Informacje o placówce

Gabinety

Eurodent Stomatologia

ul. Leska 4 (I piętro)

35-505 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Niżańska

  Stomatolog, dr n. med.

  • H

   bardzo fachowi i mili. Juz ktoras wizyte tam chodze i jestem bardzo zadowolona. Nawet wyrwanie zeb nie bylo bardzo bolesne chodziaz bylo w moim przypadku troche roboty bo korzenie byly nietypowe. Jestem bardzo zadowolna i chetnie polecam panstwa gabinet.

  • G

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Państwa gabinecie. Jakośc usług stoi na bardzo wysokim (wszystko jest omawiane z pacjentem pokazywane na monitorze, tłumaczone jak leczenie będzie przebiegać). Takie podejście do pacjenta może owocować jedynie obustronnym zadowoleniem. Sprzęt stomatologiczny znajdujący się na wyposażeniu wydaje się być wysokiej klasy, stąd mogę jedynie polecić wszystkim usługi świadczone w gabinecie euromed.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Niżański

  Stomatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Eurodent StomatologiaUsługa: wszczepienie implantów

   Polecam Pana lek. Tomasza Niżańskiego do wszystkich kłopotów
   z zębami. Nawet jeżeli masz poważny dylemat, straciłeś zęby
   i potrzebujesz wszczepienia implantów. Bardzo dobry specjalista
   w tej dziedzinie. Po wszczepieniu trzech implantów nie było bólu ani opuchlizny. Na drugi dzień nie pamięta się, że był jakiś zabieg. Zęby na implantach służą jak swoje własne. Nie spotkałam się do tej pory z tak życzliwym podejściem do pacjenta. Obsługa bardzo profesjonalna, w gabinecie panuje idealna czystość. Lekarz godny zaufania, serdecznie polecam.
   Anna.

  • M

   Byłam w gabinecie zarówno na konsultacji w sprawie implantów, jak i na wybielaniu nakładkowym. Z każdej wizyty byłam zadowolona. Wszystko jasno wytłumaczone, można spokojnie zadawać pytania, nie ma zbędnego pośpiechu. Atmosfera w gabinecie także na duży plus, a więc gabinet można spokojnie polecić wszystkim zestresowanym pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania