Gabinet Stomatologiczny Patrycja i Dariusz Helmich s.c.

(5 opinii)

Gabinet Stomatologiczny Patrycja i Dariusz Helmich to miejsce ,gdzie nowoczesny sprzęt w połączeniu z pasją, doświadczeniem i sprawdzonymi materiałami o najwyższej jakości są gwarancją prawidłowej dia... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Stomatologiczny Patrycja i Dariusz Helmich s.c.

ul. Szajnowicza-Iwanowa 57/7

42-218 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gabinet Stomatologiczny Patrycja i Dariusz Helmich to miejsce ,gdzie nowoczesny sprzęt w połączeniu z pasją, doświadczeniem i sprawdzonymi materiałami o najwyższej jakości są gwarancją prawidłowej diagnostyki i leczenia. Świadczymy profesjonalne usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych .Szczególną wagę przywiązujemy do eliminacji strachu i stresu związanych z wizytą u stomatologa.

Nasz sprzęt

 • Wand. Sleeperone,Mikroskop endodontyczny, BeeFill, VDW Gold, Lampa Beyond,mikrosilnik implantologiczny Surgitip,radiowizjografia,kamera wewnątrzustna,zbijak pneumatyczny

Zabiegi

 • stomatologia zachowawcza,stomatologia dziecięca,ortodoncja,endodoncja,chirurgia stomatologiczna,protetyka,profilaktyka,wybielanie,implanty

Badania

 • stomatologia zachowawcza,stomatologia dziecięca,ortodoncja,endodoncja,chirurgia stomatologiczna,protetyka,profilaktyka,wybielanie,implanty

Choroby

 • stomatologia zachowawcza,stomatologia dziecięca,ortodoncja,endodoncja,chirurgia stomatologiczna,protetyka,profilaktyka,wybielanie,implanty

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dariusz Helmich Zwykła wizyta

  Najlepszy dentysta jakiego spotkałam. Dzięki panu doktorowi przestałam się bać dentysty (po traumie z dzieciństwa). Bardzo fachowo i co najważniejsze bez stresu i bólu. Polecam wszystkim z całego serca!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patrycja Helmich Inny

  Pani doktor ma super podejście do dzieci, mój synek ma dwa lata I otworzył buzię bez najmniejszego problemu

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patrycja Helmich

  Ekipa z doskonałym podejściem do dzieci, już od wejścia do poczekalni. Wizyty odbywają się dokładnie o tej godzinie, na którą wizyta jest umówiona. Ale najważniejsze jest cudowne podejście do pacjenta - moja córka ma 3 latka i już uwielbia wizyty u stomatologa (tak jak ja:-)) Wiadomo, trzeba dziecko na to przygotować, ale Pani Stomatolożka i Pani Asystentka są tak fantastyczne w podejściu do maluchów, że myślę, iż można pójść z dzieckiem nawet bez wcześniejszych rozmów o dentyście. Według mnie (świra zębowego;-)) powierzenie zębów dziecka, tak profesjonalnej pod każdym względem opiece, jest jedną z najlepszych inwestycji na jego przyszłość.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dariusz Helmich leczenie

  Bardzo dobry lekarz, którego mogę polecić z całego serca. Na wszystkie pytania odpowiada szczegółowo i wyczerpująco. Nawet przy kanałowym leczeniu nie odczuwałam tak strasznego bólu!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patrycja Helmich leczenie zębów mlecznych

  Trafiliśmy do gabinetu po bardzo złym doświadczeniu w gabinecie w innym mieście. Chodziło o 7 letnie dziecko, więc szukaliśmy dentysty typowo dla dzieci. Dziecko przeżyło ogromną traumę przez brak kompetencji i podejścia Pani stomatolog.
  Postawiliśmy na gabinet Państwa Helmich i była to najlepsza decyzja.

  Jeździmy regularnie, jest to najlepszy gabinet pod słońcem.
  + Dostępne znieczulenie Wand - dziecko nie widzi i nie boi się igły podczas znieczulania.
  + Gabinet podpasowany pod dzieci - kolorowy, dziecko podczas wizyty wybiera kolor plomby, zakłada na uszy słuchawki i ogląda bajki.
  + Pani stomatolog i Pani asystentka mają kolorowe stroje, które wzbudzają u dziecka poczucie bezpieczeństwa i eliminują strach.
  + Podejście do dziecka jest świetne - przez to podejście dziecko praktycznie nie odczuwa stresu. Sposób w jaki Panie zwracają się do dzieci jest wyjątkowy.
  + Dziecko cały czas jest chwalone za odwagę, za wytrwałość.
  + Rodzic całą wizytę siedzi w gabinecie zrelaksowany widząc brak bólu u dziecka.
  + Podczas oczekiwania na wizytę dorośli dostają kawę/herbatę.
  + Dziecko spędza czas na zabawie, w specjalnie przeznaczonym do tego kąciku.
  + Po wizycie z wielkiego kosza dziecko wybiera sobie niespodziankę (zabawkę), która jest wynagrodzeniem za odwagę.

  Ponad to mały drobiazg - w łazience są jednorazowe szczoteczki do zębów i pasta, aby przed wizytą umyć zęby.

  Na pytanie, czy córka woli leczenie zębów, czy czesanie włosów, odpowiada, że leczenie zębów, bo czesanie boli - to chyba największa rekomendacja dla gabinetu.

  Polecam gabinet wszystkim.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania