Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Muchewicz-Zabłocka Inny

  Z całego serca polecam Panią Doktor. Wizyty przebiegają w przemiłej atmosferze, Pani Doktor, zawsze bardzo starannie bada dziecko, zbiera dokładny wywiad i nie lekceważy obserwacji rodzica. Jest bardzo empatyczna i miła, a zarazem fachowa i zdecydowana w działaniu. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby i kieruje na dodatkowe badania w razie jakichkolwiek wątpliwości. Dowodem na wspaniałe podejście do dzieci niech będzie fakt, że ostatnio mój trzylatek rozpłakał się na wieść, że brat idzie do lekarza, a on nie. ;D

  T
  Profil zweryfikowany
  Eumedica Inny

  Pani doktor szczegółowo analizuje każdy zgłaszany objaw i zleca wszystkie niezbędne badania i dodatkowe konsultacje w celu znalezienia przyczyn. Wszystko odbywa się w miłej, rzeczowej i profesjonalnej atmosferze. Niezależnie gdzie wizyty miały miejsce (przychodnia Medicover czy Eumedica), zawsze kończyły się szczegółowymi wyjaśnieniami oraz zaleceniami. Szczerze polecam konsultacje u Pani doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Muchewicz-Zabłocka Inny

  To jest hit. Syn (4 lata) jest dość oporny jeśli chodzi o lekarzy. Dzisiejsze badanie przede wszystkim przebiegło bez płaczu i nie „u mamy na kolanach”. Dał się zbadać, osłuchać, sam pokazał gardło. Wyszedł z gabinetu uśmiechnięty. To była nasza pierwsza wizyta u Pani Doktor. Atmosfera i podejście do dzieci doskonałe. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Dybek Inny

  Najlepszy lekarz, który przedewszystkim leczy pacjentów.
  Pod koniec stycznia do Pana doktora trafił mój tata w bardzo złym stanie zdrowia. Pan doktor od razu zlecił wszystkie potrzebne badania a następnie wdrożył odpowiednie leki. Dziś mój tata czuje się dobrze :) jestem wdzięczna Panu Doktorowi za zaangażowanie i za wyleczenie mojego taty! Polecam z całego serca !

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Dybek Inny

  Lekarz który jest otwarty dla pacjentów czy to dla małych czy dorosłych. Doktor wie co robić. Odpowiedni lekarz na swoim stanowisku . Posłucha pacjenta doradzi i zaproponuje odpowiednie leczenie . Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michala Dybka każdemu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Świtała Inny

  Bardzo profesjonalna lekarka. Szczegółowe badanie dziecka, spostrzegawczość, otwartość, zlecone dodatkowe badania i wydane skierowania do specjalistów. Nie robi bilansu po łebkach, jak niektórzy lekarze i po czasie wychodzi problem, który mógł być bardzo łatwo wykryty podczas okresowego badania. Jestem po przejściach zdrowotnych z dziećmi, więc cenię sobie profesjonalizm i dokładność, nawet, jak się w niektórych kwestiach nie zgadzam z lekarzem. Prawdopodobnie przyjdę na bilans do tej pani z resztą moich dzieci.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Skoczek Inny

  Bardzo dobry lekarz.wie jak wytłumaczyć pacjentowi dolegliwość i leczenie w zrozumiałym języku . Bardzo miły i profesjonalny lekarz.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Rzekanowska bóle głowy i kręgosłupa

  Pani Doktor bardzo mi pomogła. Chodziłam od lekarza do lekarza, a że jestem osobą bardzo młodą, nikt nie traktował mnie poważnie. Pani Doktor jest konkretna, kompetentna, postawiła trafną diagnozę. Dziś mogę już normalnie funkcjonować. Szczerze polecam naprawdę dobrego lekarza.

  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Magdalena Szymańska-Bueno konsultacja dermatologiczna

  Super lekarz miła sympatyczna umie wytłumaczyć pacjentowi co i dlaczego się dzieje. Polecam bardza ????

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Muchewicz-Zabłocka konsultacja pediatryczna

  Pani doktor przyjela nas na cito i po dokladny badaniu zlecila badania krwi, zeby upewnic sie czy antybiotyk jest konieczny. Mam dwojke dzieci, ktore nietypowo dlugo (7 dni) wysoko goraczkowaly i pomimo wczesniejszych wytycznych od innego lekarza nie bylo poprawy. Diagnoza okazala sie trafna, a dzieci zaczely zdrowiec. Pani doktor jest lekarzem z powolania. Jest wnikliwa, robi dokladny wywiad i dokladne badanie ( potrafi zbadac uszy co teraz jest rzadkoscia u pediatrow) a jednoczesnie duzej trosce o malych pacjentow.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Obornicka 126, 62-002 Suchy Las Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania