Informacje o placówce

Gabinety

H-T. Centrum Medyczne

Paprocańska 137 D

43-100, Tychy, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bartłomiej Jarnot

  Chirurg Naczyniowy, Flebolog, Chirurg, dr

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: INTER-MED BĘDZINUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Do gabinetu Pana doktora trafiłam po zapoznaniu się z listą lekarzy umieszczoną na portalu www.znanylekarz.pl. Dokonałam dobrego wyboru. Na wizycie otrzymałam profesjonalną pomoc I odpowiedzi na moje pytania. Dziękuję za okazaną pomoc..Wdzięczna pacjętka I.J.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: H-T. Centrum MedyczneUsługa: problemy żylne

   Rzetelnie, przyjaźnie dla pacjenta, doktor wszystko wyjaśnia, nie tworzy też złudzeń, daje konkretne rady, polecamy zdecydowanie .


 • Jacek Czarny

  Anestezjolog, lek.

  • W

   Profesjonalny i konkretny. Sympatyczne podejście do pacjenta. Widać ,że został lekarzem z powołania .


 • Bolesław Kowalczuk

  Anestezjolog,

  • M

   Przecudowny:)), bez problemu poradził sobie z moimi kiepskim żyłami, znieczulenie dobrane w sam raz, zaraz po badaniu miałam super samopoczucie, jeszcze raz dziękuję Panie doktorze


 • Kazimierz Swoboda

  Chirurg, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry lekarz.Dwa razy przeprowadzał u mnie zabiegi .raz na jednej nodze teraz na drugiej sofenoktomie.Duża precyzja .miłe podejscie do pacjenta . Jest najlepszy .Mistrz w swiom fachu .   .Dziękuje .Beata .

  • Nie potrafię sie nachwalić dr. Swobody.dawno nie spotkałam sie z tak życzliwym otwartym i uśmiechniętych lekarzem.profesjonalizm pod każdym katem.dziekuje Doktorze,ze na Pana trafiłam.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Katarzyna Roj

  Gastrolog, dr n. med.

  • Bardzo sympatyczna i konkretna lekarka, dobrze potrafi wytłumaczyć przyczyny dolegliwości tak , że można wszystko zrozumieć, w razie wątpliwości kieruje na dodatkowe badania. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Polecam gorąco panią Dr Rojek. Małgorzata S. Katowice

  • W

   Pani Dr.ROJ-wspaniały lekarz i szlachetny człowiek.Pani doktor skierowała mnie na konkretne,dokładne badania diagnostyczne.Gdyby nie P.doktor żyła bym ze swoim schorzeniem w niewiedzy, a jaki byłby skutek?-wiadomo.Dziękuję z całego serca.
   Polecam P.Dr.zdesperowanym pacjentom.
   Wanda-Tychy
   sierpien 2014r.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Waluga

  Gastrolog,

  • W
   Lokalizacja: NZOZ-QMEDICUsługa: Inny

   Miałem wykonaną u Pana doktora Gastroskopię - badanie jak najbardziej zaliczam do udanych, natomiast leczenie pozostawiało dużo do życzenia. Właściwie co 2-3 miesiące wracałem do doktora i zostałem odsyłany cały czas z tymi samymi lekami na recepcie które nie pomagały. Skarżąc się na krwawienie z odbytu - usłyszałem tylko "To na pewno hemoroidy" - bez żadnego skierowania na kolonoskopię czy sigmoidoskopię. Nie odbieram doktorowi absolutnie kompetencji, natomiast mi nie pomógł.

  • Szczerze polecam tego lekarza! Miałem u niego już kilka wizyt i badanie gastroskopię, wszystko ładnie, dokładnie, spokojnie, dostałem nawet test bakteryjny do obserwowania w domu. Cierpliwy, dokładny, wyrozumiały i chętny, żeby wytłumaczyć wszystko pacjentowi, uwzględnia uwagi i pytania pacjenta. Porozmawia kulturalnie z pacjentem, a nie tylko wypisze receptę. (A każdą wizytę miałem z NFZ-u).

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Hubert Bołdys

  Gastrolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: H-T Centum MedyczneUsługa: problemy z jelitem g.

   Kompetentny, uśmiechnięty, rzeczowy, punktualny, ludzki. Kolonoskopia wykonana bezboleśnie dała odpowiedź na nurtujące pytania. Szczerze polecam.

  • A
   Lokalizacja: H-T Centum MedyczneUsługa: żylaki dna żoładka

   Na wizycie u doktora byliśmy kilkukrotnie. Jako jedyny nie straszył taty, a chciał pomóc i pomógł. Był bardzo uprzejmy, po wykonaniu badania, na czas jego omawiania, poprosił mnie do gabinetu, tak aby pacjent się nie stresował. Odpowiadał na wszystkie pytania, nie okazywał zniecierpliwienia. Do badania dołączył zdjęcia - kolorowe na których uwidocznił dokładnie to z czym się do niego zgłosiliśmy. W sumie zakończyło się na 3 wizytach. Na drugiej wykonał zabieg, na trzeciej była kontrola, pokazująca, że zabieg się udał i pacjent może wrócić do normalnego życia, bez strachu, że żyje na bombie zegarowej. Od zabiegu w listopadzie minie 2 lata.
   Z tego co mówił tato, gastroskopia bezbolesna, doktor dokładnie w trakcie zabiegu dokładnie tłumaczył co jest na monitorze i co to oznacza.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Magdalena Elżbieta Lesińska

  Internista, Gastrolog,

  • A
   Lokalizacja: H-T. Centrum MedyczneUsługa: leczenie wzjg

   Niezwykły lekarz, kobieta o wielkim zaangażowaniu w leczenie pacjenta. Bardzo skrupulatna, dokładna. Podejmuje wszelkie możliwe próby przywrócenia zdrowia, a przy tym jest bardzo empatyczna. W ciężkich chwilach potrafiła nawet poświęcić czas na pocieszenie, uspokojenie i podniesienie na duchu. Jeśli chodzi o efektywność leczenia to mi również pomogła wyjść z zaostrzenia stosując nowe jak dla mnie leki, które były strzałem w 10. Z Panią dr miałam styczność zarówno w CSK jak i poradni gastro. Lekarz na miarę złota!!

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachUsługa: Hospitalizacja - nowotwór złośliwy przełyku

   Pełna empatii, widać że jest lekarzem z powołania, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, pełny profesjonalizm. Kontakt z rodziną pacjenta - rewelacyjny, wszystko wyjaśni tak zwyczajnie "po ludzku". Dziękuję Pani za opiekę nad ojcem.


 • Krzysztof Jarus

  Internista, Gastrolog, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: H-T. Centrum MedyczneUsługa: ból brzucha

   Polecam gorąco. Profesjonalizm, empatia, poświęcenie. Bardzo wysoka kultura osobista. Wszystko spokojnie, bez pośpiechu, czas dla pacjenta.

  • Prawdziwy lekarz miły sympatyczny dba o zdrowie pacjenta,bez wygórowanych ambicji,lecze się od kilku lat pan Doktor nigdy mnie nie zawiódł, profesionalizm w kolonoskopii pendoskopii 100% polecam


 • Aleksandra Bołdys

  Gastrolog, dr

  • W
   Lokalizacja: H-T. Centrum MedyczneUsługa: gastroskopia

   W 2015 roku miałam wykonana gastroskopię donosowa , świetna alternatywa dla osób które ciężko przechodzą standardowe badanie .Kolejne takie badanie w lutym 2019 u Pn dr Aleksandry Bołdys niestety zburzyła moją opinię.
   Pn dr próbowała dostać się raz przez nos raz przez gardło i na zmianę.Ostatecznie badanie wykonano przez gardło mimo iż uprzedzałam ze nie potrafię znieść takowego przez silny odruch wymiotny.Badanie niekompletne trwało może 3 min , 300 zł dziękujemy.
   Po badaniu ból przegrody nosowej , od czasu badania smarkam krwią i mam strupy. Czekam na wizytę laryngologa bo ewidentnie jest jakieś uszkodzenie.
   Jestem bardzo zawiedziona wykonaniem badania przez panią doktor.