Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej przychodni EMA-MED. Przychodnia lekarsko-stomatologiczna EMA-MED powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Pacjentów z powiatu Strzelińskiego i oko... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

EMA-MED

Sosnowa 4

57-100 , Strzelin , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej przychodni EMA-MED. Przychodnia lekarsko-stomatologiczna EMA-MED powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Pacjentów z powiatu Strzelińskiego i okolic, poszukujących kompleksowych usług lekarskich i usług stomatologicznych na wysokim poziomie.
EMA-MED to nowoczesna placówka medyczna, dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość leczenia. Mają Państwo pewność, że właśnie tu otoczeni zostaniecie profesjonalną opieką medyczną. EMA-MED świadczy usługi z zakresu: pediatrii, kardiologii, diabetologii, dermatologii,stomatologii,urologii, neurologii oraz interny.
W zakresie stomatologii wykonujemy pełnoprofilowy zakres pracy, tj. stomatologia zachowawcza (leczenie próchnicy) z endodoncją (leczenie kanałowe zębów), protetyka, chirurgia stomatologiczna z periodontologią (choroby przyzębia).
Nasza placówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz radiologiczny. Do Państwa dyspozycji pozostaje aparat rentgenowski wykonujący każdy rodzaj zdjęcia wykorzystywanego w stomatologii, tj. ortopantomograficzne (panoramiczne), cefalometryczne, stawów skroniowo-żuchwowych, zatok obocznych nosa, punktowe (zębowe).
Pracujemy w myśl hasła:
Satysfakcję pacjenta osiągamy poprzez profesjonalizm naszych działań.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Szczegółowo przeprowadzony wywiad do trafnie znalezienia diagnozy, sugestie i porady z wyczerpującą wiedzą, wizyta bardzo miła, dziękujemy

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Zgłosiliśmy się do Pani Magdaleny gdy córka miała już 8 miesięcy, pokierował Nas pediatra gdyż córka nie przechodziła próby trakcji na wizytach kontrolnych. Dodatkowo córka nie podejmowała prób siadu, przy prostych czynnościach jak chociażby ubieranie, był ciągły płacz a do tego dochodził problem ze snem. Już po pierwszej wizycie u Pani Magdaleny dostrzegliśmy poprawę w zasypianiu córki, otrzymaliśmy szereg ćwiczeń do wykonania w domu. Do kolejnej wizyty u Pani Magdy minęło nieco ponad dwa tygodnie a córka zaczynała interesować się siadaniem, przemieszczaniem się po macie a przede wszystkim przyjemniejsza stała się codzienna pielęgnacja. Po kilku dniach od drugiej wizyty, oraz kontynuacji zalecanych ćwiczeń, córka pierwszy raz sama usiadła. Aktualnie córka siada bez problemu, śpi bardzo dobrze, pojawiają się również pierwsze próby wstawania na nóżki polecam Panią Magdalenę z całego serca

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Trafiliśmy do Pani Magdaleny z naszym 2 miesięcznym synkiem, który miał problem z częstym i obfitym ulewaniem oraz problemami ze snem. Po trzech wizytach, mały bardzo się poprawił. Ulewanie stało sie sporadyczne, a pierwsze przespane 7h w ciągu nocy dało jemu super regenerację, a nam jako rodzicom radość że udało się naładować wreszcie baterie :-) Pani Magdalena swoją wiedzą i zaangażowaniem w problem naszego dziecka sprawiła mu ogromną ulgę. Dodatkowo ćwiczenia, które nam zaleciła dają ogromne efekty. Bardzo polecamy wizytę u Pani Mady! Profesjonalistka 10 na 10 :-)

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Serdecznie polecam mgr Magdalene Michalska, jako jedyna podejmuje się wyzwań które są obce innych lekarzom , pomogła mi w mojej przypadłości- obrzęki dolnych kończyn

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Pani Magda jest bardzo sympatyczną osobą przez co każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Bardzo szczegółowo tłumaczyła wszystkie ćwiczenia i pokazywała, jak wykonywać je w domu. Już po dwóch wizytach u naszego synka była ogromna poprawa. Polecamy skorzystanie z pomocy jeśli cokolwiek nas niepokoi, na pewno nie będziecie czuć się naciągani, tak jak zdarza się bardzo często u innych fizjoterapeutów.

  K
  Lekarz: lek. Jarosław Szyszka Inny

  Polecam.Byłam 3 razy z synem na usg bioderek. Konkretnie, rzetelnie odpowiadał na moje pytania związane z ich rozwojem.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Pani Magda jest wspaniałym fizjoterapeutą. Swoją pracę wykonuje z pasją, zaangażowaniem i poświęceniem. Zawsze do mojego dziecka podchodzi z cierpliwością i życzliwością. Dzięki pracy Pani Magdy moje dziecko zrobiło niewyobrażalne postępy w rozwoju ruchowym. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę i jestem jej bardzo wdzięczna za jej pracę i piękne efekty tej pracy.

  M
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Polecam serecznie! Pani Magda to osoba, która wykonuje swój zawód z pasją. Rozwiewała moje wątpliwości związane z rozwojem dziecka.Dzięki wizytą oraz ćwiczenia wykonymwanym na zalecenie w domu syn rozwija się idealnie.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Pani Madzia odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku konkretna, przyjazna, wszystko wyjaśniająca. Jej terapia przynosi efekty w naszym przypadku w bardzo krótkim czasie- nie nabija portfela. Z całego serducha polecam!

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Michalska Inny

  Specjalista przez duże S, z angażowanie w sprawy pacjenta otwartość na problem zdrowotny. Dzięki swoje fachowości doprowadziła do sprawności mnie w ciągu miesiąca. Zawsze dostępna dla pacjenta. Polecam gorąco

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz