Dental Res

(7 opinii)

Klinika stomatologiczna DENTAL RES zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, protetykę aż po specjalistyc... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dental Res

Dominikańska 1a

35-077 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika stomatologiczna DENTAL RES zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, protetykę aż po specjalistyczne leczenie w znieczuleniu ogólnym dzieci i dorosłych. Miarą perfekcji jest dbałość o detale. Nasz personel troszczy się o komfort Pacjentów nie tylko na fotelu, ale już od samego progu. Nasza klinika jest naszą najlepszą wizytówką i metaforą zupełnie unikalnego podejścia do stomatologii, które przyświeca wszystkim pracownikom.Stylowe i nowoczesne wnętrze, dostosowane także do potrzeb dzieci i osób niepełnosprawnych w niczym nie przypomina typowych gabinetów stomatologicznych. Posiadamy 4 gabinety stomatologiczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy.

Leczenie kompleksowe w narkozie, wybielanie zębów, leczenie pod mikroskopem.

Zabiegi

 • Leczenie zębów w narkozie (w pełni przystosowany gabinet, monitoring, lekarz anestezjolog i pielęgniarka)
 • Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem
 • Stomatologia zachowawcza, profilaktyka
 • Protetyka
 • Implanty
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Wybielanie zębów
 • Ozonoterapia
 • RTG, zdjęcia panoramiczne i cefalometryczne
 • Leczenie osób niepełnosprawnych
 • Ortodoncja
 • Medycyna estetyczna
więcej

Badania

 • ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PACJENTÓW NA PRZEGLĄD I PORADĘ NASZYCH LEKARZY STOMATOLOGÓW!!!

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Bizoń konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta przebiegła dosyć szybko, Pani Doktor wykonuje swoją pracę sprawnie i skutecznie, ale na wizytę już nie wrócę, bo jestem najczęściej wystraszoną pacjentką i szukam stomatologa komunikatywnego i łagodnego w podejściu do pacjenta. Miałam niestety wrażenie, że przeszkadzam - na wizytę przyszłam 20 min przed czasem, a potem czekałam jeszcze 15 min mimo że przede mną nie było nikogo. Pani Doktor wraz z asystentką przyszły po czasie, z kubkiem kawy/herbaty i więcej rozmawiały ze sobą niż ze mną, miałam więc wrażenie, że jestem nie na miejscu.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Gdula Inny

  Najlepsza stomatolog u jakiej kiedykolwiek byłam.Usługi zawsze wykonane profesjonalnie, skrupulatnie, na spokojnie - Pani doktor wyleczyła mnie z traumy po wcześniejszej wizycie w innym gabinecie. Okazuje się, że można u stomatologa się nie stresować, przejść zabiegi spokojnie. Gorąco polecam. Każda wizyta miła, przyjemna i profesjonalna.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Bizoń leczenie kanałowe

  Baaardzo polecam Panią dr Bizon. Przesympatyczna, profesjonalna. Wizyta była bardzo przyjemna, mimo leczenia kanałowego. Super podejście do pacjenta, bardzo delikatna. Wszystko super wyjaśniła, co będzie się odbywać na wizycie. Wieeelki plus i na pewno wrócę jeszcze.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Bizoń Inny

  Bardzo miła wizyta, chociaż miałem na niej usuwanego zęba. Wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze, pani doktor jasno wszystko mi wytłumaczyła. Myślałem, że kilka dni po zabiegu będzie źle, ale nic nie bolało, super się czuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Khrystyna Lizak Inny

  Pan Doktor jest bardzo dokładna, szybka i zaangażowana w leczenie pacjenta. Precyzyjnie wszystko wyjaśnia, pokazuje problem, tłumaczy i szacuje koszty leczenia. Żadych niejasności! Leczenie bezbolesne. Bardzo polecam!

  lek. dent. Khrystyna Lizak

  Dzień dobry,
  Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa, Pozdrawiam


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Gdula narkoza

  Polecam Doktor Alicje ! Zawsze miła i uśmiechnięta, nigdy nie odmawia pomocy. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Gdula

  Miałem zabieg usunięcia oraz plabowania zębów,po zabiegu zero informacji na temat tego czego powinienem unikać.Pomimo ustaleń że jedynka będzie zrobiona pod narkozą obudziłem się z kawałkiem zęba przygotowanym pod protetykę ( mam fobię dentystyczną która uniemożliwia mi wykonanie zabiegu bez narkozy o czym kilkukrotnie informowałem) plaby wypadły tak jak i 2 rzekomo zaleczone żeby. Szczerze odradzam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania