Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Klinika Dental Design to doskonale wyposażona przychodnia stomatologicza znajdująca się w pruszkowskich Malichach. Miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne.

W Dental Design, nad Państwa zdrowiem czuwa budowany przez lata zespół doświadczonych lekarzy. Dzięki ich indywidualnym umiejętnościom, zainteresowaniom oraz ciągłej obecności na sympozjach i szkoleniach, możemy zapewnić Państwu kompleksową pomoc w zakresie wszystkich specjalizacji z dziedziny stomatologii. Leczymy pacjentów na najwyższym poziome, zgodnie z obowiązującymi standardami i na podstawie najnowszej wiedzy.

Wiedzę naszych lekarzy wspieramy wysokiej klasy zapleczem technicznym. Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy leczyć sprawnie i szybko, a zarazem dokładnie i bezboleśnie.

Naszą domeną jest kompleksowość. Niewiele jest takich gabinetów, gdzie pacjenci mogą wyleczyć wszystkie dolegliwości jamy ustnej w jednym miejscu i pod wspólnym okiem doświadczonego zespołu, złożonego ze specjalistów wszystkich potrzebnych dziedzin.

Stawiamy na szczegółowy wywiad, kompleksowe badania wstępne, wyczerpującą diagnozę oraz elastyczny plan leczenia, ze wskazaniem kolejności działań i możliwych zagrożeń. Szkolimy z zakresu pielęgnacji i higieny, doradzamy, a co najważniejsze znajdujemy przyczyny powstawania dolegliwości!

Wypracowane standardy obsługi oraz znakomite wyniki pozwalają nam na otaczanie opieką coraz większej liczby Pacjentów. Wciąż doskonalimy nasze procedury, sami wyznaczamy sobie nowe wymagania i dbamy o najwyższy standard w pełni indywidualnych i profesjonalnych wizyt. W obu miejscach zadbaliśmy o niezwykle ciepłą, przyjazną atmosferę i szczerze wierzymy, iż jest ona jednym z elementów, który wpływa na Państwa wybór.
Dowiedz się więcej

Adres

Dental-Design Jaworska
Zamiejska 13 (WKD Malichy), Pruszków
Dental-Design Jaworska logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Rybicki Inny

  Najlepszy chirurg szczękowy i stomatologiczny - zawsze skoncentrowany, solidny, dokładny, kieruje się dobrem pacjenta. Poza tym ma duże poczucie humoru :)

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Aleksandra Jaworska konsultacja ortodontyczna

  Polecam na pewno będziemy wracać . Super podejście do pacjenta i miła atmosfera . Pani lekarz zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie zaangażowaniem i wiedza .

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Aleksandra Jaworska Inny

  Duży plus za możliwość skorzystania z usługi w tym trudnym dla wszytkich czasie. Perfekcyjna obsługa i ogromna dbałość o bezpieczeństwo lekarza i pacjenta.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sylwia Orzechowska aparat ortodontyczny

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor! U dr Orzechowskiej przebiegało moje leczenie ortodoncyjne. Pani doktor przemiła, kompetentna, dba o swoich pacjentów, odpowiada na wszelkie pytania :) Gdybym miała ponownie założyć aparat to tylko u dr Orzechowskiej.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Jaworska ból zęba

  Doktor Jaworska świetnie mi doradziła, co zrobić z nadchodzącymi na siebie zębami. Dzięki niej moje zęby jakoś wyglądają. Doświadczony lekarz.

  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Jaworska bol zeba

  Polecam Panią Doktor z całego serca. Nikt inny nie chciał się podjąć leczenia moich zębów i wiele zawdzięczam cierpliwości i doświadczeniu Pani Doktor. Jest profesjonalistką, która potrafi znaleźć wyjście z każdej, nawet najbardziej zagmatwanej sytuacji. Ma solidne doświadczenie i zawsze z uśmiecham wita pacjentów.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Jaworska leczenie kanałowe

  Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor Jaworowska podeszła do mojej sprawy bardzo poważnie. Obawiałem się leczenia, które było dosyć skomplikowane, ale na fotelu czułem się bardzo komfortowo i wygodnie. Zabieg był bezbolesny. Dużym plusem jest dla mnie atmosfera, jaka panuje w gabinecie, jest przyjazna i zachęcająca. Dobrze się tam czułem. Serdecznie polecam.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Jaworska leczenie kanałowe

  Polecam Doktor Jaworowską każdemu kto chce oddać się w ręce profesjonalisty. Leczenie kanałowe zębów to nie jest łatwa sprawa i lepiej, żeby wykonał to ktoś, kto się na tym zna. Ja zaufałam Pani Doktor i nie żałuje tego. Atmosfera gabinecie jest bardzo przyjazna, a sam gabinet wyposażony jest w najlepszej jakości sprzęty. Polecam gorąco.

  O
  Profil zweryfikowany
  Dental-Design Jaworska

  Dental-Design Jaworska dla mnie przebija wszystkie inne (przynajmniej te mi znane) kliniki. Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby skaling był całkowicie bezbolesny, przy czym efekty są powalające. Mają tam w zasadzie wszystkie sprzęty, więc nigdzie nie trzeba jeździć. Dla mnie super.

  M
  Profil zweryfikowany
  Dental-Design Jaworska

  Właśnie zakończyłem leczenie u Pani Doktor Jaworskiej i jestem bardzo zadowolony z jej usług, dlatego też chciałbym ja wszystkim polecić. Naprawdę kobieta zna się na rzeczy, dawno nie spotkałem tak profesjonalnego stomatologa. Ogólnie cała klinika, w której leczy ta Pani jest godna polecenia. Mają najnowszy sprzęt, specjalnie przystosowane gabinety - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Także naprawdę serdecznie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania