Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w Lublinie

Jaczewskiego 2

20-950 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. o zdr. Agnieszka Janowska Inny

  U pani dr Janowskiej regularnie mam wizyty kontrolne po zdiagnozowaniu i rozpoczęciu leczenia bezdechu sennego, a ostatnio również konsultacje pulmonologicznej po cięższym przebyciu COVID. Przy okazji każdej wizyty dr wysłuchała mnie uważnie, nie bagatelizowała żadnego zgłoszonego objawu. Każdemu z zaleceń, jakie otrzymałem, towarzyszyło wyjaśnienie. W mojej ocenie pani dr rzetelnie wypełnia obowiązki lekarza, polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. o zdr. Agnieszka Janowska Inny

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor, przemiła osoba, wyjaśniła mi wszystko, wypytała dokładnie, jestem pełny nadziei na polepszenie mojego zdrowia. Bardzo polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Szczęsniak stłuszczenie wątroby

  Przemiły człowiek. Porozmawiał, poznał mój kłopot zdrowotny. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczył. Jest fantastycznym lekarzem, wspaniałym fachowcem oraz niezwykle ciepłym człowiekiem. Gorąco polecam!!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Brzeziński przewlekłe zap. trzustki,chroniczny ból przewlekły i inne

  Jestem pacjentką doktora od ponad 16 lat. Przywiózł mnie mąż w tak ciężkich bólach że myślałam o tym aby umrzeć byleby nie bolało. Wcześniej leczyłam się w kilkunastu innych placówkach.... Proszę o wiarę że po pierwszej wizycie i trafionych lekach minęło kilkanaście lat a ja nie pamiętam bólu choć choroba postępuje!!!! Doktor K. Brzeziński jest dla nas jak członek rodziny, zawsze pogodny, wyrozumiały aż ciśnie się samo na usta anioł nie człowiek! Zawsze wesoły ale czasem jakby cierpiał wraz z pacjentem i chciałby uchylić mu nieba i wierzcie mi robi to!!!!
  Często zostaje po godzinach gdy widzi że są pacjenci nie zapisanie a cierpią... Oj wiele by pisać.. ale wiem też jedno z wyrazem szacunku.. że przez te lata doktor bardzo ubolewa gdy pacjent lekceważy zalecenia bo zależy doktorów na zdrowiu każdego z nas bo ból to poważny przeciwnik potrafi zniszczyć nie tylko człowieka ale i jego rodzinę. Ja dzięki Bogu i doktorów mogłam przez te kilkanaście lat z uśmiechem uczestniczyć w życiu moich dzieci a dzisiaj wnuków. Dziękuję Doktorze. Niech Bóg Panu błogosławi.
  Wdzięczna pacjentką Małgosia z rodziną.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Gieroba

  Wbrew wszystkim złym opiniom muszę stwierdzić że Pan doktor nie jest arogancki, wręcz miły i normalny,byłam dziś u niego na wizycie i to na NFZ.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Brzeziński

  Tak empatycznego, życzliwego lekarza nie spotkałam jeszcze na swojej drodze. Wysłuchał mnie dokładnie, zbadał i przede wszystkim uwierzył, że bardzo cierpię z bólu, a wielu lekarzy mi nie wierzyło. Dla mnie również, wizyta u pana doktora, to jak spotkanie towarzyskie, ma świetne poczucie humoru, które rozwesela nawet, jak trafi się do niego z bólem. Doktor stara się pomóc w każdy możliwy sposób. Wspaniały człowiek, oby żył jak najdłużej i mógł pracować, bo takich lekarzy ze świecą szukać.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Brzeziński konsultacja leczenia bólu

  Wspaniały lekarz, bezinteresowany, w żaden sposób nie oczekuje wdzięczności od pacjenta. Wszystko na NFZ, gdy byłam cierpiąca po operacji mogłam na telefon komórkowy Doktora konsultować dawkowanie leków. Sposób jak wspaniale mnie potraktował w potrzebie, jest nie do opisania. Zrobił blokade, żeby ulżyć mi w bólu i oczekiwaniu do operacji. Mówi co myśli, super dobiera leczenie przeciwbólowe, które skutkuje. Poznaje pacjenta w poczekalni i zawsze obdarzy usmiechem. Pełen empatii i zrozumienia. Takich lekarzy już praktycznie nie ma. Dużo siły i zdrowia dla Doktora, żeby mógl pracować jak najdłużej!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Brzeziński konsultacja leczenia bólu

  Jestem pod megawrażeniem.
  Ten lekarz to osobliwy przypadek,oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
  Bezgranicznie empatyczny,współczujący.
  Chęć niesienia pomocy choremu to chyba Jego motto życiowe i misja.
  Niesamowity człowiek,z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta,za wszelką cenę chce mu pomóc.
  Doktorze,bardzo dziękuję.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania