy ortopeda jakiego mogliśmy spotkać na swojej drodze.!!! Dziekujemy.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Stasiek

  Kilka lat temu miałam szczęście i przywilej trafić do Pani Doktor, i do dziś pozostaję pod Jej czujną opieką. Podziwiam i niezwykle szanuję dr Małgorzatę Stasiek za upór w dochodzeniu do właściwej diagnozy, za wnikliwość badawczą i otwartość umysłu.
  Mam poczucie, że jestem pod dobrymi skrzydłami. Dziękuję!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Marta Hernik Problemy z biodrami, sciegno Achilessa

  Lekarz kompetentny, bardzo wnikliwy, przyjazny, diagnoza zawsze trafna, doktor jest dokładna przez co niektórzy narzekają na po wolność, ale widzi o wiele więcej niż nie jeden lekarz, należy zachować spokój i pozwolić działać, bo jej skrupulatność prowadzi do zawsze dobrej diagnozy, ma talent, że wykrywa często rzeczy nie widoczne dla innych...., a ważność to jej zaletą prowadziła nas doktor kilka lat zawsze wracamy do niej z przyjemnością....


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Gazda leczenie chorób immunologicznych

  Naprawdę świetna osoba godna polecenia.Ciepła serdeczna wszystko wytłumaczy odpowiednio dobrane leki rewelacyjna po prostu zjawiskowa


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Stasiek schorzenie reumatologiczne

  Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Małgorzacie za wyciągnięcie mnie z mojej choroby, która zatruwała moje życie czyniąc je szarym i pozbawionym perspektyw. Teraz znowu mogę normalnie chodzić, pracować, tańczyć, cieszyć się życiem. Zanim trafiłam do dr Małgorzaty Stasiek odwiedziłam 4 innych lekarzy i dopiero Ona pokazała mi światełko w czarnym tunelu jakim stało sie moje codzienne zycie, otaczając mnie fachową opieką, zlecając badania i zabiegi, czy motywując do ćwiczeń i zachowania odpowiedniej diety.
  Dziękuję za danie mi nadziei na normalność, za cierpliwość i podtrzymywanie na duchu w chwilach moich kryzysów, za niemal trzymanie mnie za rękę na mojej drodze dochodzenia do zdrowia.
  Goraco polecam Panią Doktor wszystkim cierpiącym na schorzenia reumatologiczne.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Stasiek Hospitalizacja z powodu przewlekłego schorzenia.

  Jako pacjentka bardzo wysoko oceniam kompetencje specjalistyczne i podejście do pacjenta. Pani Doktor ma status guru na oddziale reumatologii szpitala na Spartańskiej. Potwierdzam opinie pozostałych osób, że posiada dużą wiedzę i bogate doświadczenie kliniczne w sprawach reumatycznych. Lekarz godny polecenia.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Stasiek RZS

  Pani Doktor to najlepszy specjalista reumatologii z jakim miałem do czynienia, a miałem z wieloma gdyż od dawna zmagam się z RZS. Po wieloletnich złych doświadczeniach z krajową służbą zdrowia, stałem się osobą ostrożną czy wręcz nieufną wobec lekarzy. Pani Doktor po przeprowadzeniu mam wrażenie wszystkich możliwych badań zaproponowała leczenie. Zanim zdecydowałem sie na proponowaną terapię -poprosiłem o informację na ten temat. Pani Doktor podeszła do mojej prośby ze zrozumieniem i nie tylko bardzo szeroko poinformowała mnie o możliwych korzyściach i zagrożeniach, ale również wskazała na bogatą literaturę tematu polsko i anglojęzyczną (co mnie bardzo miło zaskoczyło -każdy kto próbował poznać motywy decyzji lekarskich wie o co chodzi). Recenzja ta jest formą odwdzięczenia się za profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do pacjenta. Dziekuję -dociekliwy Krystian :-)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Słowińska endoproteza stawu biodrowego

  Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor do pacjenta. To lekarz z powołania i jestem szczęśliwa, że mogłam być Jej pacjentką. Jak wchodziła na salę, to jakby świeciło słońce. Uśmiech i dobre słowo to atuty Pani Doktor. Czuła, wrażliwa i bardzo cierpliwa. Potrafiła wszystko wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla pacjenta. Od pierwszej wizyty w poradni wzbudziła moją sympatię i zaufanie. Po skończonym badaniu padło słowo "dziękuję", a takiego szacunku do pacjenta nie spotkałam nigdzie wcześniej, chociaż zaliczyłam wizyty u wielu ortopedów. Wszystkim, którzy chcą się poczuć ważnymi pacjentami dla lekarza, polecam Panią Doktor. Pani Doktor bardzo dziękuję za wszystko, co Pani dla mnie zrobiła. Jest Pani cudownym lekarzem i człowiekiem. Jakie to szczęście, że los postawił Panią na mojej drodze. Szkoda, że takich lekarzy, jak Pani nie ma więcej. Życzę wszystkiego co najlepsze, bo Pani na to zasługuje. Serdecznie pozdrawiam. Wiesława R.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Słowińska pobyt w szpitalu - operacja

  Dr Słowińska to anioł, a nie człowiek. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim ciepłem, troską, zaangażowaniem w problem pacjenta, jak u Pani doktor. Byłam pacjentką w Instytucie Reumatologii i leżałam na sali, którą opiekowała się Pani doktor. To kobieta, która prawdziwie służy drugiemu człowiekowi, wszystko wyjaśnia, z każdym porozmawia tak, by zrozumiano problem. Oby było więcej takich lekarzy (i ludzi!) jak dr Słowińska!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Stasiek diagnostyka

  Lekarka z powołania. Skrupulatna i rzeczowa. Bardzo dobry diagnosta. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Niezwykle empatyczna i ciepła osoba.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania