Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

NZOZ EUROMEDICAL jest, nowoczesną, nowo wybudowaną przychodnią w 2006 roku. Spełnia wszelkie wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10 listopada 2006 r. w sprawie wymagań, jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej (Dz. U. Nr 213 poz. 1557). Zakład uzyskał wpis do Rejestru Wojewody 22 marca 2006 r.

NZOZ EURO MEDICAL usytuowany jest w centrum dużego osiedla, w tzw. Starych Gliwicach. Osiedle zamieszkuje 7000 mieszkańców. Jest jedynym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w tej okolicy.

Przychodnia jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi. Przychodnia położona jest w dogodnym punkcie lokalizacyjnym w pobliżu ciągów komunikacji miejskiej na Śląsku, w bezpośrednim sąsiedztwie specjalnej strefy ekonomicznej.

Przychodnia jako jedna z nielicznych posiada certyfikat jakości ISO 9001 świadczący o wysokiej jakości usług.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Euro Medical
Żabińskiego 18, 44-100 Gliwice
Euro Medical logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (29)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Białek-Kaleta konsultacja alergologiczna dzieci

  Szanowni Państwo, jeśli zastanawiacie się jakiego alergologa wybrać dla swojej pociechy, z przyjemnością polecam Panią doktor! Kompetentna, zaangażowana, posiadająca aktualną wiedzą, niezwykle skuteczna w leczeniu, a do tego jest przesympatyczną i ciepłą osobą z doskonałym podejściem do małych pacjentów! Trafiliśmy do Pani doktor po wielu tygodniach leczenia u różnych lekarzy i dopiero Pani doktor znalazła od razu przyczynę problemów zdrowotnych córki, a zastosowane przez nią proste leczenie, bez zbytniego obciążenia dziecka i rodzica, dało w bardzo krótkim czasie znaczną poprawę. Pani doktor zdiagnozowała córkę po szczegółowym wywiadzie i dokładnym badaniu. Z pewnością wrócimy do Pani doktor z każdym kolejnym problemem, bo swoim podejściem i działaniem zbudowała w nas zaufanie. Polecam po stokroć!!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Witold Czesław Frelak Inny

  Wspaniały lekarz! Bardzo szybko postawił trafną diagnozę. Leczenie zaproponowane przez Pana Doktora przyniosło skutek. Według mnie jest to prawdziwy lekarz z powołania i z rzadko spotykaną intuicją.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Białek-Kaleta konsultacja internistyczna

  Wizyty i leczenie na wysokim poziomie, szybkie i trafne diagnozy. Aktualna wiedza medyczna. Lubię czuć się u lekarze bezpiecznie i widzieć skuteczność leczenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Białek-Kaleta Inny

  Najlepszy pediatra i lekarz rodzinny na świecie! Empatia, aktualna wiedza, szczegółowe wyjaśnienia i bezproblemowe wizyty. Bardzo polecam!!!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Białek-Kaleta konsultacja alergologiczna

  Prywatnie da się wyleczyć pokrzywkę ale nie u Pani. Będąc na wizycie z NFZ dowiedziałam się tylko, że pokrzywkę trzeba przeczekać, że przejdzie sama. Co mnie zniechęciło, to fakt, że miałam wrażenie iż mówię więcej od Pani. Dostałam ostatecznie jakieś leki alergiczne, które nie zostały ze mną omówione a co gorsza z obojętnością wystawione, musiałam sama dopytać co to i jak to stosować. Było mi przykro bo pokrzywka na co dzień jest uciążliwa a Pani tak o niej mówiła jakby to było norma. Jak dla mnie brak empatii i wyrozumienia. Porażka. Zero zainteresowania pacjentem. Z wizyty wyszłam zdegustowana i zrozpaczona. Z wyrazami szacunku ale leczenie pokrzywki polecam szukać u innych osób bo naprawdę można ją wyleczyć.

  E
  Profil zweryfikowany
  Witold Czesław Frelak Inny

  Wielokrotnie trafiałam do doktora, jako lekarza pierwszego kontaktu. Nie miałam szczególnych uwag, bo zwykłe leczenie okazywało się skuteczne. Jednak kilkakrotnie zdarzyło się już, że przyznał, że nie ma pojęcia, co mi jest, zignorwał istotne objawy, a wręcz potraktował jak osobę, które przychodzi żebrać o skierowania i zwolnienia. Pomocy i diagnozy, skutecznej, szukałam już prywatnie na własną rękę. Do doktora już się o pomoc zwracać nie będę.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Białek-Kaleta Inny


  po skonczonym antybiotyku dziecko znowu zagoraczkowalo, z duszacym i nie dajacym spac kaszlem oraz goraczka 39 ktora spadala max o 1 stopien. dostalismy groprinozin z informacją ze płuca czyste.. kierowana zlym przeczuciem poszlam do innego pediatry ktory zdiagnozowal zapalenie pluc.. takze nie polecam

  lek. Jolanta Białek-Kaleta

  Szanowna pani odpowiadając na pani opinę stanowczo stwierdzam, iż w dniu badania pani dziecka nie stwierdziłam osłuchowo zmian zapalnych w płucach. Jednocześnie była pani bardzo dokładnie poinformowana o leczeniu i w razie niepokojących objawów zgłosi się pani do Poradni następnego dnia.. Także uważam pani opinię za krzywdzącą i niestosowną .Z poważaniem

  M
  Profil zweryfikowany
  Witold Czesław Frelak Inny

  To lekarz który zasługuje w pełni na swoje miano. Świetne podejście do pacjenta, profesjonalizm, kultura i szacunek. Mimo że jestem młodą kobietą i większość lekarzy traktuje mnie z wyższością, jakbym przyszła tylko prosić o l4, Dr Frelak podchodzi do mnie po prostu jak do pacjenta, który potrzebuje pomocy i takiej też udziela. Szuka rozwiązań nie tylko sztampowych, super wywiad z pacjentem, podejście z empatią i nie lekceważące, przede wszystkim skuteczne leczenie. Raz, będąc na wizycie, doktor zainteresował się dodatkowo czymś co sam zobaczył i umówił na kolejną wizytę u specjalisty. Byłam tez świadkiem reakcji na wyjątkowo zły stan pacjenta, zainteresował się, poprosił o karetkę i zorganizował wszystko tak, żeby wszyscy w przychodni czuli się bezpiecznie i komfortowo, każdy został przyjęty bez kłótni o kolejkę. Polecam zdecydowanie.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Krzywda nerwica

  Pan doktor Krzywda dobrał odpowiednie leki i już po tygodniu było lepiej. Szkoda że wcześniej nie zdecydowałem się na wizytę Bardzo polecam leczenie u doktora. Mi pomógł w 100%.

  dr n. med. Paweł Krzywda

  Dziękuję i pozdrawiam.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Krzywda konsultacja

  Wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Krzywda jest profesjonalistą, a konsultacja była bardzo rzeczowa i merytoryczna.

  dr n. med. Paweł Krzywda

  Dziękuję!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania