Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Galeria Zdrowia Medica została powołana drugiego stycznia 2011 roku z inicjatywy Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Marka Pabiana Szpitala Powiatowego nr 1 w Świętochłowicach i Dyrektora tego Szpitala Sławomira Mika. „Medica” jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety i jej otoczenia, wieloletnia praktyka lekarska dr Marka Pabiana pokazała, że Kobieta potrzebuje opieki lekarskiej obejmującej całość osoby a nie tylko i wyłącznie konsultacji ginekologicznej. Szereg dolegliwości jest ze sobą mocno powiązana i tylko współpraca kilku specjalistów może przynieść określone skutki terapeutyczne. Wynikiem tych przemyśleń jest inicjatywa powołania „Galerii Zdrowia Medica”, gdzie kobieta jak i jej najbliższe otoczenie może uzyskać pomoc wybitnej klasy specjalistów.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Galeria Zdrowia Medica
Ks. J. Gałeczki 54, 41-500 Chorzów
Galeria Zdrowia Medica logo
Galeria Zdrowia Medica
Księdza Jana Gałeczki 54, 41-500 Chorzów
Galeria Zdrowia Medica logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Dorota Derkacz Diagnostyka i leczenia nerwicy

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Od razu, po wywiadzie i zadaniu potrzebnych pytań, a także przejrzeniu dotychczasowej dokumentacji medycznej, utwierdziła mnie w dziagnozie i poleciła zażywać leki, zaznaczając już na samym początku, że mogą one być różnie tolerowane, ale powinnam cierpliwie je przyjmować i najpierw przyzwyczaić do ich działania organizm. Pani doktor jest miła, rzeczowa i potrafi wyjaśnić dobrze wszystkie wątpliwości. Leki działają, nie było na razie konieczności ich zmiany. Polecam, jeśli szukacie Państwo specjalisty o konkretnym podejściu.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Przytuła-Kandzia Inny

  Bardzo ale to bardzo nie miła pani Dr zero podejścia do pacjenta, opryskliwa zachowywała się jakby miała pretensje, że przyszłam, niedelikatna podczas badania, nie polecam. Dodatkowo otrzymałam receptę na leki odpłatne 100%, mimo że są refundowane, o czym dowiedziałam się dopiero w aptece.

  W
  Profil zweryfikowany
  Dorota Derkacz Inny

  Czułem się jak na przesłuchaniu odpowiadając na nieuprzejmie zadawane pytania, brak zainteresowania moją historią, po 4 minutowej rozmowie dowiedziałem się że jak mi jest niedobrze to muszę coś w życiu zmienić, leki wypisane na szybko bez pytania o alergie itp.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Przytuła-Kandzia konsultacja laryngologiczna

  Pani doktor mało empatyczna.
  Zbagatelizowała mój problem.
  Nie chciała nawet obejrzeć bolącego gardła. Nie proponuje żadnych rozwiązań
  Większość wizyty rozmawiała z koleżanką przez telefon. Omijać szerokim łukiem

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Michalski konsultacja ginekologiczna

  Dr Michalski wspaniały lekarz, bardzo uprzejmy, cierpliwy odpowiada na wszystkie pytania a przede wszystkim posiada ogromną wiedzę.
  Zdecydowanie polecam.
  Pełen profesjonalizm.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marta Maksym diagnostyka wczesnej ciąży

  Pani Doktor to fachowość na najwyższym poziomie, do tego dochodzi niesamowita empatia dla pacjenta. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Polecam z czystym sumieniem. Dodatkowo ciepła i serdeczna osoba.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Kulawik Niedoczynność tarczycy w ciąży

  Nie polecam dr Kulawik. Zgłosiłam się z niedoczynnością tarczycy, która ujawniła się w ciąży. Na każdej wizycie zmieniane dawki euthyroxu, wyniki co miesiąc średnie. Na początku dr wykluczyła chorobę Hashimoto. Po porodzie zaleciła odstawić lek. Odstawienie leków spowodowało objawy depresji poporodowej, męczyłam się ok miesiąca, położna środowiskowa zorientowała się że to prawdopodobnie przez tarczycę. Udałam się do dr Kulawik. Robiąc USG tarczycy oceniła że typowa dla Hashimoto (które przecież wcześniej zostało wykluczone). Dr zaleciła powrót do euthyroxu - znów co miesiąc kontrola i zmieniane dawki. Po jakimś czasie znów zaczęłam się bardzo źle czuć - objawy jak przy nadczynności tarczycy. Zrobiłam badania, okazało się że owszem, wyniki bardzo złe, leczona na niedoczynność mam nadczynność.. Czekam na wizytę u innego specjalisty.

  Profil zweryfikowany
  Łukasz Głogowski USG piersi

  Doktor Głogowski jest dobrym specjalistą, pełnym empatii. Badanie zostało wykonane bardzo rzetelnie i delikatnie. Zostały przeanalizowane wcześniejsze wyniki.
  Doktor chętnie odpowiadał na zadane pytania.

  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Michalski

  Doskonały lekarz.
  Uratował mi życie. Zbadał, zoperował i opiekował się mną jak najlepszy przyjaciel. Konkretny, bardzo pomocny, doprowadza sprawy do końca bez zbędnej dyskusji. Przez pięć lat będziemy związani ze sobą przez mojego "raka nieboraka". Polecam wszystkim paniom tym młodym ale i starszym. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora i dziękuję za wszystko - Halina

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maria Wieczorek wyniki krwi

  Pani doktor miła, sympatyczna z dobrym podejściem do dzieci jak i do rodziców, wszystko spokojnie tłumaczy i doradza co dalej, polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania