O nas

Dentest Clinic to klinika stomatologiczna oferująca kompleksowy zakres usług. Nasza oferta opiera się na kompetencjach i doświadczeniu zespołu. Gwarantujemy przekrojowe podejście do rozwiązania Państwa problemów zdrowotnych. Dzięki ciągłemu zdobywaniu wiedzy, wykorzystaniu bezpiecznego sprzętu oraz sprawdzonym, ale i nowoczesnym metodom leczenia, możemy prowadzić najwyższej jakości zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, stomatologii dziecięcej oraz stomatologii zachowawczej. Dbamy o miłą i przyjazną atmosferę. Do Pacjentów podchodzimy z zaangażowaniem, stawiając ich w centrum zainteresowania. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić komfort podczas wykonywania zabiegów oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów leczenia. Naszym priorytetem jest wyeliminowanie bólu i stresu oraz piękny i zdrowy uśmiech Pacjentów.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (124)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka Konsultacja stomatologiczna

  Jak zawsze pełen profesjonalizm, dokładne tłumaczenie, staranność. Wizyta upływa szybko i przyjemnie.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka chirurgiczne usuwanie zębów

  świetny lekarz!!! bardzo opiekuńczy....wszystko było na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim moim znajomym


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka podcięcie wędzidełka

  Pan doktor bardzo dobrze wyjaśnił na początku jak wszystko będzie przebiegać. A monitorze przed dzieckiem włączył bajkę co pomagało w uspakajaniu i zajęcia uwagi w czasie zabiegu ;)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka podcięcie wędzidełka

  Serdecznie polecamy Pana doktora jeśli chodzi o podcięcie wedzidelka u dzieci. Sympatyczny lekarz z super podejściem do pacjenta


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Konopka Inny

  Dało się odczuć że pan doktor to prawdziwy przyjaciel pacjenta , może dlatego że nie stwarza dystansu , który jest typowy dla lekarzy . Chociaż mierzyłam się z tym co było dla mnie trudne , to starał się być pomocny . I choć wizyty u stomatologa nie należą do zbyt przyjemnych to pan doktor jest takim typem człowieka że chciałoby się przebywać w jego towarzystwie cały czas . Nie żałuję decyzji że wybrałam własnie jego , co prawda kolejną wizytę muszę odłożyć trochę w czasie ale na pewno do pana doktora jeszcze wrócę . Dziękuje i do zobaczenia .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania