Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Profesora Antoniego Gębali w Lublinie

Chodźki 2

20-093 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Jóźwiakowska Inny

  Trafiłem do Szpitala im Antoniego Gębali w Lublinie w dniu 11/5/2013 jako 9 letni chłopiec w stanie średno ciężkim Pani Marta uratowała mi życie za co chcę serdecznie podziękować ma Pani wielki talent i złote ręce.
  Z całego serca dziękuję Piotrek :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Kiełbasa Inny

  To profesjonalny, rzeczowy i konkretny specjalista. Ma super podejście do małych pacjentów i ich rodziców. Zajmując się moją córką doglądał kilka razy jak się czuje po zabiegu, a mi udzielał konkretnych informacji nt jej stanu zdrowia. Szybko wyznaczył termin zabiegu dla mojej 14miesięcznej córki i mimo, że widzieliśmy się tylko raz w poradni czułam, że moja córka jest w dobrych rękach. To lekarz z powołania i na pewno z empatycznym podejściem do człowieka. Niestety teraz to rzadkość. Bardzo polecam Pana Doktora i dziękuję za opiekę nad moja córką.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Błażej Rogowski Inny

  Synek jest pacjentem Pana Doktora od ponad 7 lat. Pan Doktor jest niezwykle życzliwy, opanowany. Wszystko dokładnie tłumaczy. Nie wprowadza nie potrzebnej paniki u rodzica. Przy tym jest bardzo miły i jest doskonałym "fachowcem". Polecam z całego serca. Wspaniale, że są tacy ludzie.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anita Kalińska-Lipert Inny

  Brak empatii co do małych pacjentów. Gdy mialam 16 lat, mialam zabieg wycięcia guzka z przedramienia, byl bardzo bolesny przy ucisku. Pani doktor wykonywała u mnie ten zabieg, zaczęła bez znieczulenia naciskać mi na ten guzek, pamiętam, że zaczęłam krzyczeć z bólu, Pani Doktor powiedziała, że zaraz odejdzie od stołu i nie wykona zabiegu przez moje zachowanie. Koniec końców zabieg sie odbył, a lekarz, który zdejmował mi szwy zapytał się, kto mi to tak paskudnie zszył. Zero empatii. Takie zachowanie na pewno nie powinno mieć miejsca, gdy pracuje sie z dziećmi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Szwarc Inny

  Polecam Pana Doktora. Rzeczowy, konkretny, szybko działa. Nie roztrząsa się nad dzieckiem bo nie mam na to czasu. Delikatnie zajmuje się dzieckiem.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Szwarc Inny

  Bardzo nie przyemna osoba. Dwa raz były na wizycie , nie mógł zdiagnozować stanu zapalenia, zabor materiału dla płatnych badań zrobił tak że wyniki ujemny. Nie jest profesjonal, kieruję do innych lekarzy. Nie grzecznie zachowuję się z pacjentami oraz opiekunami dzieciaków.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Wiśniewska drobne zabiegi laryngologiczne

  Przemiła Pani dr, trafiłam do niej z ością w migdalku pomogła bardzo!!! Cudowne podejście miała i bardzo spokojnie podeszła do sytuacji

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Łukasz Matuszewski Inny

  Od kilku miesięcy chodziliśmy córką do "cenionych" ortopedów z konfliktem rzepkowo-udowym. Za kazdym razem cmokanie, że może to, a może tamto. Dr Matuszewski, ekstrawertyk, błyskawicznie zaproponował wstrzyknięcie kwasu, szybka wizyta w szpitalu i świetnie oraz szybko wykonana iniekcja. Córka stwierdziła, że nic ją nie bolało, a powtórka u kogoś innego już wywołała u niej łzy. Poza tym, co najważniejsze, po zastrzyku jest zauważalna poprawa - ból kolana znacznie mniejszy. "chrupanie" też znacznie słabsze.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edyta Olesińska Inny

  Wizyta na sor. W ciągu kilku minut, na podstawie zachowania chorego i przerażonego 3 letniego dziecka, Pani Doktor wyciągnęła (błędne) wnioski na temat jego osobowości. Rzucając kąśliwe uwagi w stronę rodziców zarzucała błędy wychowawcze, a wszystko dlatego, że dziecko broniło się przed badaniem. Być może jest to dobry specjalista, ale absolutnie nie ma podejścia do dzieci, które panicznie boją się lekarzy.
  Na pewno nie potrafi złagodzić stresu podczas wizyty ani u dziecka, ani u rodziców. Dr zleciła badania i na tym skończyła się jej rola. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Wilczyński

  Bardzo dobry lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśniał, zainteresowany pacjentem. Kulturalny, świetny kontakt z dzieckiem. Szczerze polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania