Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej przychodni EMA-MED. Przychodnia lekarsko-stomatologiczna EMA-MED powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Pacjentów z powiatu Strzelińskiego i okolic, poszukujących kompleksowych usług lekarskich i usług stomatologicznych na wysokim poziomie.
EMA-MED to nowoczesna placówka medyczna, dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość leczenia. Mają Państwo pewność, że właśnie tu otoczeni zostaniecie profesjonalną opieką medyczną. EMA-MED świadczy usługi z zakresu: pediatrii, kardiologii, diabetologii, dermatologii,stomatologii,urologii, neurologii oraz interny.
W zakresie stomatologii wykonujemy pełnoprofilowy zakres pracy, tj. stomatologia zachowawcza (leczenie próchnicy) z endodoncją (leczenie kanałowe zębów), protetyka, chirurgia stomatologiczna z periodontologią (choroby przyzębia).
Nasza placówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz radiologiczny. Do Państwa dyspozycji pozostaje aparat rentgenowski wykonujący każdy rodzaj zdjęcia wykorzystywanego w stomatologii, tj. ortopantomograficzne (panoramiczne), cefalometryczne, stawów skroniowo-żuchwowych, zatok obocznych nosa, punktowe (zębowe).
Pracujemy w myśl hasła:
Satysfakcję pacjenta osiągamy poprzez profesjonalizm naszych działań.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Eleonora Kluba konsultacja pediatryczna

  Jak zwykle na najwyższym poziomie. Zaangażowanie, miła atmosfera, trafne diagnozy. Korzystamy już od 13 lat beż przerwy.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Nadia Macura-Siry stomatologia estetyczna

  Dr. Nadia polecam wszystkim miła sympatyczna fachowe podejście do pacjenta najlepsza polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Pani Magda jest prawdziwą profesjonalistką! Szczegółowy wywiad , bardzo spokojne i ciepłe podejście do córki. Po pierwszej wizycie znaczna poprawa samopoczucia !! Polecam z całego serca!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Bardzo polecam Panią Magdalenę. Zgłosiłam się z ogólnym bólem pleców. Pani Madzia przeprowadziła dokładny wywiad, była zaangażowana i czułam, że chce znaleźć przyczynę moich dolegliwości, nie tylko jednorazowo poprawić mój komfort. 
Zbadała mnie i przeprowadziła terapię.
 Na koniec przekazała wskazówki dotyczące sugerowanych następnych kroków, które pomogą poprawić komfort funkcjonowania oraz zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Pani Magdą jest bardzo miłą, konkretną otwartą osobą. Jest bardzo uprzejmą osteopatka z dużą wiedzą. Uczęszczam na zabiegi z córką, która choruje na przewlekłe zapalenie zatok. Jesteśmy po 2 zabiegach i jestem bardzo zadowolona z udrażniania ich. Polecam I zachęcam do skorzystania z usług p.Mady.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Szczegółowo przeprowadzony wywiad do trafnie znalezienia diagnozy, sugestie i porady z wyczerpującą wiedzą, wizyta bardzo miła, dziękujemy

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Zgłosiliśmy się do Pani Magdaleny gdy córka miała już 8 miesięcy, pokierował Nas pediatra gdyż córka nie przechodziła próby trakcji na wizytach kontrolnych. Dodatkowo córka nie podejmowała prób siadu, przy prostych czynnościach jak chociażby ubieranie, był ciągły płacz a do tego dochodził problem ze snem. Już po pierwszej wizycie u Pani Magdaleny dostrzegliśmy poprawę w zasypianiu córki, otrzymaliśmy szereg ćwiczeń do wykonania w domu. Do kolejnej wizyty u Pani Magdy minęło nieco ponad dwa tygodnie a córka zaczynała interesować się siadaniem, przemieszczaniem się po macie a przede wszystkim przyjemniejsza stała się codzienna pielęgnacja. Po kilku dniach od drugiej wizyty, oraz kontynuacji zalecanych ćwiczeń, córka pierwszy raz sama usiadła. Aktualnie córka siada bez problemu, śpi bardzo dobrze, pojawiają się również pierwsze próby wstawania na nóżki polecam Panią Magdalenę z całego serca

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Trafiliśmy do Pani Magdaleny z naszym 2 miesięcznym synkiem, który miał problem z częstym i obfitym ulewaniem oraz problemami ze snem. Po trzech wizytach, mały bardzo się poprawił. Ulewanie stało sie sporadyczne, a pierwsze przespane 7h w ciągu nocy dało jemu super regenerację, a nam jako rodzicom radość że udało się naładować wreszcie baterie :-) Pani Magdalena swoją wiedzą i zaangażowaniem w problem naszego dziecka sprawiła mu ogromną ulgę. Dodatkowo ćwiczenia, które nam zaleciła dają ogromne efekty. Bardzo polecamy wizytę u Pani Mady! Profesjonalistka 10 na 10 :-)

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Serdecznie polecam mgr Magdalene Michalska, jako jedyna podejmuje się wyzwań które są obce innych lekarzom , pomogła mi w mojej przypadłości- obrzęki dolnych kończyn

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Michalska Inny

  Pani Magda jest bardzo sympatyczną osobą przez co każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Bardzo szczegółowo tłumaczyła wszystkie ćwiczenia i pokazywała, jak wykonywać je w domu. Już po dwóch wizytach u naszego synka była ogromna poprawa. Polecamy skorzystanie z pomocy jeśli cokolwiek nas niepokoi, na pewno nie będziecie czuć się naciągani, tak jak zdarza się bardzo często u innych fizjoterapeutów.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Sosnowa 4, 57-100 Strzelin Pokaż w Google Maps
LUX MED

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania