Informacje o placówce

Gabinety

Dentologia

Puławska 28 / 8

05-500 , Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Zbigniew Dziel Inny

  Profesjonalność, szerokie spektrum wiedzy oraz zaangażowanie!
  Polecam serdecznie każdemu doktora Dziela - jestem jego pacjentem od wielu lat się i nigdy się nie zawiodłem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Lidia Jachowicz badania stomatologiczne

  Polecam serdecznie Panią Doktor! Jest to bardzo sympatyczna i życzliwa osoba z cudownym podejściem do pacjenta. Wizyty są czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Stępniewski Inny

  Potwierdzam wszytsko co napisano. Wraca mi wiara w lekarzy. Poza poczuciem, że trafiłes w ręce profesjonalisty, masz też poczucie, że trafiłeś na człowieka, który ma osobowośc, otwartość i fantastyczne poczucie humoru, słucha, rozmawia, jest obecny. To buduje relację, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, bez których to "drobiazgów" trudno sobie wyobrazić dobre Leczenie. Przy okazji, Pani asystentka też kapitalna, pełna kompatybilność z doktorem. 100 % chemia.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Stępniewski Inny

  Jak w każdym zawodzie są fachowcy dobrzy, przeciętni i partacze. A pan Sebastian jest mistrzem w swoim rzemiośle. Łączy zawód z pasją i powstaje z tego produkt na najwyższym poziomie.
  Mnie osobiście odbudował zrujnowany zgryz oraz zadbał o estetykę, jaką nigdy wcześniej nie mogłam się pochwalić. Był to proces złożony, czasochłonny i wymagał dużego nakładu pracy.
  Jest specjalistą niezwykle rzetelnym, dokładnym, działa z zegarmistrzowską precyzją. Skomplikowane problemy są dla Niego wyzwaniem. Lubi zawodowe wyzwania.
  Korzysta z najnowszych osiągnięć nauki, jest lekarzem poszukującym. Sam nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ale także prowadzi wykłady.
  Cechuje Go wysoka kultura osobista, niezwykła cierpliwość i delikatność oraz bliski mi rodzaj poczucia humoru.
  Każdemu życzę spotykania na swojej drodze takich ludzi jak pan Sebastian.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Stępniewski Inny

  U wielu stomatologów, we Francji i w Polsce bywałem lecz od 10 lat u Sebastiana Stępniewskiego się zatrzymałem. Lepszego stomatologa nie znam.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Lidia Jachowicz protezy

  Przesympatyczna, miła Pani doktor. Z niesamowitym wyczuciem podchodzi do pacjenta. Zrobiona proteza leży idealnie. Poleciłam synowi i też był zadowolony z leczenia kanałowego.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Luiza Kopyt higienizacja

  Powodem wizyty u Pani Luizy było usunięcie kamienia oraz oczyszczenie zębów w osadów, wcześniej przez swoje zaniedbanie borykałem się z rozchwianiem zębów, po częstych wizytach kontrolnych wszystko wróciło do normy. Na wizycie nauczyłem się tez jak dbać o ząbki w domu. Pani Luiza bardzo angażuje się w leczenie pacjentów, motywuje do działania, a jej podejście jest bardzo profesjonalne. Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Luiza Kopyt higienizacja

  Pani Luiza jest bardzo sympatyczną osobą, a jej podejście jest bardzo profesjonalne. Moje ząbki pięknie wyglądały po zabiegu higienizacji. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Luiza Kopyt higienizacja

  Szczerze polecam, higiena wykonana bardzo dokładnie i profesjonalnie. Po zabiegu Pani Luiza wyjaśniła jak dbać o higienę jamy ustnej.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Luiza Kopyt czyszczenie zębów

  Zęby po czyszczeniu wyglądają jak po wybielaniu! Efekt jest naprawdę niesamowity. Odwiedziłam wiele gabinetów dentystycznych i trzeba przyznać, że Pani Luiza jest najdokładniejsza osobą u której miałam okazję siedzieć na fotelu. Nie spodziewałam się tak ogromnej przemiany, dlatego z całego serca polecam! Dodatkowo zrobiła dokładny wywiad na temat mojego dbania o higienę i poleciła wiele produktów, które mogłyby mi w tym pomóc. Jest to osoba bardzo rzetelna i dokładna oraz widać, że pracę wykonuje z pasją.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania