Galeria Zdrowia Medica została powołana drugiego stycznia 2011 roku z inicjatywy Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Marka Pabiana Szpitala Powiatowego nr 1 w Świętochłowicach i Dyrektora te... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Galeria Zdrowia Medica

Księdza Jana Gałeczki 54

41-500 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Galeria Zdrowia Medica została powołana drugiego stycznia 2011 roku z inicjatywy Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Marka Pabiana Szpitala Powiatowego nr 1 w Świętochłowicach i Dyrektora tego Szpitala Sławomira Mika. „Medica” jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety i jej otoczenia, wieloletnia praktyka lekarska dr Marka Pabiana pokazała, że Kobieta potrzebuje opieki lekarskiej obejmującej całość osoby a nie tylko i wyłącznie konsultacji ginekologicznej. Szereg dolegliwości jest ze sobą mocno powiązana i tylko współpraca kilku specjalistów może przynieść określone skutki terapeutyczne. Wynikiem tych przemyśleń jest inicjatywa powołania „Galerii Zdrowia Medica”, gdzie kobieta jak i jej najbliższe otoczenie może uzyskać pomoc wybitnej klasy specjalistów.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Michalski konsultacja ginekologiczna

  Dr Michalski wspaniały lekarz, bardzo uprzejmy, cierpliwy odpowiada na wszystkie pytania a przede wszystkim posiada ogromną wiedzę.
  Zdecydowanie polecam.
  Pełen profesjonalizm.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Maksym diagnostyka wczesnej ciąży

  Pani Doktor to fachowość na najwyższym poziomie, do tego dochodzi niesamowita empatia dla pacjenta. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Polecam z czystym sumieniem. Dodatkowo ciepła i serdeczna osoba.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Kulawik Niedoczynność tarczycy w ciąży

  Nie polecam dr Kulawik. Zgłosiłam się z niedoczynnością tarczycy, która ujawniła się w ciąży. Na każdej wizycie zmieniane dawki euthyroxu, wyniki co miesiąc średnie. Na początku dr wykluczyła chorobę Hashimoto. Po porodzie zaleciła odstawić lek. Odstawienie leków spowodowało objawy depresji poporodowej, męczyłam się ok miesiąca, położna środowiskowa zorientowała się że to prawdopodobnie przez tarczycę. Udałam się do dr Kulawik. Robiąc USG tarczycy oceniła że typowa dla Hashimoto (które przecież wcześniej zostało wykluczone). Dr zaleciła powrót do euthyroxu - znów co miesiąc kontrola i zmieniane dawki. Po jakimś czasie znów zaczęłam się bardzo źle czuć - objawy jak przy nadczynności tarczycy. Zrobiłam badania, okazało się że owszem, wyniki bardzo złe, leczona na niedoczynność mam nadczynność.. Czekam na wizytę u innego specjalisty.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Łukasz Głogowski USG piersi

  Doktor Głogowski jest dobrym specjalistą, pełnym empatii. Badanie zostało wykonane bardzo rzetelnie i delikatnie. Zostały przeanalizowane wcześniejsze wyniki.
  Doktor chętnie odpowiadał na zadane pytania.

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Michalski

  Doskonały lekarz.
  Uratował mi życie. Zbadał, zoperował i opiekował się mną jak najlepszy przyjaciel. Konkretny, bardzo pomocny, doprowadza sprawy do końca bez zbędnej dyskusji. Przez pięć lat będziemy związani ze sobą przez mojego "raka nieboraka". Polecam wszystkim paniom tym młodym ale i starszym. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora i dziękuję za wszystko - Halina

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maria Wieczorek wyniki krwi

  Pani doktor miła, sympatyczna z dobrym podejściem do dzieci jak i do rodziców, wszystko spokojnie tłumaczy i doradza co dalej, polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Derkacz

  Pani Doktor już podczas pierwszej wizyty, wnikliwie przeprowadzając wywiad, nie tylko dała poznać się jako profesjonalny lekarz, ale także jako bardzo ciepła i serdeczna osoba.
  W delikatny, wyrozumiały i pomocny sposób prowadzi relacje z pacjentem. Dzięki ogromnej wiedzy, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie i szczerze polecam.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Michalski

  Kompetentny, życzliwy, dbający o swoje pacjentki. Oby więcej takich lekarzy :) pozdrawiam serdecznie J K-K

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Michalski konsultacje ginekologiczne

  Polecam doktora Michalskiego każdej pacjentce, która potrzebuje zdecydowanego, stawiającego trafne diagnozy, działającego bez zbędnej zwłoki lekarza. Lekarz konkretny, "nie owija w bawełnę" jednocześnie czujesz się bezpiecznie, na każde pytanie otrzymujesz odpowiedź, wszystkie wątpliwości wyjaśnione, atmosfera w gabinecie przyjazna, czujesz się "zaopiekowana".Polecam i pozdrawiam

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Maksym problemy okresu klimakterium

  Pierwszy raz w życiu wizyta u lekarza ginekologa była przyjemnością :) Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem uprzejmości, fachowości, delikatności, cierpliwości, kompleksowego podejścia :) Anioł nie lekarz :) :) :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania