NZOZ EUROMEDICAL jest, nowoczesną, nowo wybudowaną przychodnią w 2006 roku. Spełnia wszelkie wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10 listopada 2006 r. w sprawie wymagań, jakim powinny odpowia... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Euro Medical

Żabińskiego 18

44-100, Gliwice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ EUROMEDICAL jest, nowoczesną, nowo wybudowaną przychodnią w 2006 roku. Spełnia wszelkie wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10 listopada 2006 r. w sprawie wymagań, jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej (Dz. U. Nr 213 poz. 1557). Zakład uzyskał wpis do Rejestru Wojewody 22 marca 2006 r.

NZOZ EURO MEDICAL usytuowany jest w centrum dużego osiedla, w tzw. Starych Gliwicach. Osiedle zamieszkuje 7000 mieszkańców. Jest jedynym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w tej okolicy.

Przychodnia jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi. Przychodnia położona jest w dogodnym punkcie lokalizacyjnym w pobliżu ciągów komunikacji miejskiej na Śląsku, w bezpośrednim sąsiedztwie specjalnej strefy ekonomicznej.

Przychodnia jako jedna z nielicznych posiada certyfikat jakości ISO 9001 świadczący o wysokiej jakości usług.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Jopek

  Chirurg,

  • K

   Genialny lekarz i dobry człowiek. Pomógł mi wiele razy. Zawsze wysłucha i postawi trafną diagnozę. Szczerze polecam dr Janusza Jopka.

  • J

   Bardzo dobry chirurg, świetny lekarz, spokojny i opanowany, stawia trafne diagnozy ( byłam u kilku lekarzy a dopiero Pan doktor postawił trafną diagnozę ). Dużo tłumaczy i prowadzi wnikliwy wywiad z pacjentem. Nawet jak otrzymałam skierowanie na zabieg, to po rozmowie z doktorem człowiek jest spokojniejszy. POLECAM ŚWIETNY SPECJALISTA.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Witold Czesław Frelak

  Internista,

  • solidny, profesjonalnie podchodzący do pacjenta, duża wiedza medyczna, godny polecenia, posiada doskonały kontakt z pacjentem


 • Marta Małgorzata Ślimok

  Pediatra, Gastrolog, dr n. med.

  • A

   Pani doktor jest osobą kompetentną. Nie jestem łatwym przypadkiem, a dobrze mnie leczy. Przede wszystkim nie myśli schematycznie, jak wielu lekarzy gastroenterologów nawet w katowickiej klinice. Zleca badania i szuka przyczyn, NIE PODDAJE SIĘ, nie pokazuje po pewnym czasie diagnostyki i leczenia, że się jej nie chce. Polecam. Marcin K.


 • Iwona Andrejów

  Dermatolog, dr

  • M
   Lokalizacja: Radan - Med Zakład Lecznictwa

   Pani Doktor spóźniła się 30min, po czym kolejne 15min plotkowala z pielęgniarką. Po 45min zaczęła przyjmować. Moja wizyta trwała 3min. Pani Doktor stwierdziła, że po wywiadzie nie moze stwierdzic przyczyn moich zmian skornych. Zapisała dwie mascie (oczywiscie na sterydach, których chcialem uniknąć). Nie zlecila zadnych dodatkowych badań.
   Nie polecam, chyba ze ktos chce sie udac tylko po receptę.

  • Lokalizacja: Euro MedicalUsługa: zmiany skórne

   Pierwszy dermatolog, która do badania prosiła rozebrać się do naga i wszystkie zmiany dokładnie obejrzała.Bardzo wnikliwa i dokładna.Byłam zdenerwowana, bo w poczekalni czekało mnóstwo ludzi, doktor długo i cierpliwie wszystko mi tłumaczyła.Poza tym jest niezwykle skromna, widać doktor z powołania.Na koniec dodam wizyta na NFZ.


 • Jolanta Białek-Kaleta

  Alergolog, Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Alergologiczny Jolanta Białek - KaletaUsługa: konsultacja alergologiczna (pierwsza wizyta)

   Przemiła Pani Doktor. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, mogłem spokojnie o wszystko zapytać i czułem się w gabinecie bardzo komfortowo. Jak najbardziej jest to osoba godna polecenia.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Leczenie astmy oskrzelowej

   Jestem oburzona podejściem doktor Kalety do mnie jako do pacjenta. Byłam u niej trzy razy, za każdym razem diametralnie zmieniła leczenie, na ostatniej wizycie odstawiła mi leki zupełnie mimo mojej obawy, że jako astmatyk powinnam mieć w domu choćby jakieś zabezpieczenie na wypadek duszności. Pani doktor była nieuprzejma i arogancka, nie osłuchała mnie, mimo że prosiłam ją o to dwa razy, bo akurat tego dnia gorzej się czułam. Najgorszą rzeczą było jednak wpisywanie do mojej karty choroby informacji o badaniach, których nie przeprowadziła, np. "osłuchowo czysto, gardło blade" - w momencie kiedy mnie nawet nie zbadała!!!! Zastanawiam się czy nie zgłosić tego do rzecznika praw pacjenta...

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Paweł Kajfosz

  Gastrolog, Internista, dr

  • J
   Lokalizacja: Vito-MedUsługa: gastroskopia

   Badanie przebiegło bardzo sprawnie, bezbólowo. Pełny profesjonalizm. Lekarz wzbudzający zaufanie, przyjazny pacjentowi.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Dr Kajfosz szybko ale dokładnie przeprowadził wywiad oraz udzielił odpowiednich rad. Atmosfera podczas wizyty jest luźna a jednocześnie profesjonalna.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Wojciech Rokicki

  Okulista, dr hab. n. med.

  • T
   Usługa: badanie wzroku

   Polecam! Profesjonalne podejście i kompleksowe badanie. Szybki termin wizyty. Pan Doktora jasno i obszernie odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości.

  • E
   Usługa: jaskra leczenie

   P.dr. konkretny,wysłucha trafnie zdjagnozuje, wytłumaczy,narazie kropelki dzieki ktorym poskromnił moja jaskre co potwierdziła inna lek.okulista.Fachowośc i profesionalizm.Szczerze polecam.
   Dziekuje panie doktorze..pacjentka M.P

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Teresa Schaller-Pruszkowska

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Brak komunikacji i empatii. Na pytania odpowiada oschle i z pretensjami. Podczas badań piersi bardzo mocno naciska. Mowi gdzie iść na co siąść ale co będzie robić niestety juz nie wiec zostawia pacjentkę pod znakiem zapytania. Jedyny plus, że wykonuje wszystkie badania ale za to jakie wrazenie na mnie wywarła nigdy więcej. Była to moja pierwsza wizyta i ostatnia w jej gabinecie.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor, wykonała wszystkie badania i to z NFZ. Jedyne zastrzeżenie to mała komunikatywność i niezbyt delikatne wykonywanie badań. Nigdy wcześniej nie miałam takich doświadczeń. Dla młodych osob, które poszłyby 1 raz do ginekologa mogą się zrazic.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania