Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Eumedica

Obornicka 126

62-002 , Suchy Las , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Muchewicz-Zabłocka Inny

  To jest hit. Syn (4 lata) jest dość oporny jeśli chodzi o lekarzy. Dzisiejsze badanie przede wszystkim przebiegło bez płaczu i nie „u mamy na kolanach”. Dał się zbadać, osłuchać, sam pokazał gardło. Wyszedł z gabinetu uśmiechnięty. To była nasza pierwsza wizyta u Pani Doktor. Atmosfera i podejście do dzieci doskonałe. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Dybek Inny

  Najlepszy lekarz, który przedewszystkim leczy pacjentów.
  Pod koniec stycznia do Pana doktora trafił mój tata w bardzo złym stanie zdrowia. Pan doktor od razu zlecił wszystkie potrzebne badania a następnie wdrożył odpowiednie leki. Dziś mój tata czuje się dobrze :) jestem wdzięczna Panu Doktorowi za zaangażowanie i za wyleczenie mojego taty! Polecam z całego serca !


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Dybek Inny

  Lekarz który jest otwarty dla pacjentów czy to dla małych czy dorosłych. Doktor wie co robić. Odpowiedni lekarz na swoim stanowisku . Posłucha pacjenta doradzi i zaproponuje odpowiednie leczenie . Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michala Dybka każdemu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Świtała Inny

  Bardzo profesjonalna lekarka. Szczegółowe badanie dziecka, spostrzegawczość, otwartość, zlecone dodatkowe badania i wydane skierowania do specjalistów. Nie robi bilansu po łebkach, jak niektórzy lekarze i po czasie wychodzi problem, który mógł być bardzo łatwo wykryty podczas okresowego badania. Jestem po przejściach zdrowotnych z dziećmi, więc cenię sobie profesjonalizm i dokładność, nawet, jak się w niektórych kwestiach nie zgadzam z lekarzem. Prawdopodobnie przyjdę na bilans do tej pani z resztą moich dzieci.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Skoczek Inny

  Bardzo dobry lekarz.wie jak wytłumaczyć pacjentowi dolegliwość i leczenie w zrozumiałym języku . Bardzo miły i profesjonalny lekarz.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Rzekanowska bóle głowy i kręgosłupa

  Pani Doktor bardzo mi pomogła. Chodziłam od lekarza do lekarza, a że jestem osobą bardzo młodą, nikt nie traktował mnie poważnie. Pani Doktor jest konkretna, kompetentna, postawiła trafną diagnozę. Dziś mogę już normalnie funkcjonować. Szczerze polecam naprawdę dobrego lekarza.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Magdalena Szymańska-Bueno konsultacja dermatologiczna

  Super lekarz miła sympatyczna umie wytłumaczyć pacjentowi co i dlaczego się dzieje. Polecam bardza ????


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Muchewicz-Zabłocka konsultacja pediatryczna

  Pani doktor przyjela nas na cito i po dokladny badaniu zlecila badania krwi, zeby upewnic sie czy antybiotyk jest konieczny. Mam dwojke dzieci, ktore nietypowo dlugo (7 dni) wysoko goraczkowaly i pomimo wczesniejszych wytycznych od innego lekarza nie bylo poprawy. Diagnoza okazala sie trafna, a dzieci zaczely zdrowiec. Pani doktor jest lekarzem z powolania. Jest wnikliwa, robi dokladny wywiad i dokladne badanie ( potrafi zbadac uszy co teraz jest rzadkoscia u pediatrow) a jednoczesnie duzej trosce o malych pacjentow.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Świtała

  Złe podejście do pacjenta ,nietrafione leki ,duszność narastająca (byliśmy u innego lekarza )zapisał silny lek ,pani uznała ze stan zdrowia się nie pogorszył (2 wizyty )żadna nietrafna
  Nie polecam


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Muchewicz-Zabłocka

  Świetny pediatra. Bardzo rzeczowa, dokładna, cierpliwa, wszystko tłumaczy, nie pospiesza. Do tego łagodna dla dzieci. Żaden z wcześniejszych lekarzy w Polsce i za granicą nie słyszał szmerów serca dziecka, pani doktor od razu skierowała nas do kardiologa. Szczerze polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania