Galeria Zdrowia Medica została powołana drugiego stycznia 2011 roku z inicjatywy Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Marka Pabiana Szpitala Powiatowego nr 1 w Świętochłowicach i Dyrektora te... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Galeria Zdrowia Medica

Księdza Jana Gałeczki 54

41-500 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Galeria Zdrowia Medica została powołana drugiego stycznia 2011 roku z inicjatywy Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Marka Pabiana Szpitala Powiatowego nr 1 w Świętochłowicach i Dyrektora tego Szpitala Sławomira Mika. „Medica” jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety i jej otoczenia, wieloletnia praktyka lekarska dr Marka Pabiana pokazała, że Kobieta potrzebuje opieki lekarskiej obejmującej całość osoby a nie tylko i wyłącznie konsultacji ginekologicznej. Szereg dolegliwości jest ze sobą mocno powiązana i tylko współpraca kilku specjalistów może przynieść określone skutki terapeutyczne. Wynikiem tych przemyśleń jest inicjatywa powołania „Galerii Zdrowia Medica”, gdzie kobieta jak i jej najbliższe otoczenie może uzyskać pomoc wybitnej klasy specjalistów.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Kulawik

  Endokrynolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor jak z opowieści o Dobrym Lekarzu. Wspaniale uspokoiła moje niepokoje , wnikliwie sprawdziła wyniki, zbadała. Czuję się pod jej kontrolą bezpiecznie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Super Pani doktor wysłuchała moich dolegliwości zobaczyła wynik i pokierowała na dalsze badania powiedziała co i jak polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Piotr Łydka

  Ortopeda, lek.

  • Do doktora Piotra Łydki trafiłem z powodu problemów z kręgosłupem. Szczegółowo przeprowadzony wywiad i badanie w gabinecie z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu ujawniło powód problemów. Lekarz zalecił mi terapię, która w krótkim czasie poprawiła moje samopoczucie. Warto nadmienić, że pan doktor jest lekarzem, który wszystko szczegółowo tłumaczy, w sposób zrozumiały dla laika. Traktuje pacjenta poważnie i z szacunkiem.


 • Andrzej Cholewka

  Internista, dr n. med.

  • J

   Bardzo konkretny lekarz o niesamowitej wiedzy i ciepłym wręcz empatycznym podejściem do pacjenta.Polecam z cała odpowiedzialnością, bo w życiu rzadko spotyka się tej klasy specjalistów- zaangażowanych w problemy pacjentów a zarazem z ogromnym sercem.
   Dziękuje Panie Doktorze

  • H

   Lekarz z powołania. Wiedza niesamowita. Leczy ludzi nawet tych biednych. Niesamowity bardzo dobry specjalista, a przede wszystkim człowiek. Pomaga Polecam szczerze.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Maria Wieczorek

  Hematolog, Pediatra, Onkolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Galeria Zdrowia MedicaUsługa: wyniki krwi

   Pani doktor miła, sympatyczna z dobrym podejściem do dzieci jak i do rodziców, wszystko spokojnie tłumaczy i doradza co dalej, polecam

  • A

   Gorąco polecam, specjalista z długim stażem, i doświadczeniem spokojna opanowana, odpowie na każde dylematy rodzica

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Barbara Grzyb

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Medica Centrum Medycyny i Stomatologii

   Bardzo dobry kardiolog - znakomicie dobrane leczenie, sumienne badanie pacjenta, konstruktywna rozmowa i porady. Najwyższa ocena w pełni zasłużona. W przypadku problemów kardiologicznych u takich lekarzy jak Pani Doktor warto się leczyć i należy się leczyć.


 • Katarzyna Przytuła-Kandzia

  Laryngolog, lek.

  • R
   Lokalizacja: Medica Centrum Medycyny i StomatologiiUsługa: problem z zatokami

   Lekarz bardzo dobry i konkretny. Bardzo szybko zdiagnozowana moja dolegliwość i podjęte leczenie. Szybko widoczna poprawa mojego samopoczucia związanego z chorobą. Bardzo polecam.

  • Lekarz bardzo komunikatywny i wysłuchujący pacjenta. Poświęca maksymalny dostępny czas na rozmowę i badanie. Pani doktor bardzo szybko zdiagnozowała moje schorzenie, czego nie potrafili zrobić inni lekarze, u których byłem wcześniej. Zostałem bardzo dobrze poinformowany o charakterze choroby i zalecanej terapii. Zastosowane leczenie przynosi oczekiwany skutek. Polecam tego lekarza, jako skutecznego specjalistę.


 • Łukasz Głogowski

  Onkolog, Internista,

  • Lokalizacja: Galeria Zdrowia MedicaUsługa: USG piersi

   Doktor Głogowski jest dobrym specjalistą, pełnym empatii. Badanie zostało wykonane bardzo rzetelnie i delikatnie. Zostały przeanalizowane wcześniejsze wyniki.
   Doktor chętnie odpowiadał na zadane pytania.


 • Urszula Spiechowicz-Zatoń

  Nefrolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"

   Wszystko w porządku, szybko, konkretnie. Przemiła obsługa, wszystko na czas. Zdecydowanie polecam wszystkim!

  • Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"

   Pani Doktor w mojej opinii jest dobrym specjalistą i podchodzi ze zrozumieniem do pacjenta. Konsultacja lekarska rozwiązała mój problem z którym zgłosiłam się do lekarza. Polecam dr Spiechowicz-Zatoń.


 • Dorota Derkacz

  Psychiatra,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem rozczarowana wizytą u Pani doktor.Był to mój pierwszy kontakt z lekarzem psychiatrą, trwał jakieś 7 minut.. Jeśli ktoś przychodzi do poradni tylko po leki, w porządku.Jednak ja oczekiwałam rozmowy a nie kilku bezosobowych pytań po których otrzymałam lek i termin następnej wizyty...Gdybym nie wypytywała, na tym skończyłaby się wizyta.Zapytalam wprost czy moje leczenie ma polegać na braniu leków, na co Pani doktor powiedziała że jeśli chcę, mogę sobie dodatkowo na youtubie poszukac filmików z metodami relaksacji !!!

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Na wizytę czekałam godzinę pod gabinetem, w tym czasie pani doktor rozmawiała i śmiała się z koleżankami z pracy, jak inne panie wyszły nawet mnie nie przeprosiła. Cała wizyta trwała 10 minut po której wyszłam jeszcze bardziej załamana. Moim problemem jest depresja i silne myśli samobójcze z samookaleczaniem, naprawdę liczyłam na jakąś pomoc. Pani doktor zakwestionowała całe moje leczenie (przepisane przez innego psychiatre), powiedziała że biore całkowicie złe dawki leków (dziwne bo według ulotek są w porządku), jak zapytałam czy w takim razie zmieni mi leczenie powiedziała że mam cierpliwie brać dalej. Nie słuchała co mówiłam bo pytała o rzeczy które tyle co powiedziałam. Cała wizyta była dla mnie niemiła i stresująca. Dostałam skierowanie na psychoterapie (najbliższy termin za 3 miesiące), poza tym nie dostałam żadnej pomocy. Dr Derkacz powiedziała że mam się umówić do niej za kilka miesięcy jak mi się skończą recepty. Dobrze, ze szybko znalazlam innego lekarza. Odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Mateusz Michalski

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Medica Centrum Medycyny i StomatologiiUsługa: Inny

   Serdecznie polecam Pana Doktora. Jest bardzo spokojny i sympatyczny. Przeprowadza szczegółowy wywiad, badanie jest bardzo dokładne i delikatne. Wszystko skrupulatnie tłumaczy.

  • H
   Lokalizacja: Galeria Zdrowia Medica

   Doskonały lekarz.
   Uratował mi życie. Zbadał, zoperował i opiekował się mną jak najlepszy przyjaciel. Konkretny, bardzo pomocny, doprowadza sprawy do końca bez zbędnej dyskusji. Przez pięć lat będziemy związani ze sobą przez mojego "raka nieboraka". Polecam wszystkim paniom tym młodym ale i starszym. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora i dziękuję za wszystko - Halina

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania