Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie. Ginekolodzy. www.gabinety-krakow.pl rejestracja poprzez naszą stronę internetową.
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (40)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Borzęcka-Klec ginekologia dziecięca

  Właściwa osoba na właściwym miejscu! Profesjonalne i pełne serca podejście do nastolatki. Szczegółowe wyjaśnianie problemu i konkretne zalecenia. Bardzo duża wiedza Pani Doktor oraz bycie na bieżąco z badaniami naukowymi. Odniosłam pozytywne wrażenie, że Pani Joanna dobiera sposób leczenia indywidualnie dla mojej córki a nie trzyma się przedawnionych schematów z którymi spotykam się w innych gabinetach. Podsumowując wizyta na 6+, oby więcej takich lekarzy.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Borzęcka-Klec ginekologia dziecięca

  Z czystym sercem polecam, Pani Doktor złota kobieta. Leczenie było dla 7letniej dziewczynki. Po dwóch miesiącach leczenia u innych lekarzy, byłyśmy zdesperowane a tu wystarczyła jedna wizyta, parę dni leczenia i córka zdrowa. Mimo strachu i skrępowania dziecka,Pani doktor cierpliwie wszystko wytłumaczyła żeby zbadać moją córkę. Razem z córką żałujemy tylko że wcześniej nie trafiłyśmy do Pani doktor. Bardzo dziękujemy.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Wadowska-Jaszczyńska Inny

  Jestem zadowolona z usług Pani ginekolog, rzeczowa i naprawdę kompetentna.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Kaim Inny

  Pani dr Irena Kaim jest najlepszym specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki niej, na świecie pojawiły się moje dzieci (3). Podczas wizyt jest dokłada i zawsze mi wszystko tłumaczy. Omawiamy wyniki badań i instruuje jak przyjmować Ew. Przepisane leki. Nigdy nie lekceważy moich obaw zw. Z moim zdrowiem i gdy mam jakieś wątpliwości, zawsze je wyjaśnia.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Wadowska-Jaszczyńska biopsja mammotomiczna

  Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą z dużą ilością empatii. Zawsze Wszystko szczegółowo opisuje tak, aby pacjent wyszedł spokojniejszy i pewny co go dalej czeka.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Borzęcka-Klec prowadzenie ciąży + USG

  Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże i nie tylko, zawsze dokładnie wszystko tłumaczy. Ma indywidualne podejście do pacjenta i problemu, poświęca tyle czasu ile potrzeba.
  Wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Borzęcka-Klec drobne zabiegi ginekologiczne

  Dr. Joanna Borzęcka-Klec to lekarka, która z pełnym zaangażowaniem i oddaniem wykonuje swój zawód. Przede wszystkim pełna życzliwości i serdeczności kobieta, która ma niesamowite podejście do pacjentki. Serdecznie polecam!!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewelina Kazieczko Psychoterapia

  W tym roku miną 4 lata od ostatniej sesji u Pani Eweliny.
  Podczas naszej kilkuletniej współpracy Pani Ewelina poświęciła mi wiele energii i cierpliwości. Nie był to dla mnie łatwy czas, ale dzięki Pani wsparciu i zaangażowaniu, w moim życiu nastąpiło wiele zmian, w które w tamtym czasie wątpiłem.
  Pani Ewelina to ciepła i cierpliwa osoba traktująca pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem. Zawsze była przygotowana, słowna i punktualna.

  Pani Ewelino, bardzo dziękuję :)

  mgr Ewelina Kazieczko

  Ogromnie miło słyszeć o dobrych zmianach w Pana życiu :) Serdecznie dziękuję za opinię :)

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Irena Kaim Inny

  Serdecznie polecam panią Doktor, leczę się u niej od lat i za każdym razem zaopiekowała się mną perfekcyjnie. Jest pełna profesjonalizmu i ma ogromną wiedzę, jako, że pracuje w zawodzie już od wielu lat.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Ewelina Kazieczko Psychoterapia

  Dzisiaj zakończyłem półroczną terapię u Pani Eweliny i wiem już, że był to właściwy wybór. Przez wiele lat żaden terapeuta nie był w stanie trafić z formą terapii. Jest osobą niezwykle ciepłą i empatyczną, która jest w stanie wysłuchać, zrozumieć i wyjaśnić. Ja, jako pacjent czułem się bardzo spokojny podczas każdej sesji, ponieważ komunikacja terapeuta-pacjent była bardzo udana. Ponieważ zmagałem się z bardzo niską samooceną i stanami depresyjnymi, z czystym sumieniem poleciłbym osobę Pani Eweliny tym, którzy borykają się z podobnymi problemami, z którymi zwróciłem się o pomoc do tej niezwykle sympatycznej, odznaczającą się profesjonalizmem terapeutki.
  Pani Ewelino,
  dziękuję raz jeszcze! :)

  mgr Ewelina Kazieczko

  Panie Piotrze, serdecznie dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Miodowa 51 a, 31-036 Kraków Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania