Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gminny Ośrodek Zdrowia

Tkaczowa 181

36-040 , Boguchwała , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Majcher

  Stomatolog,

  • P

   NAJLEPSZY GABINET STOMATOLOGICZNY NA PODKARPACIU POLECAM. BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA DENTYSTKA . DOBRZE WYKONUJĄCA SWOJĄ PRACE . ...........................................................................................................................................................................................................................................................................................

  • N

   Polubiłam Panią dr już od pierwszej wizyty. Podziwiam ją za to jak wielką wiedzę posiada w dziedzinie stomatologii. Miła i zawsze uśmiechnięta. Zawsze starannie i dokładnie wykonuje swoją pracę a nie jak większość lekarzy byle jak i byle szybko. Wizyty u niej były prawie zawsze bezbolesne:) Polecam Panią dr serdecznie dlatego, że wie co robi i swoim pacjentom zawsze wszystko tłumaczy, a także ma dobre rady co do past, płukanek czy szczoteczek.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Mądrzejewska-Lange

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy,

  • R

   Zdecydowanie nie polecam! Miałam wizytę w Rzeszowie w Medicor na NFZ i chyba Pani doktor nie za bardzo zależalo na tym, by mi pomóc. Nie zauważyla że mam pękniety ząb, a wlaśnie z tym do niej przyszłam. Chodziło jej o ilość pacjentów (żeby jak najszybciej skończyć i przyjąć kolejnego pacjenta), a nie o jakość. Niestety uśmiech na twarzy to jeszcze nie znaczy, że doktor jest prawdziwym fachowce. Naprawdę nie polecam!!!