Informacje o placówce

Gabinety

Dental-Design Jaworska

Zamiejska 13 (WKD Malichy)

Pruszków, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Dental-Design Jaworska

Nowoursynowska 134, Ursynów

02-797, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Rybicki

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wszczepienie implantów

   Po konsultacji u pana doktora zdecydowałem się wszczepić u niego implant szóstki. Już na pierwszej wizycie pan doktor rzeczowo wyjaśnił mi co i dlaczego będzie robił. Sam zabieg również okazał się nie taki straszny. Pan doktor ma bardzo sprawne i pewne ruchy, do tego asystentkę więc całość trwała dosyć sprawnie. Gabinet również był przygotowany na moje przybycie, co jest dla mnie dużym plusem i dał mi poczucie bezpieczeństwa. Implant siedzi już rok i wygląda na to, że wszystko udało się zgodnie z planem. Polecam!

  • E
   Lokalizacja: Alchemia UśmiechuUsługa: ząb zatrzymany, górna trójka

   Polecam Doktora Rybickiego każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy, a szczególnie Tym z nas, których poraża strach, przed trudnym czy nietypowym zabiegiem. To wyjątkowy lekarz i szczerze Go polecam. Panie Doktorze - kłaniam się nisko i bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Aleksandra Szypulska

  Stomatolog, lek. dent.

  • W
   Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: leczenie próchnicy

   Bardzo serdecznie polecam Doktor Szypulską. To bardzo energiczna i miła kobieta, która naprawdę zna się na rzeczy. Zaprowadziłam do niej moją córkę, która od zawsze bała się dentystów i wyszła z wizyty z zupełnie innym podejściem do stomatologów. Leczenie przebiegło szybko, córka nie skarżyła się na żaden ból. Polecam bardzo.

  • A
   Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: leczenie kanałowe

   Wizyta u stomatologa zazwyczaj była dla mnie traumatyczna, a gdy dowiedziałam się, że potrzebuje leczenia kanałowego myślałam, że ucieknę. Bardzo się bałam i zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor Szypulska to bardzo miła, zawsze uśmiechnięta kobieta, która ma w ręku fach. Zabieg był bezbolesny, później również czułam się bardzo dobrze. Pani Doktor wytłumaczyła mi na czym polega zabieg, więc wiedziałam co się ze mną dzieje. Z czystym sercem mogę ja polecić każdemu. To profesjonalny i bardzo uzdolniony stomatolog.


 • Aleksandra Jaworska

  Stomatolog, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: ból zęba

   Doktor Jaworska świetnie mi doradziła, co zrobić z nadchodzącymi na siebie zębami. Dzięki niej moje zęby jakoś wyglądają. Doświadczony lekarz.

  • Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: bol zeba

   Polecam Panią Doktor z całego serca. Nikt inny nie chciał się podjąć leczenia moich zębów i wiele zawdzięczam cierpliwości i doświadczeniu Pani Doktor. Jest profesjonalistką, która potrafi znaleźć wyjście z każdej, nawet najbardziej zagmatwanej sytuacji. Ma solidne doświadczenie i zawsze z uśmiecham wita pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu