Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Psychoterapii Psychodynamicznej

ul.Turniejowa 21/1, Krzyki

53-014, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksander Błaszczyk

  Psychiatra, lek.

  • Lokalizacja: "Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego"

   Tak jak ktoś już tu pisał, wspaniały lekarz i wspanialy człowiek. Na początku się zrazilam, ale po czasie zauważyłam jaki jest na prawdę, bardzo mi pomógł, tak, że sobie nawet nie wyobrażałem, chociaż raz go zawiodłam on dalej mi pomagał i chce dla mnie jak najlepiej, wyciągnął mnie z psychozy na oddziale dziennym. Chciałabym jeszcze do niego wrócić.

  • I
   Lokalizacja: "Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego"

   Doskonały specjalista i wspaniały człowiek.Najlepszy ze wszystkich z jakimi miałam do czynienia.Postawił mnie na nogi, za co jestem dozgonnie wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Jaśkiewicz

  Psycholog, Terapeuta,

  • A
   Lokalizacja: Instytut Psychoterapii PsychodynamicznejUsługa: depresja, lęki, beznenność

   Pani Agnieszka to pełna ciepła, łagodna i życzliwa osoba. Dzięki niej zaczęłam lepiej rozumieć siebie oraz swoje wewnętrzne stany, a cierpienie z czasem zaczęło zanikać. W pracy wykazuje się dużym profesjonalizmem, można jej zaufać i powierzyć w jej ręce swoje zdrowie psychiczne- napewno będzie to mądry wybór! Pozdrawiam serdecznie :)

  • K

   Gorąco polecam Panią Agnieszkę. Rozmowy z nią były dla mnie nieocenione. Bardzo umiejętnie prowadzi terapię pozwalając, by wszystko odbywało się w odpowiednim dla uczestnika czasie. Nie forsuje niczego i nie naciska, za to uważnie słucha i pomaga usłyszeć samego siebie. Swoją osobą i życzliwym usposobieniem pomaga się przełamać i szczerze porozmawiać o problemach. Kinga

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu