Galen Całodobowa Opieka Lekarsko - Pielęgniarska Lek. med. Mirosław Podgórski

(75 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Galen Całodobowa Opieka Lekarsko - Pielęgniarska Lek. med. Mirosław Podgórski

Chodźki 3

20-093, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Kazalska

  Psycholog,

  • D

   Rzeczowa kobieta ale trudno mi powiedzieć cokolwiek więcej. Wiem, że specjalizuje się w neuropsychologii i współpracuje z prof. Stelmasiakiem z PSK4.


 • Beata Wysocka - Łukasik

  Diabetolog, lek.

  • Uwielbiam panią Wysocką, jest świetna, zawsze daje mi odpowiednie leki, odpowiednią dawkę insuliny. Zawsze mam z nią wyrównane cukry :)

  • G

   To wspaniała doktorka. Leczę się u niej już od 8 lat i jest świetna.Zawsze trafia z lekami, słucha pacjenta, wszystko tłumaczy i jest bardzo miła.Polecam ją.


 • Ewa Saraczyn

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: NZOZ GALEN

   Najlepszy pediatra w Lublinie ,nie wiem czy nie w Polsce ! Sumienna ,dokładna, wszystko sprawdzi wszystko wylumaczylam , nie daje antybiotyków ! Wyleczyła mi dwóch synów

  • D

   Świetny lekarz, z pasją i dużą wiedzą. Ma super podejście do maluszków, sprawia,że dziecko nie boi się wizyty i dobrze się czuje. Nawet przyjmując na NFZ poświęca bardzo dużo czasu każdemu dziecku żeby zapoznać się z przypadkiem, dokładnie zbadać i postawić celną diagnozę :) Bardzo polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Maria Majdan

  Reumatolog, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: RZS

   Pani Profesor to cudowny człowiek! W 2011 roku zdiagnozowano u mnie RZS, miałam wtedy 26 lat.. zaczęłam brać leki, które standardowo podaje się przy tej chorobie Metotrexat, Sterydy, NLPZty no i oczywiście multum witamin i suplementów. Przez pewien czas nawet działało, ale niestety później przestało.. do Pani Profesor trafiłam jak już praktycznie nie byłam w stanie wstać z łóżka, a codzienne czynności (wstać, umyć się, ubrać) stanowiły dla mnie tak ogromny wysiłek jakbym co najmniej półmaraton przebiegła... oczywiście wszystko w towarzystwie okrutnego bólu.. Pani Profesor przebadała mnie bardzo dokładnie i zastosowała lek, który generalnie rzadko stosuje się już dzisiaj przy tej chorobie.. inni lekarze trochę się dziwili, ale faktycznie ten lek postawił mnie na nogi.. potem byłam w szpitalu jeszcze kilka razy, później już tylko jednodniówki, teraz nie muszę stawiać się do kontroli, bo nie mam potrzeby :) leki biorę nadal, bo choroba ciągle nie weszła w stan remisji, który dałby mi możliwość odstawienia ich, ale funkcjonuję normalnie, nie pamiętam już co to ból, jeżdżę rowerem, spaceruję, biegam, pływam, tańczę itp.. funkcjonuję jak zdrowy człowiek :) leki biorę, ale w ogóle tego nie odczuwam :)

   Pani Profesor uratowała mi życie! Ma niesamowitą wiedzę, a przy tym jest przemiła i normalna. O wszystko można ją zapytać, zawsze wszystko wytłumaczy. Polecam ją z całego serca!

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba autoimmunologiczna

   Pani profesor to niezwykle cieply i miły człowiek. Posiada ogromną wiedzę, wspaniale ustawiła mi leczenie tocznia ukladowego. Dzisiaj mam idealne wyniki, dawki leków jakie przyjmuję są minimalne, normalnie funkcjonuję na co dzień. A bylo bardzo źle.


 • Jacek Bartosiewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

   Doktor Bartosiewicz prowadził wszystkie 3 moje ciąże. Cierpliwy, konkretny, zapobiegliwy. Nic dodać nic ująć. Każda kobieta będzie czuła się u Niego zaopiekowana :) Pana doktora znam od 25 lat i mogę z czystym sumieniem polecić :)

  • C

   Najlepszy, z którym miałam kontakt. Robiłam u niego usg w czasie ciąży. Lekarz był delikatny, szczegółowo informował na temat maluszka, pokazywał, rączki, nóżki, liczył paluszki - czułam się pod dobrą opieką i bezpiecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Stanisław Skomra

  Gastrolog,

  • A
   Lokalizacja: GABINET LEKARSKI STANISŁAW SKOMRAUsługa: bóle brzucha u 10-latka niewiadomego pochodzenia

   Zazwyczaj nie piszę recenzji, ale przebieg wizyty mnie do tego zmobilizował. Zgłosiliśmy się do doktora z bólami brzucha niewiadomego pochodzenia, u 10 latka. Pan doktor zbadał dziecko, postawił diagnozę, a potem obrazowo wytłumaczył nam i dziecku mechanizmy choroby. Muszę przyznać, że byłam bardzo mile zaskoczona podejściem doktora do nas i dziecka- doktor wszystko tłumaczył i cierpliwie odpowiadał na nasze pytania.Wizyta trwała ponad pół godziny, a ja wyszłam po niej "zdrowsza" pomimo tego, że to nie ja byłam pacjentem :)

  • I
   Lokalizacja: GABINET LEKARSKI STANISŁAW SKOMRA

   Sympatyczny,uśmiechnięty,a przede wszystkim kompetentny lekarz. Nie bagatelizowal dolegliwości synka,zaproponował obserwacje na oddziale w DSK. Doradził,wytłumaczył, a przede wszystkim nawiązał dobry kontakt z dzieckiem,które bez problemu dało mu się zbadać. A że czasem ma zły humor i bywa nieprzyjemny... W końcu tez człowiek! Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu