Profesjonalne i nowoczesne centrum oferujące porady specjalistów: * Dermatologia * Ginekologia * Medycyna estetyczna * Neurologia * Neurochirurgia * Urologia * Ortopedia www.maxxmed.pl więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia i Urody MAXXMED

Niecała 15

20-080 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Profesjonalne i nowoczesne centrum oferujące porady specjalistów:
* Dermatologia
* Ginekologia
* Medycyna estetyczna
* Neurologia
* Neurochirurgia
* Urologia
* Ortopedia

www.maxxmed.pl

Zabiegi

 • JetPeel
 • REACTION
 • IGROW
 • Elektrochirurgia
 • Dermatoskopia
 • Peeling
 • Krioterapia
 • Elektrokoagulacja
 • Testy alergiczne
więcej

Badania

 • Cytologia
 • USG ciąży
 • USG ginekologiczne
 • USG 3D / 4D
 • Trichoskopia
 • Trichogram
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Grzechnik Inny

  Mistrz w swojej dziedzinie!!
  Na wizycie zachwyca nie tylko wysoką kulturą osobistą i bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta, ale przede wszystkim dokładność Pana Doktora.
  Dr. Grzechnik prowadził moją trudną ciąże i dzięki ogromnej wiedzy i zaangażowaniu dzisiaj mam zdrową córeczkę. Jeśli kolejna ciąża to tylko prowadzona przez Pana Doktora.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Filip Stoma Inny

  Świetny lekarz, konkretny i empatyczny. Bardzo mi pomógł. Operacja, trudna i długa przebiegła znakomicie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Filip Stoma konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo miły. Rzeczowy, konkretny, cierpliwy W przystępny zrozumiały sposób odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał wątpliwości. Polecam Pana doktora.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bożena Michalak Inny

  Trafiłam na prywatną wizytę do Pani doktor w zaawansowanej ciąży kiedy mój lekarz prowadzący nie mógł mnie przyjąć, a potrzebowałam skonsultować swoje objawy ze specjalistą. Pani doktor od początku niemiła, pół wizyty spędziła na wypytywaniu o mojego lekarza prowadzącego, dlaczego nie poszłam do niego, gdzie pracuje i czy umawiam się z nim na poród w szpitalu (!). Po badaniu stwierdziła, że objawy które mam są normalne w moim przypadku ale „z małym dzieckiem w domu nie donoszę tej ciąży”! Po czym chcąc się chronić wystawiła skierowanie do szpitala z którego nie skorzystałam. Z wizyty wyszłam z płaczem. A ciąże donosiłam i wszystko miało się dobrze.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Grzechnik Inny

  Dr Grzechnik to nasz anioł stróż! wspaniały lekarz i dobry człowiek!zawsze miły i szarmancki.pomimo iż moja ciąża nie była łatwą ze względu na kilka towarzyszących schorzeń nigdy nie dał mi odczuć że jestem gorsza, podkreślał za to atuty, uspokajał,choć nie bagatelizował.Największe wrażenie podczas wizyt robiło na mnie to z jakim entuzjazmem mówił o dziecku, np. widząc je na usg wyraźnie ożywiał się.gdy sobie przypominam to jego "głowina nisko":) to łezka kręci mi się w oku.. dziękuję Panie Doktorze!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Grzechnik Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz. Delikatny, miły, kompetentny. Potrafi uspokoić pacjentkę i podkreślić jej atuty.Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Haberek Inny

  Byłam na wizycie u Pani Doktor w poradni przyszpitalnej. Pani Doktor jest niedelikatna podczas badania ginekologicznego. Podczas rozmowy jest niemiła, nie wyjaśnia, traktuje pacjenta z góry. Pani doktor postawiła mi błędną diagnozę. Żałuję, że na nią trafiłam. Nie polecam Pani Doktor z całego serca.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Haberek zawroty głowy

  Pan dr Haberek, posiada duża wiedzę, człowiek serdeczny, uśmiechnięty. Wysłuchuje uważnie, spokojnie pacjenta również tłumaczy i daje zalecenia. Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza z zakresu neurologii to jest nim właśnie Pan doktor.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Haberek Ciąża

  Dziś byłam u Pani doktor na pierwszej wizycie kontrolnej ponieważ jestem w ciąży. Niestety na pierwszy rzut oka Pani nie zdobyła u mnie w ogóle zaufania. Nie miła, mało delikatna na żadne zadane pytanie nie dostałam odpowiedzi. Nie polecam przyszłym mamom.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Filip Stoma

  Polecam pana dr n.med neurochirurga p.Filipa Stoma,niesamowity profesjonalista o wysokiej kulturze..Na wizytę zgłosił się mój mąż z rezonansem głowy..Pan doktor w komputerze dokładnie obejrzał zmianę i stwierdził,że jest łagodna i bardzo mała tzw nerwiak,..i wyznaczył następną datę wizyty a my z mężem cieszyliśmy się,że to diagnoza była bardzo dobra...Mamy nadzieję,że ten minimalny nerwiak nie będzie powiększał się..Życzymy panu doktorowi zdrowia i dalszych sukcesów w pracy.Jeszcze raz gorąco polecamy pana doktora..


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania