Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Humana Medica Omeda sp. z o. o. to nowoczesny ośrodek medyczny, zlokalizowany w centrum Białegostoku, przy ul. Fabrycznej. Nasz ośrodek stworzony został z myślą o wszystkich pacjentach, dla których najważniejsza jest wysoka jakość wykonywanych zabiegów oraz kompleksowa opieka medyczna.

Największym naszym atutem jest zespół doskonałych specjalistów z różnych dziedzin chirurgii, których profesjonalizm wynika z wieloletniego doświadczenia. Do dyspozycji mamy też nowoczesny sprzęt i dwie w pełni wyposażone sale operacyjne, dzięki czemu możemy świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie pacjentom optymalnych warunków do jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z różnych dziedzin chirurgii:
-chirurgia ogólna,
-chirurgia naczyniowa,
-chirurgia plastyczna,
-laryngologia,
-ortopedia
-proktologia.

Naszym pacjentom zapewniamy:
-zmniejszony ból pooperacyjny
-zmniejszone ryzyko zakażenia
-zmniejszoną utratę krwi
-krótszy czas pobytu pacjenta w szpitalu pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów w warunkach chirurgii jednego dnia
Dowiedz się więcej

Adres

Humana Medica Omeda
Fabryczna 39, 15-482 Białystok
Humana Medica Omeda logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (136)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grażyna Piotrowska-Staworko kolonoskopia

  Pierwszy raz zobaczyłem Panią doktor wieczorem 12 grudnia 2022 w szpitalu Omeda w Białymstoku. Tego dnia miałem mieć kolonoskopię wykonaną przez innego lekarza, który akurat zachorował, więc Pani doktor przyszła na zastępstwo. Badanie miało się odbyć bez znieczulenia, więc obawiałem się bólu, ale Pani doktor była bardzo miła i jej łagodny głos działał kojąco. Dodatkowo z głosu, a i całego zachowania przebijał profesjonalizm. Pani doktor usunęła mi kilka małych polipów, ale jeden miał średnicę powyżej 10mm i nadawał się do usunięcia tylko w warunkach szpitalnych. 27 lutego 2023 znalazłem się w Białostockim Centrum Onkologii w celu usunięcia polipa. Nie miałem pojęcia, że dokona tego "moja" Pani doktor, więc byłem mile zaskoczony. Reasumując - Pani doktor Piotrowska jest bardzo miła i komunikatywna, a jej profesjonalizm jest najwyższych lotów.

  A
  Profil zweryfikowany
  Maciej Kleniewski Inny

  Dziękuję bardzo za przywrócenie wiary że można normalnie żyć bez kłopotów z hemoroidami ,bardzo jestem zadowolony z leczenia i będę bardzo polecał w śród moich znajomych którzy mają problemy proktologiczne że nie ma co się męczyć tylko do Pana doktora trzeba jak najszybciej się zgłosić a życie może być inne bez dolegliwości

  L
  Profil zweryfikowany
  Maciej Kleniewski Inny

  NIE POLECAM!
  Wiosną 2021 r. miałam laserowe usuwanie hemoroidów.
  Do siebie dochodziłam do końca roku. Męczący bol caly czas.
  Pooperacyjna opieka na poziome zerowym.
  Przygotowanie do operacji - tylko morfologia i palec w tyłku.
  Po zabiegu dostałam nerwicy i skierowanie do psychiatry, tachikardii i skierowanie do kardiologa, nie spalam przez 2 miesiące, schudłam o 8 kg, wyglądałam jak trup.
  Po operacji wokół odbytu zostały spuchnięte fałdy. Lekarz powiedział że teraz to ich mozna tylko klasycznie wycinać ale jak mi tak boli to on nie wie co robic. A przed zabiegiem obiecał ze po 2-3 dniach już mozna iść do pracy. Ale w jaki sposób? Jak na tyłku nie można siedzieć. Wysyla filmik jak sie na niby przeprowadza zabieg i jak ładnie potem wyglada pupcia. Moze za granica tak jest ale na 100% nie u tego lekarza.
  I teraz Uwaga, minęło zaledwie 2 lata a hemoroidy wróciły.
  Radzę mocno się zastanowić przed zabiegiem u tego doktora.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mikołaj Czerniawski Konsultacja chirurgiczna

  Serdecznie polecam dr Czerniawskiego. To konkretny, rzeczowy i nastawiony na pomoc lekarz. Zawsze dokładnie i skrupulatnie wyjaśnia zarówno przebieg badań jak i proponowany sposób leczenia.
  Na ogromny plus- dr preferuje minimalnie inwazyjne zabiegi dzięki czemu blizny są praktycznie niewidoczne. Bardzo szybko i ładnie się goją.
  Zawsze wychodzi z pomocą. Kompleksowo zajmuje się pacjentem zarówno przed jak i po zabiegu (często odwiedza pacjentów na sali- co jest niestety rzadkością wśród lekarzy).
  Polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Mikołaj Czerniawski Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo serdecznie polecam pana doktora. Wspaniały, empatyczny i miły. Operacja zaś bardzo dobrze wykonana.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Mikołaj Czerniawski Inny

  Polecam Mikołaja Czerniawskiego.
  Od samego początku wzbudza zaufanie. Sympatyczny, a zarazem konkretny. Człowiek, który nie boi się wyzwań i ma chęć pomocy. Medycynę traktuje jak pasję, nie jak pracę, do pacjenta podchodzi indywidualnie.
  Lekarz zebrał wywiad, przeprowadził badanie i skierował mnie do osoby, która jest odpowiednią do wykonania usg- Tomasza Pawła Chrostowskiego. Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej również wykazał pełen profesjonalizm- jak zakładaliśmy była przepuklina (6mm na długość ok 12mm).
  Lekarz dobrał najlepszą metodę do moich potrzeb, tak bym mógł wrócić do tego co robiłem- sportu. Wszystko mi wyjaśnił, opowiedział. Dzięki temu byłem spokojniejszy i świadomy tego, że trafiłem w odpowiednie ręce.
  W dniu zabiegu lekarz mnie odwiedził. Wszedł do sali, przywitał się, spytał o nastawienie. Po zabiegu również.
  Wszystko tkwi w szczegółach, a ten człowiek robi to odpowiednio, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Mikołaj Czerniawski Konsultacja chirurgiczna

  Wspaniały specjalista, dzięki Panu doktorowi moje życie wróciło do normalności, wkoncu bez bólu. Lekarz jest niezwykle empatyczny oraz cierpliwy, odpowiedział na wszystkie pytania przed zabiegiem, a po operacji przyszedł na salę i zapytał o samopoczucie. Jako pacjentka czułam się zaopiekowana co napewno zwiększa poczucie bezpieczeństwa przed operacją. Wizyta po operacji również w bardzo dobrej atmosferze. Jest to lekarz do którego napewno warto udać się z problemem.

  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Sieśkiewicz Inny

  Bardzo polecam dr Sieśkiewicza! Usuwał mi polipy w zasadzie we wszystkich zatokach i jako jedyny laryngolog tak po ludzku chciał mi pomóc. Doktor zaordynował odpowiednie leczenie, żeby poprawić jakość mojego życia jeszcze przed operacją, podczas gdy inni laryngolodzy twierdzili,że tylko operacja pomoże mi "na chwilę". Operacja przebiegła pomyślnie, doktor wysłał polip do badania histopatologicznego, dzięki czemu mam pewność, że moje schorzenie wynika z licznych alergii. Dzięki temu, staram przeciwdziałać alergiom i jak na razie operacja znacząco mi pomogła. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Mikołaj Czerniawski Konsultacja chirurgiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dobra komunikacja, rzetelność i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tymoteusz Pietrewicz konsultacja laryngologiczna

  Bardzo zaangażowany lekarz, który nie bagatelizuje problemu. Dzięki Panu w wyniku pogłębionych badań zdiagnozowano u mnie bardzo rzadki rodzaj nowotworu. Jestem już po udanym zabiegu i dochodzę do zdrowia. Bardzo Panu dziękuję i polecam Pana doktora.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania