O nas

Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu posiada bogatą ofertę z zakresu konsultacji psychologiczno-psychiatrycznych. Oferuje pomoc za strony lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, psychoterapeutów dziecięcych, seksuologów i logopedów.

Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta przy Woźnej 14, ulicy prowadzącej bezpośrednio do starego rynku. Placówka znajduje się w nowoczesnej kamienicy, na trzecim piętrze (z windą). Przychodnia ma powierzchnię 159 m2 , gdzie mieści się 5 przytulnych gabinetów oraz duża poczekalnia.

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Informacje o usługach 22 566 22 24.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (39)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Pietryga Konsultacja psychologiczna

  Najdziwniejsza wizyta w moim życiu. Pani Monika wpatrywała się we mnie i zadawała dziwne pytania. Niesamowicie upiorna wizyta.

  bak profesjonalizmu, nie polecam .

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Bąk psychoterapia indywidualna – telemedycyna

  Współpraca z Panią Patrycją Bąk była bardzo owocna. Po skończonej psychoterapii jestem bardzo zadowolony z efektów. Dodatkowo sympatyczna atmosfera zdecydowanie dobrze wpłynęła na przebieg terapii.

  mgr Patrycja Bąk

  Dziękuję za podzielenie się opinią. Pozdrawiam serdecznie.

  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Bąk konsultacja psychologa - telemedycyna

  Do Pani Patrycji trafiłem pierwszy raz, gdy borykałem się z bezsennością. Obecnie, umawiam wizyty sporadycznie, gdy muszę się odwentylować i posłuchać opinii osoby „z zewnątrz”. Czuję się wysłuchany, a rozmowy nie polegają jedynie na potakiwaniu; zawsze przychodzę z zamiarem otrzymania odpowiedzi lub rady i takie otrzymuję - chociaż nie zawsze są one łatwe. Poruszamy tematy bardziej lub mniej przyjemne, ale po rozmowie z Panią Patrycją odczuwa się mniejszy mętlik w głowie. Polecam.

  mgr Patrycja Bąk

  Panie Wojtku, dziękuję za podzielenie się opinią. Cieszę się, że nasze spotkania są pomocne i dają nowe spojrzenie oraz perspektywę. Pozdrawiam :-)


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Lena Smolarek-Olek Konsultacja psychologiczna

  Do Pani Leny uczęszczałem przez około pół roku. Jest świetnym specjalistą, spotkania odbywają się w bardzo miłej i bezpiecznej atmosferze. Zawsze wiedziałem, że mogę z Panią Leną porozmawiać o absolutnie wszystkim i zawsze zostanę wysłuchany. Uwagi i sugestie Pani psycholog były zawsze trafne i pomogły mi poradzić sobie z moimi problemami. Z czystym sumieniem polecam Panią Lenę jako fantastycznego psychologa.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Łężak konsultacja psychiatry - wizyta kolejna - telemedycyna

  Świetny specjalista, który w mojej wypowiedzi wyłapał elementy jakich sama wcześniej nie zauważyłam. Pan Wojciech trafnie połączył moje aktualne objawy (uczucie przewlekłego niepokoju, przytłoczenie i brak siły do realizacji leczenia na innych polach), z moimi przeszłymi dolegliwościami (w tym depresją i zaburzeniami odżywiania) i zalecił konkretne działania, które już po krótkim czasie stosowania zaczęły przynosić pierwsze spodziewane efekty. Wizyta w spokojnej , życzliwej atmosferze , a dialog profesjonalnie przeprowadzony. Doceniam też zaangażowanie lekarza w rozpoznaniu sytuacji pacjenta na innych polach leczenia (dopytanie o współpracę z innymi specjalistami etc. ). Gabinet i miejsce 10/10, jedynie niewielkie opóźnienie ale wszystko totalnie w granicach tolerancji. Polecam opiekę tego specjalisty!


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Aneta Kamińska Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z przebiegu terapii u Pani Anety i chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem. Pani Aneta okazała się profesjonalną i empatyczną psychoterapeutką, która potrafiła stworzyć atmosferę zaufania i zrozumienia. Jej umiejętność słuchania i skuteczne narzędzia terapeutyczne pomogły mi zrozumieć i radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi. Polecam z całego serca

  mgr Aneta Kamińska

  Dziękuję serdecznie za miły komentarz. Pozdrawiam ciepło :)


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Patrycja Bąk konsultacja psychologa - telemedycyna

  Zostałam wysłuchana jednak oczekiwałam jakiś słów wsparcia a nie tylko przytakiwanie i mówienia mi tego co już wiem czuje, że straciłam czas i pieniądze chyba taki typ terapii nie jest dla mnie.

  mgr Patrycja Bąk

  Szanowna Pani, pierwsze sesje, a tym bardziej pierwsza, mają charakter konsultacyjny, a nie terapeutyczny - służą miedzy innymi zebraniu wywiadu, podstawowych informacji dotyczących Pacjenta i jego sytuacji życiowej, a także wstępnemu zapoznaniu się z problemami oraz stwierdzeniu, co może przyczyniać się do zgłaszanych przez Pacjenta trudności. Rozumiem Pani niezadowolenie z pierwszej wizyty, jednakże takim komentarzem wprowadza Pani w błąd innych pacjentów pisząc o terapii, gdy tymczasem była to pierwsza konsultacja.
  Życzę powodzenia i odnalezienia odpowiedniej osoby, z którą uda się osiągnąć zamierzony cel.


  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Bąk Inny

  Bardzo ciepła i profesjonalna osoba. Nie ocenia pacjenta z góry, z kolei zadaje pytania, pozwala " wygadać się", co akurat w moim przypadku jest bardzo pomocne. Polecam wszystkim :)

  mgr Patrycja Bąk

  Dziękuję za podzielenie się opinią. Pozdrawiam.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Borys Szumański psychoterapia indywidualna

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Miła atmosfera. Była to moja pierwsza wizyta, której się bardzo obawiałam, ale teraz wiem, że nie będzie ostatnią.
  Serdecznie polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Patrycja Bąk Konsultacja psychologiczna

  Pani Patrycja w bardzo przystępny sposób przedstawiła mi co dzieje się w mojej głowie. Zawsze uważnie słuchała gdy mówiłem i nie narzucała rozwiązań. Pozwoliła mi sama dojść do wniosku zadając trafne pytania. Poczułem się wysłuchany.
  Nie bylo żadnych problemów z realizacją wizyty z ubezpieczenia medicover.

  mgr Patrycja Bąk

  Serdecznie dziękuję za komentarz. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z naszych spotkań. Pozdrawiam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Woźna 14, 61-777 Poznań
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, SKOK Asekuracja, Allianz, ... Compensa, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania