CRS Clinic to nowoczesna placówka medyczna specjalizująca się w ortopedii i zabiegach sonochirurgicznych. Przeprowadzamy zabiegi, które często pozwalają uniknąć operacji chirurgicznych, pobytu w szpit... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

CRS Clinic

Al. Solidarności 171

00-877 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

CRS Clinic to nowoczesna placówka medyczna specjalizująca się w ortopedii i zabiegach sonochirurgicznych. Przeprowadzamy zabiegi, które często pozwalają uniknąć operacji chirurgicznych, pobytu w szpitalu i długiej rekonwalescencji.
Nasi lekarze są prekursorami w Polsce w stosowaniu tego rodzaju leczenia. Jesteśmy na rynku już ponad 15 lat. Przez ten czas wypracowaliśmy własny model leczenia bazujący na ścisłej współpracy lekarzy ortopedów, fizjoterapeutów i masażystów. Leczymy skutecznie przywracając naszym Pacjentom zdrowie i chęć do życia.
W CRS Clinic wykorzystujemy najnowszą wiedzę medyczną oraz specjalistyczny sprzęt.
Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, uroginekologicznej oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Zapraszamy także na masaże lecznicze oraz relaksacyjne.

CRS Clinic to miejsce, w którym przywracamy Pacjentom zdrowie by mogli wrócić do normalnego funkcjonowania i czerpać radość z życia.

Zabiegi

 • Sonochirurgia
 • Konsultacje lekarskie
 • Hydrodekompresja zespołu cieśni nadgarstka (nieoperacyjne leczenie zespołu cieśni nadgarstka)
 • Zabiegi mini-inwazyjne
 • Iniekcje dostawowe
 • Konsultacja ortopedyczna z USG
 • USG stawów
 • Iniekcje pod kontrolą USG
 • iniekcje kwasem hialuronowym
 • Iniekcje kolagenem MD
 • Suche igłowanie pod kontrolą USG (lekarz)
 • Rehabilitacja
 • Fizjoterapia
 • Terapia manualna
 • Kinesiotaping
 • Masaż
 • Terapia powięziowa
 • Suche igłowanie (fizjoterapeuta)
więcej

Badania

 • USG

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Antolak konsultacja ortopedyczna

  Wszystko Ok, Pan doktor zapoznał się z moim przypadkiem. Jasno i klarownie opisał swoją diagnozę. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jakub Garwacki Inny

  Dopiero rozpoczynam fizjoterapię u Pana Jakuba, ale to co rzuca się w oczy od pierwszych minut w gabinecie to ogromna wiedza, zaangażowanie, szczegółowe wyjaśnienia i instrukcje, dążenie do perfekcji. Polecam z całego serca! Pełny profesjonalizm!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Antolak konsultacja ortopedyczna

  Miałem poważny problem po wypadku ( 7 kręgów pękniętych) jednak Dr Antolak odpowiednio mnie przygotował i pokierował jak będzie odbywało się leczenie. Długa rehabilitacja i ciesze się życiem :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Antolak Konsultacja chirurgia kręgosłupa

  Nie znam się na medycynie,ale z racji wieku i doświadczeń życiowych znam się na ludziach.A te okoliczności pozwalają mi wyrazić się w samych superlatywach o tym specjaliście.Nie wystarczy bowiem być super fachowcem w swojej dziecinie wiedzy i sprawnym chirurgiem na sali operacyjnej ,by zasłużyć na słowa uznania i wdzięczności za przywróconą sprawność i uwolnienie od bólu.Dziękuję i polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Gawrylczyk Inny

  Bardzo duża wiedza i profesjonalizm. Pani Asia potrafi przekazać swoją wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Pokazuje powoli i delikatnie ćwiczenia na noworodku, sposoby opieki i pielęgnacji noworodka.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Wasilewski konsultacja ortopedyczna

  Świetny specjalista. Wyjaśnił cały tok leczenia co , po co i dlaczego. Wszystko cierpliwie i fachowo przedstawione pacjętowi. Operacja dała oczekiwane efekty.
  Bardzo polecam


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Gawrylczyk Inny

  Jesteśmy po pierwszej wizycie u Pani Asi. Bardzo dobre pierwsze wrażenie przy wejściu, co zostało również potwierdzone w przebiegu wizyty. Przede wszystkim profesjonalizm w podejściu do pacjenta (badanie, diagnoza, omówienie ćwiczeń). Super komunikacja z pacjentem - nastolatkiem, jak również z rodzicem. Precyzyjne i jasne odpowiedzi na zadane pytania. Wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Na pewno wrócimy. Polecam serdecznie.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Gawrylczyk Inny

  Chodzimy do Pani Asi już ponad rok ze skoliozą. Po tym czasie możemy stwierdzić, że Pani Asia to prawdziwy profesjonalista, z niesamowitym, ciepłym podejściem do dziecka i rodzica. Mamy poczucie bycia zaopiekowanymi, pod okiem fachowca co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Mogę powiedzieć, że po tym czasie mamy pełne zaufanie do Pani Asi i jej metod. Dzięki niej córki kręgosłup trzyma się w ryzach. Zaznaczę że to nie jest nasz pierwszy rehabilitant ale jak dotąd najlepszy


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Gawrylczyk Inny

  Po pierwszej wizycie stwierdzam ,że Pani Joasia podchodzi profesjonalnie do pacjenta. Na pierwszej wizycie moja córka została dokładnie zbadana zostalysmy przywitane z uśmiechem na twarzy co świadczy o dobrej atmosferze:)) polecam!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Antolak Konsultacja chirurgiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
  Pan Doktor wszystko klarownie wyjaśnił i zaproponował najlepsze możliwe dla mnie rozwiązanie.
  Serdecznie dziękuję!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania