Elvita Przychodnia Lekarska im. Maksymiliana Marii Kolbego w Częstochowie

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Elvita Przychodnia Lekarska im. Maksymiliana Marii Kolbego w Częstochowie

Armii Krajowej 5

42-201, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Pawińska

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Elvita Przychodnia Lekarska im. Maksymiliana Marii Kolbego w Częstochowie

   Jestem pacjentką Pani doktor od 30lat, od kilku lat prywatnie, wcześniej w przychodni, ale nie ma znaczenia, czy to wizyta prywatna, czy na fundusz, bo zawsze Pani doktor dokładnie bada pacjentkę. Kompetentna, rzeczowa, bardzo dokładna, dba o pacjentki, wszystko tłumaczy, sporo czasu poświęca każdej pacjentce. Solidny kunszt lekarski. Widać, ze ten zawód, to też pasja. Nie wiem, czy jest drugi taki lekarz w Częstochowie, dla którego tak ważna jest pacjentka. Polecam.

  • G

   Bardzo miła, rzeczowa i życiowa Pani! Trafiłam do niej po istnym maratonie po innych ginekologach. Inna lekarka leczyła mnie na grzybicę, dawała mi antybiotyki, które w ogóle nie pomagały. Zmieniłam lekarza i trafiłam do przychodni do dr Pawińskiej, która powiedziała mi, że nie jestem chora, a mam silne uczulenie, kazała odstawić leki i dała odpowiednie probiotyki, maść. Od tamtej pory czuję się dobrze, jestem zdrowa, a w razie problemu zawsze trafiam do jej gabinetu:)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jacek Jafra

  Kardiolog, Internista, Hipertensjolog, lek.

  • Lokalizacja: Elvita Przychodnia Lekarska im. Maksymiliana Marii Kolbego w CzęstochowieUsługa: leczenie kardiologiczne

   Kompetentny, słucha pacjenta, odpowiada na pytania czy wątpliwości pacjenta. Posiada wiedzę i przekazuje ją pacjentowi.
   Jestem długoletnią pacjentką Pana Doktora, a teraz po leczeniu onkologicznym potrzeba większej uwagi , jest naprawdę super w doborze leków i odpowiadaniu na moje pytania czy wątpliwości. Ja jestem zadowolona i zawsze chwalę Pana Doktora.

  • A

   Od kilku lat leczę się z powodu nadciśnienia mimo moich 34 lat. Pana Doktora poleciła mi znajoma lekarka, która bała się mnie leczyć z powodu mojej ciąży.Zapisane przez doktora leki były skuteczne, ale przede wszystkim ujęła mnie jego osoba-był bardzo cierpliwy, nigdy nie denerwował się mimo częstego zawracania głowy(spanikowani przyszli rodzice!!).

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Kałuża

  Pediatra, Pulmonolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Katar, kaszel, gorączka niemowlę 3 miesiące

   Pan doktor powiedział że może przyjechać dopiero po południu - aż przepraszał za to. Gdy przyjechał bardzo dokładnie osluchal małego, odpowiedział na wszystkie pytania i gdy powiedzial, że niestety ale tak małe dziecko musi skierować do szpitala bo osłuchowo wyłapuje nieprawidłowości to rowniez zasugerował szpital (nie mieszkamy długo w Częstochowie i nie wiedzieliśmy gdzie się udać).

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Super lekarz z dobrym podejściem do dzieci, zawsze przyjedzie gdy jest taka potrzeba. Nie raz był u mojego syna i wyprowadzal go skutecznie z choroby. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania