Dentest Clinic to klinika stomatologiczna oferująca kompleksowy zakres usług. Nasza oferta opiera się na kompetencjach i doświadczeniu zespołu. Gwarantujemy przekrojowe podejście do rozwiązania Państw... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dentest Clinic

Sobolowa 2

92-321 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 608...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dentest Clinic to klinika stomatologiczna oferująca kompleksowy zakres usług. Nasza oferta opiera się na kompetencjach i doświadczeniu zespołu. Gwarantujemy przekrojowe podejście do rozwiązania Państwa problemów zdrowotnych.

Dzięki ciągłemu zdobywaniu wiedzy, wykorzystaniu bezpiecznego sprzętu oraz sprawdzonym, ale i nowoczesnym metodom leczenia, możemy prowadzić najwyższej jakości zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, stomatologii dziecięcej oraz stomatologii zachowawczej.

Dbamy o miłą i przyjazną atmosferę. Do Pacjentów podchodzimy z zaangażowaniem, stawiając ich w centrum zainteresowania. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić komfort podczas wykonywania zabiegów oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów leczenia. Naszym priorytetem jest wyeliminowanie bólu i stresu oraz piękny i zdrowy uśmiech Pacjentów.

Nasza oferta

Profilaktyka stomatologiczna

W Dentest Clinic nie tylko leczymy, ale także wdrażamy dedykowaną profilaktykę. Obejmuje ona zarówno edukację prowadzoną przez lekarzy specjalistów, ale także diagnostykę i zalecenia pozabiegowe. Dodatkowo, celem przeciwdziałania rozwojowi próchnicy czy zapaleń przyzębia wykonujemy zabiegi fluoryzacji, lakowania, skalingu czy piaskowania.

Stomatologia dziecięca

Dentest Clinic to miejsce przyjazne dla małych pacjentów. Dbamy o nich nie tylko lecząc istniejące problemy zdrowotne, ale także zapobiegając ich wystąpieniu w przypadku zębów mlecznych i uzębienia stałego. Tworzymy szczególnie komfortową atmosferę niwelującą stres wynikający z wizyty malucha u dentysty.

Wśród naszych zabiegów z zakresu stomatologii dziecięcej szczególnym zainteresowaniem cieszą się:

• Lakowanie: nakładanie na zęby laku celem profilaktyki zmian próchnicowych w miejscach szczególnie na nie narażonych (np. bruzdy zębowe)

• Fluoryzacja: nakładamy działający protekcyjnie żel zawierający bezpieczne ilości fluoru, co zabezpiecza zęby przed rozwojem próchnicy.

• Wypełnianie zębów mlecznych: jeśli w zębach młodego pacjenta rozwinęła się już próchnica, stosujemy u niego zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej.

Endodoncja - leczenie kanałowe

W Dentest Clinic wykonujemy pierwotne lub powtórne leczenie endodontyczne. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju terapii szybko eliminujemy dolegliwości bólowe. W ramach leczenia kanałowego oczyszczamy kanały zęba i wypełniamy je.

Stomatologia zachowawcza

Nieleczona próchnica może prowadzić do znacznych dolegliwości bólowych. W Dentest Clinic, celem leczenia zmian próchnicowych, stosujemy wypełnienia zębów przy pomocy najnowszych materiałów. Komfort pacjenta zapewniamy poprzez podawanie znieczulenia. Zasadniczym czynnikiem sukcesu zabiegów stomatologii zachowawczej jest ich wczesne rozpoczęcie. Dlatego w Denest Clinic przykładamy szczególną uwagę do profilaktyki stomatologicznej.

Implanty

W przypadku braku zębów zastosowanie znajdują implanty. W Dentest Clinic zapewniamy naszym pacjentom odzyskanie pełnego uzębienia poprzez zastosowanie leczenia implantologicznego. Implanty są trwałe i nie powodują zaniku kości. Implanty zębów nie obciążają kości szczęki, zupełnie jak naturalne zęby. Zaletą implantów jest możliwość uzupełnienia braku pojedynczych zębów. W Dentest Clinic implanty wykorzystujemy także do nałożenia protezy całkowitej. Dzięki temu pełnią one funkcję punktów zaczepowych dla protez.

Chirurgia stomatologiczna

W Dentest Clinic oferujemy naszym pacjentom wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii stomatologicznej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie nawet bardzo skomplikowanych zębów, resekcje wierzchołków korzeni, podcinanie wędzidełka, ale także leczenie implantologiczne.

Wybielanie zębów

W Dentest Clinic oferujemy naszym pacjentom nakładkowe wybielanie zębów. Składa się ono z dwóch etapów: gabinetowego i domowego. Na pierwszej wizycie stomatolog wykona wycisk dwóch łuków zębowych, aby na ich podstawie przygotujemy nakładki służące do wybielania. W drugim etapie, samodzielnie w domu, pacjent stosuje nakładki wypełnione specjalnym żelem, a afekt uzyskiwany jest szybko i pozostaje trwały.

Protetyka

W protetyce stomatologicznej wyróżniamy dwa podstawowe typy uzupełnień protetycznych: uzupełnienia stałe i ruchome. Różnią się one od siebie sposobem utrzymania w jamie ustnej. Pierwsze z nich są założone na stałe, co oznacza, że są albo „przyklejone” do pozostałych zębów i implantów lub przykręcone do implantów. Protezy ruchome to takie, które pacjent może w dowolnym momencie samodzielnie wyjąć z ust. W Dentest Clinic wykonujemy pełen zakres prac protetycznych.

Zabiegi

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Ortodoncja
 • Endodoncja
 • Stomatologia zachowawcza
 • Implantologia
 • Protetyka
 • Stomatologia dziecięca
 • Profilaktyka
 • Leczenie kanałowe
 • Scalling
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka podcięcie wędzidełka

  Byliśmy z 2tygodniowym synkiem na podcięciu wędzidełka. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, i atmosfera sprawila, że jako mama odczułam minimalny stres pt.,, jak to będzie,,. Serdecznie polecamy dr Łukasza. :)

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka konsultacja stomatologiczna

  Bardzo miły i zaangażowany lekarz. Wie jak podejsc do pacjenta i bardzo szczegółowo wyjaśnia przebieg leczenia

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka konsultacja stomatologiczna

  Pełen profesjonalizm. Świetny fachowiec u którego nigdy nic nie boli na fotelu.
  Polecam z całego serducha.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka wypełnienie kompozytowe

  Serdeczna atmosfera profesjonalizm a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, bez stresu i bólu jesteśmy zaopiekowani i czujemy się komfortowo.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka podcięcie wędzidełka

  U Pana Doktora byliśmy z miesięcznym synkiem na podcięciu wędzidełka. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. W gabinecie i klinice panuje idealny porządek, zachowane są wszystkie środki ostrożności w związku z panującą pandemią.Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor wszystko szczegółowo objaśnił, odpowiedział na wszystkie pytania. Dzien po zabiegu zadzwonił i zapytał jak się czuje mały pacjent, czym bardzo miło mnie zaskoczył. Zdecydowanie polecam.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka ekstrakcja ósemek

  Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia. Wizyta przebiega bezstresowo. Jeśli ktoś obawia się wizyty u stomatologa to najbardziej polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka ekstrakcja ósemek

  Polecam z całego serca doktora! Profesjonalne podejście i szczegółowe wyjaśnienie wszystkiego. Czułam się zaopiekowana, wszystko zostało super wyjaśnione, a po wyrwaniu ósemki, czego bardzo się bałam, zastanawiałam się nawet czy coś jest nie tak, bo nie czułam żadnego bólu w kolejnych dniach po zabiegu. W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, czuć, że wszystkim zależy na jak najlepszej opiece. Polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego i rzetelnego podejścia do klienta, jeśli chcą czuć się wysłuchani i oddani w dobre ręce. Na pewno w razie kolejnych problemów wybiorę doktora ponownie.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka konsultacja stomatologiczna

  Doskonały lekarz.
  Duża kompetencja i profesjonalizm.
  Skuteczny plan leczenia.
  Wnikliwa analiza problemu.
  (Przygotowanie do Przeszczepu onkologicznego)
  Doskonały sprzęt.
  Omówiony każdy etap leczenia.
  Polecam . Przy tak dużych problemach zdrowotnych jakie mam to najlepszy stomatolog w mieście.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka konsultacja stomatologiczna

  Jestem pacjentką ciężarną i bardzo się stresowałam wizytą. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Pan doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił, naprawił szkodę i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam i wiem, ze w razie potrzeby na pewno wrócę do pana doktora. Świetna atmosfera, zaangażowanie i profesjonalizm to cos, co od razu da się odczuć, po wejsciu do gabinetu.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Szczepaniak konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor ma pod opieka moją córkę,która jest wymagającym pacjentem.Przez długi czas szukałyśmy dobrego stomatologa,który profesjonalnie zajmie się jej uzębieniem .Okazala się nim doktor Marta.Z pełnym zaangażowaniem ,profesjonalizmem i super podejściem do pacjenta leczy zęby corki.Wizyty przebiegają w przyjaznej,bezstresowej atmosferze,z pełnym objaśnieniem każdego kroku leczenia.Polecam serdecznie!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania