Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Doktor

Grottgera 10

58-500 , Jelenia Góra , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Lalka-Szczepanik Inny

  Wypisano mi 2 albo nawet 3 razy te same antybiotyki na zapalenie ucha. Pani Doktor przy drugiej paczce informowała o możliwych skutkach ubocznych, które powoduje długotrwałe branie antybiotyków.

  A prywatnie, u innego lekarza, udało się wyleczyć te zapalenie samymi kroplami. Przykre, że Pani Doktor kontynuuje leczenie, które jest widocznie nieskuteczne, co powoduje cierpienie pacjenta.
  Zraziła mnie Pani do wizyty na NFZ

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tadeusz Szczepanik Inny

  Bardzo wnikliwy wywiad dotyczący dolegliwości. Zalecenie wszelkich możliwych badań odnośnie choroby. Bardzo serdeczne i empatyczne podejście przez cały prawie 3 miesięczny okres dolegliwości i stałe monitorowany przez lekarza stan mojego zdrowia. Serdecznie polecam . Dziękuję lekarzowi za skuteczna pomoc, trafna diagnozę i przebycie choroby bez zbędnych stresow. Pomoc w dostarczeniu mi do domu przez pielagniarke skierowań na badania była wielkim pozytywnym zaskoczeniem zaangażowania lekarza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Bednarczyk wysoka gorączka, zapalenie oskrzeli

  Moja ulubiona Pani Dr, ma moje 100% zaufanie.
  Duża wiedza i doświadczenie, trafnie stawia diagnozy, a przede wszystkim tłumaczy.
  Bardzo żałuję, że w mojej przychodni przyjmuje tylko 2 poranki w tygodniu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Olga Knap wizyta dziecka

  Bardzo rzetelna i kompetentna. P. Dr. Miła i uprzejmą szybko zdiagnozowala chorobę, oraz bardzo dobrze dobrała lekarstwa


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Lalka-Szczepanik częste krwotoki z nosa

  Osoba bardzo miła, z dużą wiedzą medyczną. Otrzymałam wskazówki, jak udzielić pomocy sobie i innym. Pracuję z dziećmi i teraz wiem jak fachowo reagować. Bardzo dziękuję za poradę.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Bednarczyk

  Bardzo dobry lekarz. Pani doktor leczyła mnie, teraz chodzę do niej z dwójką swoich dzieci. Nie przypisuje niepotrzebnie antybiotyków. Polecam, najlepszy lekarz.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Bednarczyk

  Jedna gwiazdka nie za diagnoze, lecz za brak profesonalizmu w stosnku do mnie. Pani doktor lekko mowiac uniosla sie i zaczela krzyczec na mnie za to, ze poprosilam o zwolnienie na 3 dni wstecz. Doktor powiedziala, ze "jest juz zmeczona wypisywaniem zwolnien, gdyz jest to juz jej 7 zwolnienie dzisiaj". Doktor nie dala mi takiego zwolnienia gdyz jak wykrzyczala "nie bedzie znow sie tlumaczyc w ZUSie"
  Podkreslam, ze goraczka dziecka dosiegla 39.5 i przypadla na 01.stycznia.
  Pani doktor, powinna sie Pani wstydzic takiego zachowania i braku wiedzy prawnej.
  "Wyjątkowo zaświadczenie lekarskie może być wystawione na okres nie dłuższy niż 3 dni poprzedzające dzień, w którym przeprowadzono badanie"- Podstawa prawna: Rozporządzenie ministra pracy i polityki socjalnej z dnia 27 lipca 1999 r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu wystawiania zaświadczeń lekarskich, wzoru zaświadczenia lekarskiego i zaświadczenia lekarskiego wydanego w wyniku kontroli lekarza orzecznika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. nr 65 poz. 741, z późn. zm.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Bednarczyk

  Kocham Panią Doktor za to jak się potrafi zająć moją córką. Moim zdaniem do tej pory nie znalazłam lekarza, do którego miałabym większe zaufanie!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Gadecki

  Odradzam wszystkim tego lekarza, lekceważąco podchodzi do pacjenta, w moim przypadku w żaden sposób mi nie pomógł, miałam problemy z gardłem które były bardzo kłopotliwe i uciążliwe, jedyne co usłyszałam to " musi się Pani nauczyć z tym żyć" śmiech na sali, w dodatku lekarz sprawia wrażenie jakby chciał jak najszybciej się pozbyć pacjenta, przy moich problemach z gardłem nie poświęcił mi nawet 10 minut... ODRADZAM !!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Olga Knap

  Mam zupełnie odmienne zdanie na temat tej lekarki. Byliśmy u niej na dwóch wizytach w przychodni i za każdym razem robiła na nas niemiłe wrażenie. Traktowała nas z góry (zwracajac się per "ty"), porad udzielała tylko wyraźnie o nie poproszona, nie starała się nic sama podpowiedzieć. Jest bardzo niecierpliwa i nerwowa. Mówi coś pod nosem podczas badania, okazujac tym samym brak szacunku do rodziców. Potrafi określić niemowlaka w sposób chyba tylko dla siebie zabawny. Kiedy przy ubieraniu dziecka po badaniu zabawialiśmy
  je grzechotka lezaca na przewijaku, ostro zwróciła nam uwagę, żeby nie hałasować, bo będzie ja glowa boleć (!). PANI DOKTOR CHYBA ZAPOMINA, ŻE TO ONA JEST DLA DZIECI, A NIE ODWROTNIE.
  Być może na wizytach prywatnych jest to zupełnie inna osoba, ale w przychodni zdecydowanie ODRADZAM spotkanie z ta lekarka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania