Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Elvita Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego

Gwarków 1

43-600 , Jaworzno , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Solecka konsultacja ginekologiczna

  Niestety nie polecam wizyt u Pani Doktor. Pomijając odwoływanie wizyty lub nie pojawienie się bez wcześniejszego uprzedzenia, została mi postawiona mylna diagnoza. Policystyczne jajniki, które wykryła Pani Doktor nie potwierdziły ani badania hormonalne ani badanie u innego lekarza ginekologa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Janina Śliwińska-Siodłak Inny

  Pani Doktor to wspaniały i empatyczny Czlowiek oraz kompetentny, zaangażowany i oddany swojej pracy Lekarz. Muszę przyznać, że to chyba pierwszy taki Lekarz (przez duże L), którego spotkałam na swojej drodze. Zabieg córki na oddziale chirurgii dziecięcej szpitala w Jaworznie przeprowadzony profesjonalnie w bardzo sympatycznej i nie stresujacej dziecka atmosferze. Opieka Pani Doktor, jak i pozostałego personelu cudowna. Bez wahania powierzylabym moje dzieckot tej Lekarce raz jeszcze.Oby więcej takich profesjonalistów!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Partyka Inny

  Miałam wystawione skierowania i przyszłam docelowo na cytologię. Nie została wykonana a pan dr stwierdził, że skoro była robiona 1,5 roku temu to te wyniki spokojnie wystarczą, nie ma powodów robić znowu cytologii. Miałam skierowaniami również na usg piersi i nie wiem dlaczego (nie zostało mi to wyjaśnione), później w recepcji jak dopytałam to się dowiedziałam, ze pan doktor piersi nie bada. Kolejny lekarz, który nie zainteresował się podczas wizyty badaniem piersi mimo, że o to prosiłam, a wszyscy ciagle podkreślają by się badać. Zrobiono mi jedynie USG (czyli 1/3 ze skierowania oraz z badań o które prosiłam), po czym pan doktor powiedział „no i to wszystko. Ma pani wszystko zrobione co pani chciała”. Serio? Aha.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Partyka

  Poszłam do Pana doktora w celu konsultacji wyników badań (testosteron, progesteron) zleconych przez endokrynologa. Na dzień dobry usłyszałam, że on nie będzie oglądał żadnych dokumentów i mam mówić co chce. Po słowach, że leczę się endokrynologicznie Pan doktor przerwał mi wpół zdania i zapytał czy chcę USG. Gdybym nie wcisnęła mu wyników badań do ręki nawet by na nie nie spojrzał. Usłyszałam tyle, że poziom hormonów jest zły. Kiedy zaczęłam ciągnąć temat usłyszałam, że powody są różne. Tyle. Żadnych konkretów. Mam 25 lat, wyniki badań są złe a Pan doktor nie raczył nawet skierować mnie na dokładniejsze badania, nie zainteresował się szczegółami ani nie powiedział nic czego nie przeczytałabym w internecie. Nie polecam, chyba że potrzebujecie tylko tabletki antykoncepcyjne, bo do tego Pan doktor się nadaje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Solecka

  Bardzo kompetentna Pani doktor, zatroskana o swoich pacjentów, pełna ematii, wprowadza spokój. Na każde pytanie udzieli konkretnej odpowiedzi i przede wszystkim nie wprowadza zamieszania. Można mieć z Panią doktor ciągły kontrakt smsowy co bardzo pomaga. Dla mnie najlepsza pełna empatii, wspaniała osoba, którą z całego serca polecam. Kamilla R.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Solecka ciąża

  Kobieta ginekolog z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalana, rzetelna opieka i prowadzenie ciąży. Bezpieczeństwo w tych ważnych chwilach zapewnione na 100% przez Panią Doktor. Moja ciąże wspominam uśmiechem i od razu przypomina mi się przemiła Pani Doktor ✌️ Polecam z całego serca!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Pietranek

  Profesjonalnie przeprowadzone badanie z jasnym dla pacjenta wyjaśnieniem problemu . Bardzo polecam !


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lucyna Drobniak

  Nie polecam wizyt u Pani doktor. Miałam wątpliwą przyjemność spotkania z Panią podczas wizyty z moim dwuletnim synem. (Podczas rejestracji zaznaczyłam, iż potrzebuje okulisty dziecięcego- skierowano mnie do niej, jako lekarza chorób oczu dzieci i dorosłych) Już na początku wizyty była bardzo zniesmaczona, że dwulatek się rozpłakał,co więcej pozwoliła sobie na stwierdzenie, ze to nienormalne zachowanie i z przekonaniem wmawiała mi, ze normalne dzieci tak się nie zachowują, jeśli nie są głodne itp. Następnie twierdziła, ze skoro ja jestem matką najlepiej potrafię postawić diagnozę dziecku i jeżeli mam podejrzenia to pewnie tak jest, bo kto ma lepiej to stwierdzić jak nie ja (nie, nie skończyłam medycyny...), Nie widziała też sensu mojej wizyty.... tłumaczyłam jej ze po konsultacji z pediatrą, który wstępnie wykluczył moje obawy, to on uznał, że warto skonsultować się z okulistą i zasięgnąć jeszcze jednej opinii- specjalisty. Wizyta zakończyła się po kilku minutach z odesłaniem dziecka gdzie indziej, skrupulatnie Pani doktor spędziła większą część wizyty na szukaniu w internecie na komórce innych placówek optycznych gdzie mogę się udać.(Nadmienię tylko, że wizyta u niej była prywatną wizytą (pakiet medyczny) nie na nfz i gdybym chciała wybrać inną placówkę na pewno bym potrafiła znaleźć jej adres w internecie.) Uważam, że lekarze nie powinni obrażać swoich pacjentów. Dziecko rozpłakało się na widok lekarza bo się przestraszyło, dla mnie to nic dziwnego. Pani doktor reklamuję się, iż przyjmuje dorosłych i dzieci w każdym wieku (taka informacja zamieszczona jest również na stronie znany lekarz), co sugerowałoby, że powinna mieć więcej empatii, gdyż mali pacjenci potrzebują trochę cierpliwości. W moim przekonaniu tak niestety nie było. Obrażanie pacjentów było nie na miejscu. Wizyta była zbędna, gdyż niczego się nie dowiedziałam oprócz kilku niemiłych słów na wstępie. Nie polecam, szczególnie gdy ktoś chce wybrać się do niej z dzieckiem lepiej zaoszczędzić sobie straconego czasu i dużej dawki nerwów i pieniędzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Lucyna Drobniak

  Witam Panią.
  W przychodni Elvita GZLA przyjmujemy jako okuliści dzieci powyżej 6 r.z. i dorosłych i o tym powinny wiedzieć panie rejestrujące pacjentów,gdyż nie mamy do tego odpowiednich warunków i urządzeń. Dzieci w różnym wieku przyjmuje tylko w gabinetach prywatnych ,a nie w przychodni,gdzie nie decyduje o tym sama. Nie jestem okulistą dziecięcym. Takie poradnie, tak jak Panią poinformowałam i starałam się pomóc w wyborze, są w innych miejscach.
  Przyszła Pani do mojego gabinetu już z płaczącym dzieckiem i powiedziała,że on często płacze u lekarzy,a ja nie powiedziałam ,że to nienormalne,gdyż każdy wie,że małe dzieci często tak reagują na obce miejsca i osoby. Ja zapytałam tylko z troską, czy czasem dziecko jest może niewyspane lub głodne i nie było moim celem nikogo obrażać,była to tylko troska.To,że Pani najczęściej widzi swoje dziecko i może zaobserwować i podejrzewać,że dziecko zezuje ( nie trzeba być do tego lekarzem,bo często takie podejrzenia mają rodzice,czy dziadkowie) to normalne pytanie przy podejrzeniu zeza.
  Synka Pani zbadałam gdy się uspokoił, tak,jak się bada małe dzieci przy pierwszej wizycie,bez możliwości badania na urządzeniach do badania dzieci z podejrzeniem zezowania i poinformowałam ,że nie widzę , aby dziecko zezowało. W trosce o to,aby Pani nie musiała dwukrotnie narażać swoje dziecko na tygodniowe kropienie kroplami robionymi z atropiną,poradziłam Pani konsultację w poradni okulistycznej dla dzieci,gdzie i tak okulista musi przebadać dziecko po atropinie na specjalnych urządzeniach dla dzieci, których nie ma u nas w przychodni.
  Bardzo mi przykro,że Pani miała takie odczucia,ale ja tylko chciałam pomóc,poradzić,mimo,że źle Panią poinformowano odnośnie okulisty dziecięcego.Pracuje jako okulista od ponad 30 lat i jak Pani zauważyła nie mam na portalu żadnych negatywnych opinii od początku. Pozytywne odczucia, z którymi często się spotykam, nie wymagają wpisów.
  Naprawdę bardzo staram się pomóc pacjentom w miarę moich możliwości.
  Z poważaniem Lucyna Drobniak.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Solecka prowadzenie ciąży

  Lekarz z prawdziwego powołania, wspaniały człowiek. Pani Doktor prowadziła moją drugą ciążę i jestem zachwycona z opieki podczas tych 9 miesięcy i podczas cesarskiego cięcia.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wanda Czubilińska

  Wizyta w przychodni Elvita. Lekarz bardzo mało przyjemny. Pouczający. Pomimo nieprzespanej nocy z powodu ostrego kaszlu, temperatury i ogólnego osłabienia poczułem się jak symulant który przyszedł do lekarza tylko w celu wyciągnięcia zwolnienia. Zwracanie się na Ty do pacjenta. Ogólnie nie polecam. Pozdrawiam i życzę lepszego podejścia do pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania