Klinika Dental Design to doskonale wyposażona przychodnia stomatologicza znajdująca się w pruszkowskich Malichach. Miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne. W Dental Design, nad Państwa zdrow... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dental-Design Jaworska

Zamiejska 13 (WKD Malichy)

Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Dental Design to doskonale wyposażona przychodnia stomatologicza znajdująca się w pruszkowskich Malichach. Miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne.

W Dental Design, nad Państwa zdrowiem czuwa budowany przez lata zespół doświadczonych lekarzy. Dzięki ich indywidualnym umiejętnościom, zainteresowaniom oraz ciągłej obecności na sympozjach i szkoleniach, możemy zapewnić Państwu kompleksową pomoc w zakresie wszystkich specjalizacji z dziedziny stomatologii. Leczymy pacjentów na najwyższym poziome, zgodnie z obowiązującymi standardami i na podstawie najnowszej wiedzy.

Wiedzę naszych lekarzy wspieramy wysokiej klasy zapleczem technicznym. Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy leczyć sprawnie i szybko, a zarazem dokładnie i bezboleśnie.

Naszą domeną jest kompleksowość. Niewiele jest takich gabinetów, gdzie pacjenci mogą wyleczyć wszystkie dolegliwości jamy ustnej w jednym miejscu i pod wspólnym okiem doświadczonego zespołu, złożonego ze specjalistów wszystkich potrzebnych dziedzin.

Stawiamy na szczegółowy wywiad, kompleksowe badania wstępne, wyczerpującą diagnozę oraz elastyczny plan leczenia, ze wskazaniem kolejności działań i możliwych zagrożeń. Szkolimy z zakresu pielęgnacji i higieny, doradzamy, a co najważniejsze znajdujemy przyczyny powstawania dolegliwości!

Wypracowane standardy obsługi oraz znakomite wyniki pozwalają nam na otaczanie opieką coraz większej liczby Pacjentów. Wciąż doskonalimy nasze procedury, sami wyznaczamy sobie nowe wymagania i dbamy o najwyższy standard w pełni indywidualnych i profesjonalnych wizyt. W obu miejscach zadbaliśmy o niezwykle ciepłą, przyjazną atmosferę i szczerze wierzymy, iż jest ona jednym z elementów, który wpływa na Państwa wybór.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie lekarza
  To moja druga wizyta i usuwanie 8
  Polecam w 100%
  Obsługa gabinetu miła


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Bardzo miły, spokojny, konkretny lekarz. Doktor Adam dokładnie wyjaśnił co będzie się działo w trakcie zabiegu, jak mam współpracować i co robić po zabiegu. Wszystko poszło bardzo sprawnie, mimo że zawsze obawiałam się bólu podczas usuwania zęba, tu nawet nie zdążyłam o tym pomyśleć, bo wyrwanie dwóch ósemek trwało zaledwie kilka chwil. Dziękuję za serdeczność i miłą atmosferę w gabinecie. Polecam z całego serca :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Bardzo dobry chirurg. Przyszedłem na wyrwanie ósemki po wyleczeniu stanu zapalnego. Zabieg był szybki i praktycznie bezbolesny. Wszystko dobrze się zagoiło. Na pewno wrócę na wyrywanie kolejnych ósemek. Polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Wyrwanie trudnej ósemki nie sprawiło problemów Panu Doktorowi. Pana Doktora cechuje opanowanie, dokładność oraz dokładne wytłumaczenie pacjentowi jak będzie przebiegał zabieg. Po zabiegu bez opuchlizny. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Marek Rybicki konsultacja online

  Bardzo polecam , rzetelny , profesjonalny , wszystko dokładnie wytłumaczył , na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Doktor Adam jest bardzo kulturalną osobą z obszerną wiedzą merytoryczną. Byłam u niego na konsultacji i wyrywaniu ósemek. Przed wizytą bardzo się bałam. Zabieg przebiegł pomyślnie i praktycznie bezboleśnie dlatego mogę szczerze polecić zarówno konsultacje jak i zabieg u tego Doktora.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Wizyta, podczas której pan doktor usuwał mi ósemkę, była dla mnie niezwykle pozytywnym zaskoczeniem. Zabieg trwał dosłownie chwilę, był zupełnie bezbolesny, zaś jego przebieg zarówno przed, jak i w trackie został dokładnie objaśniony przez pana doktora. Ogromnym plusem było niezwykle empatyczne podejście do pacjenta - przez cały czas wizyty czułam się zaopiekowana, zaś wszystkie na wszystkie pytania otrzymałam cierpliwą i dokładną odpowiedź. Już dzień po zabiegu nie było już widać opuchlizny, miejsce usunięcia zęba zagoiło się szybko i bezboleśnie. O tym, że zabieg w ogóle się odbył, zapomniałam już po paru dniach. Krótko mówiąc - pan doktor to lekarz w pełni godny polecenia!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Bardzo dobry lekarz, tydzień chodziłam z ogromnym bólem po lekarzach, dwóch laryngologów, neurolog, 2 innych dentystów, każdy mnie tylko odsyłał do innego lekarza i nikt nie wiedział co mi jest, tu odrazu pełna diagnostyka, a nie tylko popukanie w zęba jak to było w poprzednim gabinecie, odrazu otrzymałam trafną diagnozę i pomoc.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Marek Rybicki konsultacja online

  Mimo, że to była tylko wizyta online, Pan doktor bardzo rzetelnie podszedł do niej i odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marek Rybicki chirurgiczne usuwanie zębów

  Dr Rybicki to profesjonalista na najwyższym poziomie! Trafiłam do doktora, po nieudanej próbie ekstrakcji nadprogramowego, zatrzymanego zęba w kości podniebiennej. Inny lekarz próbował go usunąć przez 2h, dr Rybicki zrobił to w niecałe pół godziny! Jakość całej usługi rewelacyjna. Żałuję, że trafiłam do doktora tak późno, ale w razie potrzeby już wiem gdzie wracać, bo zabiegi u Doktora to naprawdę czysta przyjemność. Zero stresu, przesympatyczna atmosfera, a podejście do pacjenta wzorowe. Polecam z całego serca!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania