Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"

(240 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"

ul. Dobczycka 17, Osiedle Śródmieście

32-500, Chrzanów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mateusz Gasiński

  Laryngolog, Chirurg, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: badania laryngologiczne dzieci

   Delikatny, sympatyczny i spokojny lekarz. Czyli poza kompetencjami, dokładnie to czego szukałam dla mojego dziecka. Polecam.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: przerośnięte migdałki u syna

   O Panu Doktorze usłyszałam od koleżanki z pracy,że jest bardzo dobrym lekarzem,konkretny i ma podejście do dzieci więc postanowiłam pójść na wizytę z synem w celu poradzenia się odnośnie przerośniętych migdałów.Pan doktor wytłumaczył mi wszystko bardzo szczegółowo i ze zrozumieniem.Faktycznie ma podejście do dzieci i wizyta przebiegła bezstresowo.Polecam bardzo serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Rafał Staszkiewicz

  Neurochirurg, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Dr Rafał Staszkiewicz bardzo profesjonalnie wyjaśnił w czym problem. Konsultacja przebiegała w atmosferze fachowości. Po badaniu i wywiadzie, zaproponowane przez Doktora dalsze postępowanie przekonuje do działania.
   Dziękuję za pomoc.

  • M
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora i będę polecać kazdemu wszystko pięknie wytłumaczone i wyjaśnione dziękuję bardzo

  Zobacz wszystkie opinie (182) o tym lekarzu


 • Anna Buczak-Sala

  Neurolog, lek.

  • Pani Doktor bardzo źle mnie potraktowała podczas pobytu w szpitalu. Jako ordynatorka powinna wyróżniać się zachowaniem i wiedzą, była natomiast arogancka i gburowata. Informacje podawała zdawkowo i to po wielu prośbach o wyjaśnienie stanu zdrowia, pacjent dla niej to przykry obowiązek, który zawraca jej głowę. A co najważniejsze - okłamała mnie dwukrotnie. Po raz pierwszy, że punkcja lędźwiowa będzie wykonywana przy znieczuleniu, a było inaczej, oraz że będę miał wykonywaną angiografię w Chrzanowie, mimo że tomografu wtedy w ogóle w szpitalu nie było! Rzekoma angiografia miała być wykonywana w poniedziałek a lekarze pokwapili się skontaktować z Olkuszem dopiero w środę. Reasumując - ,,lekarka" nieprzyjemna, bez wiedzy, podejścia i uczciwości.

  • P

   Pani Doktor Ignorantka do potęgi. Pacjentów na oddziale traktuje przedmiotowo, bez poszanowania elementarnych praw pacjenta m.in. do intymności badania.Nie polecam zetknać się z ta panią.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Katarzyna Buczak-Gasińska

  Okulista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"

   Serdecznie polecam Panią doktor. Bardzo sympatyczna i cierpliwa dla małego pacjenta. Rzetelnie i z dużym zaangazowaniem wykonuje swoją pracę. Cała wizyta przebiega w miłej atmosferze.

  • M
   Lokalizacja: Vidium Medica

   Pani dr Katarzyna Buczak-Gasińska jest godna polecenia. Trafiłem do niej z problemem, który już w ubiegłym roku przytrafił mi się we Francji. Daje mi to możliwość porówniania usługi. Zabieg przez panią dr Katarzynę Buczak-Gasińską, został wykonany inną metodą – bardziej ostrożną, ale równie skuteczną. Dziękuję i polecam. Marek W. emerytowany francuski architekt i malarz mieszkający w Polsce.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania