Klinika Dental Design to doskonale wyposażona przychodnia stomatologicza znajdująca się w pruszkowskich Malichach. Miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne. W Dental Design, nad Państwa zdrow... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dental-Design Jaworska

Zamiejska 13 (WKD Malichy)

Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Dental Design to doskonale wyposażona przychodnia stomatologicza znajdująca się w pruszkowskich Malichach. Miejsce dobrze skomunikowane i łatwo dostępne.

W Dental Design, nad Państwa zdrowiem czuwa budowany przez lata zespół doświadczonych lekarzy. Dzięki ich indywidualnym umiejętnościom, zainteresowaniom oraz ciągłej obecności na sympozjach i szkoleniach, możemy zapewnić Państwu kompleksową pomoc w zakresie wszystkich specjalizacji z dziedziny stomatologii. Leczymy pacjentów na najwyższym poziome, zgodnie z obowiązującymi standardami i na podstawie najnowszej wiedzy.

Wiedzę naszych lekarzy wspieramy wysokiej klasy zapleczem technicznym. Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy leczyć sprawnie i szybko, a zarazem dokładnie i bezboleśnie.

Naszą domeną jest kompleksowość. Niewiele jest takich gabinetów, gdzie pacjenci mogą wyleczyć wszystkie dolegliwości jamy ustnej w jednym miejscu i pod wspólnym okiem doświadczonego zespołu, złożonego ze specjalistów wszystkich potrzebnych dziedzin.

Stawiamy na szczegółowy wywiad, kompleksowe badania wstępne, wyczerpującą diagnozę oraz elastyczny plan leczenia, ze wskazaniem kolejności działań i możliwych zagrożeń. Szkolimy z zakresu pielęgnacji i higieny, doradzamy, a co najważniejsze znajdujemy przyczyny powstawania dolegliwości!

Wypracowane standardy obsługi oraz znakomite wyniki pozwalają nam na otaczanie opieką coraz większej liczby Pacjentów. Wciąż doskonalimy nasze procedury, sami wyznaczamy sobie nowe wymagania i dbamy o najwyższy standard w pełni indywidualnych i profesjonalnych wizyt. W obu miejscach zadbaliśmy o niezwykle ciepłą, przyjazną atmosferę i szczerze wierzymy, iż jest ona jednym z elementów, który wpływa na Państwa wybór.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Rybicki

  Stomatolog, Chirurg Szczękowo-Twarzowy, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • U
   Lokalizacja: BETTER Rybicki Dental ClinicUsługa: konsultacja chirurga szczękowego

   W wypadku na rowerze wybiłam jedynkę na górze i myślałam, że już zawsze będę miała sztuczny ząb, który widać, ale dzięki panu doktorowi znów cieszę się pięknym uśmiechem i nikt poza mną nie wie, że jest tam implant :-)

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan dr jest Aniołem! Trafiłam do dr Rybickiego z potwornym bólem 8. Chciałam omówić wyrwanie zęba w narkozie (po koszmarnej ekstrakcji dwóch ósemek cierpię na dentofobie). Pan Doktor obiecał, ze usunie bolący ząb w 10 sekund i ze naprawdę nie będzie bolec. Zaufałam choć nie planowałam usuwać zęba bez narkozy.
   Tak jak doktor obiecał, tak się stało. Wyrwanie zęba z założeniem szwów trwało może pół minuty
   To cudowny i empatyczny lekarz! Uspokajał, wspierał, pytał czy wszystko ok.
   Jestem przeszczęśliwa, ze trafiłam wreszcie na lekarza, dzięki któremu naprawdopodobniej uda mi się pokonać lęk
   Z całego serca dziękuje Panie Doktorze!
   Ps. To uczucie, kiedy wyrwałam ósemkę i pokonałam strach - bezcenne

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Aleksandra Jaworska

  Stomatolog, Ortodonta, Protetyk, lek.

  • K
   Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: Inny

   Zgodnie z prośbą zdaje relacje z konsultacji. Przede wszystkim profesjonalne podejście do mnie czyli pacjenta, a dodatkowo Doktor Jaworska to bardzo miła osoba. Nie mam czego się czepnąć. Dentysty na pewno nie zmienię i obym za często mimo wszystko chodzić nie musial :))

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: Inny

   To nie pierwszy razy, gdy odwiedzam Doktor Jaworską. Świetne wrażenie robi już samo wejście do kliniki, proszę mi uwierzyć, że jest "wow". Zaś to co tyczy się Doktor, empatyczna i pełna ciepła oraz zaangażowania w dobro pacjenta stomatolog. Nigdy nie miałam żadnych problemów i szczerzę polecam każdemu znajomemu(i obcemu!)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Aleksandra Szypulska

  Stomatolog, lek. dent.

  • W
   Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: leczenie próchnicy

   Bardzo serdecznie polecam Doktor Szypulską. To bardzo energiczna i miła kobieta, która naprawdę zna się na rzeczy. Zaprowadziłam do niej moją córkę, która od zawsze bała się dentystów i wyszła z wizyty z zupełnie innym podejściem do stomatologów. Leczenie przebiegło szybko, córka nie skarżyła się na żaden ból. Polecam bardzo.

  • A
   Lokalizacja: Dental-Design JaworskaUsługa: leczenie kanałowe

   Wizyta u stomatologa zazwyczaj była dla mnie traumatyczna, a gdy dowiedziałam się, że potrzebuje leczenia kanałowego myślałam, że ucieknę. Bardzo się bałam i zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor Szypulska to bardzo miła, zawsze uśmiechnięta kobieta, która ma w ręku fach. Zabieg był bezbolesny, później również czułam się bardzo dobrze. Pani Doktor wytłumaczyła mi na czym polega zabieg, więc wiedziałam co się ze mną dzieje. Z czystym sercem mogę ja polecić każdemu. To profesjonalny i bardzo uzdolniony stomatolog.


Powiązane wyszukiwania