Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Oddział Częstochowa

Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Oddział Częstochowa

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Misją Gyncentrum jest pomoc w spełnieniu marzeń o potomstwie parom zmagającym się z problemem niepłodności, przy zachowaniu najwyższych standardów opieki medycznej.

W codziennej pracy korzystamy z wieloletniej tradycji oraz doświadczenia naszych oddziałów w Polsce i Czechach. O sukcesie kliniki decyduje świetnie dobrany zespół specjalistów oraz najwyższej klasy aparatura, w jaką wyposażone zostały laboratoria i gabinety. Pracują u nas najlepsi lekarze i specjaliści z dziedziny endokrynologii, ginekologii i położnictwa, urologii i embriologii. Pacjentów dodatkowo wspomaga psycholog, seksuolog oraz dietetyk.

Cechuje nas indywidualne podejście do pacjenta. Leczenie zawsze rozpoczynamy od ustalenia przyczyny oraz diagnostyki endokrynologicznej, by następnie w kolejnym kroku zaproponować najlepiej dopasowane rozwiązania i skuteczną terapię.

Korzystamy z zaawansowanych technik wspomagania rozrodu, takich jak: IMSI, PIC-SI, diagnostyka preimplementacyjna PGD. Oferujemy badania laboratoryjne oraz dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum.

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom maksymalny komfort leczenia, nieustannie poszerzamy ofertę o nowe badania i zabiegi.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Oddział Częstochowa
Ignacego Kozielewskiego 9, 42-200 Częstochowa
Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Oddział Częstochowa logo
Ubezpieczenia
NFZ, Medicover, LUX MED
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Mercik Inny

  Byliśmy u Doktora w GynCentrum dwa razy i więcej się nie wybierzemy . Brak kluczowych informacji ,lekarz małomówny , wizyty trwające 5-7 minut kończące się w niezrozumiały dla pacjenta sposób - idziemy zapisać się na badanie do recepcji lub wyprowadza na badanie po czym Pan Doktor się żegna i odchodzi . Nawet nie wiedzieliśmy ,że ta wizyta się już kończy a mieliśmy jeszcze pytania ,których nie zdążyliśmy zadać. O wykrytego mięśniaka dopytywałam między ubieraniem się a siadaniem na fotel do poboru krwi. Dodatkowo Pan Doktor nie zauważył moich wyników z dość istotnym problemem, możliwe że odpowiadającym za dotychczasowe niepowodzenia . Musiałam się upomnieć sama a i tak nie mógł się doszukać tego wyniku. Zmieniliśmy klinikę i trafiliśmy na innego lekarza ,który potrafi przynajmniej z pacjentem porozmawiać. Nie oczekuję,że lekarz ma mnie głaskać po głowie ,ale wizyty nie są tanie i trudno,żeby się człowiek czuł gorzej niż na NFZ jak na taśmie produkcyjnej .

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek Leczenie niepłodności – pierwsza wizyta

  Pani doktor sympatyczna, ale to wszystko co mogę pozytywnego powiedzieć. Oczywiście zleciła dużo potrzebnych badan, ale od razu kierowanie na in vitro lub inseminacje wydaje się dosyć pochopnym rozwiązaniem. Czułam, że jestem traktowana taśmowo (brak pomysłu na leczenie) wizyta przebiegała zawsze w ekspresowym tempie i nie czułam się wystarczająco zaopiekowana. Zmieniłam lekarza, dzięki któremu obecnie jestem w naturalnej ciąży.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Mercik Inny

  Wspaniały lekarz, wiedza, rzeczowość, empatia, najlepszy!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny

  Wspaniała Pani Doktor widać że praca sprawia jej przyjemność, badania wykonane w naprawdę miłej atmosferze z uśmiechem na twarzy bez jakiegokolwiek pośpiechu, bardzo dokładnie wszystko Pani pokazała a jej wyjaśnień można by było słuchać cały dzień

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor przeprowadziła wszystkie trzy badania prenatalne i z całego serca polecam jej konsultacje. W trakcie badania szczegółowo wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie pytania. Jest bardzo dobrym fachowcem widać, że Lekarz z pasją i zaangażowaniem.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dawid Kubat konsultacja ginekologiczna

  Polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta wszystko dokładnie zawsze wytłumaczone zawsze na kazde pytanie wszystko dokładnie wyjaśnione. Pan doktor prowadził moja ciążę i polecam z doktora Kubata z czystym sumieniem czy do prowadzenia ciazy czy do zwykłych kontrolnych wizyt.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny

  Przecudowna Pani doktor. Na wizycie utrzymuje cały czas kontakt z pacjentem, opowiada szczegółowo na temat badań prenatalnych. Super! Polecam !

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Fryczkowska Badania prenatalne

  Pani doktor bardzo dokładnie wszystko sprawdziła, dodatkowo zwróciła uwagę na czynniki na które nikt przy poprzedniej ciąży nie zwracał uwagi. Podczas badania mówiła co widzi na ekranie, jaki jest stan dziecka oraz odpowiadała na zadane pytania. Czułam się zaopiekowana. Dziękuję:)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska konsultacja ginekologiczna

  Polecam z całego serca!! Pani doktor jest bardzo Dokładna ale to bardzo ,skupia się bardzo i omawia dokładnie każda część ciała płodu, miła, uprzejma, wszystko wyjaśnia uspokaja, widać że to doktor taki jak powinien być każdy! Jest Najlepsza

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wioletta Rozmus-Warcholińska Inny

  Do Pani doktor trafiłam zestresowana opinią innego lekarza po badaniach prenatalnych. Różnica w podejściu kolosalna! Pani doktor jest przemiłą osobą, wszystko wyjaśniane na bieżąco, jasne odpowiedzi na pytania, a ja wyszłam z gabinetu uspokojona. Bardzo polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania