Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Dentologia
Puławska 28 / 8, 05-500 Piaseczno
Dentologia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Lidia Jachowicz leczenie próchnicy

  Przemiła Pani z fajnym podejściem do dzieci. Oraz bardzo dobry lekarz. Dziękuję i polecam wszystkim.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Lidia Jachowicz badania stomatologiczne

  Polecam serdecznie Panią Doktor! Jest to bardzo sympatyczna i życzliwa osoba z cudownym podejściem do pacjenta. Wizyty są czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sebastian Stępniewski Inny

  Potwierdzam wszytsko co napisano. Wraca mi wiara w lekarzy. Poza poczuciem, że trafiłes w ręce profesjonalisty, masz też poczucie, że trafiłeś na człowieka, który ma osobowośc, otwartość i fantastyczne poczucie humoru, słucha, rozmawia, jest obecny. To buduje relację, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, bez których to "drobiazgów" trudno sobie wyobrazić dobre Leczenie. Przy okazji, Pani asystentka też kapitalna, pełna kompatybilność z doktorem. 100 % chemia.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sebastian Stępniewski Inny

  Jak w każdym zawodzie są fachowcy dobrzy, przeciętni i partacze. A pan Sebastian jest mistrzem w swoim rzemiośle. Łączy zawód z pasją i powstaje z tego produkt na najwyższym poziomie.
  Mnie osobiście odbudował zrujnowany zgryz oraz zadbał o estetykę, jaką nigdy wcześniej nie mogłam się pochwalić. Był to proces złożony, czasochłonny i wymagał dużego nakładu pracy.
  Jest specjalistą niezwykle rzetelnym, dokładnym, działa z zegarmistrzowską precyzją. Skomplikowane problemy są dla Niego wyzwaniem. Lubi zawodowe wyzwania.
  Korzysta z najnowszych osiągnięć nauki, jest lekarzem poszukującym. Sam nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ale także prowadzi wykłady.
  Cechuje Go wysoka kultura osobista, niezwykła cierpliwość i delikatność oraz bliski mi rodzaj poczucia humoru.
  Każdemu życzę spotykania na swojej drodze takich ludzi jak pan Sebastian.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sebastian Stępniewski Inny

  U wielu stomatologów, we Francji i w Polsce bywałem lecz od 10 lat u Sebastiana Stępniewskiego się zatrzymałem. Lepszego stomatologa nie znam.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Lidia Jachowicz protezy

  Przesympatyczna, miła Pani doktor. Z niesamowitym wyczuciem podchodzi do pacjenta. Zrobiona proteza leży idealnie. Poleciłam synowi i też był zadowolony z leczenia kanałowego.

  P
  Profil zweryfikowany
  Luiza Kopyt higienizacja

  Powodem wizyty u Pani Luizy było usunięcie kamienia oraz oczyszczenie zębów w osadów, wcześniej przez swoje zaniedbanie borykałem się z rozchwianiem zębów, po częstych wizytach kontrolnych wszystko wróciło do normy. Na wizycie nauczyłem się tez jak dbać o ząbki w domu. Pani Luiza bardzo angażuje się w leczenie pacjentów, motywuje do działania, a jej podejście jest bardzo profesjonalne. Polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Luiza Kopyt czyszczenie zębów

  Zęby po czyszczeniu wyglądają jak po wybielaniu! Efekt jest naprawdę niesamowity. Odwiedziłam wiele gabinetów dentystycznych i trzeba przyznać, że Pani Luiza jest najdokładniejsza osobą u której miałam okazję siedzieć na fotelu. Nie spodziewałam się tak ogromnej przemiany, dlatego z całego serca polecam! Dodatkowo zrobiła dokładny wywiad na temat mojego dbania o higienę i poleciła wiele produktów, które mogłyby mi w tym pomóc. Jest to osoba bardzo rzetelna i dokładna oraz widać, że pracę wykonuje z pasją.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sebastian Stępniewski

  U Doktora Sebastiana leczę się od kilku lat w różnych gabinetach. Wyprowadził mi na prostą kilka trudnych przypadków. Zawsze podchodzi do pacjenta profesjonalnie, ale też z pełnym zrozumieniem. Tłumaczy, pokazuje możliwości leczenia i ich konsekwencje. Za każdym razem czułem się jakby chodziło o jego własny ząb, a nie mój. Rzadko spotyka się lekarzy tak zaangażowanych w sprawy pacjenta.

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sebastian Stępniewski

  Bardzo polecam Pana Doktora Sebastiana. Pomimo tego,że mieszkamy daleko z całą rodziną jeżdzimy do Niego,żeby poprawić swój uśmiech,a nasze dzieci, nie wyobrażają sobie wizyty u innego stomatologa. Pan Doktor to nie tylko specjalista z najwyższej półki,ale również cudowny człowiek. Z całego serca polecamy i dziękujemy za wszystko ❤❤❤

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania