Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Profesjonalne i nowoczesne centrum oferujące porady specjalistów: * Dermatologia * Ginekologia * Medycyna estetyczna * Neurochirurgia * Urologia * Ortopedia www.maxxmed.pl

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Filip Stoma konsultacja neurochirurgiczna

  Zdecydowanie polecam Pana doktora. Wykonał u mnie operację bardzo rozległej stenozy kanału rdzeniowego. Operacja wykonana perfekcyjnie, natychmiastowa ulga w bólu. To była już moja druga operacja, po pierwszej dochodziłem do siebie 2 lata a blizna operacyjna była zrobiona na zakładkę i rehabilitanci mieli z nią dużo pracy. Po doktorze Stoma bardzo szybko doszedłem do sprawności a blizna jest perfekcyjnie gładka co też świadczy o operatorze. Na wizycie Pan doktor dokładnie wszystko tłumaczy pacjentowi, jest miły i bardzo kompetentny. Pomógł też mojej mamie której po obejrzeniu rezonansu błyskawicznie znalazł przyczynę bólu, na który przez kilka lat inni lekarze nie byli w stanie nic poradzić. Dzięki Panu doktorowi mama już nie cierpi. Zdecydowanie polecam leczenie u doktora Stomy.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Gabriela Kuroska-Walczyna konsultacja neurochirurgiczna

  Pani Doktor była bardzo sympatyczna, dokładnie przeprowadziła wywiad i badanie. Szczegółowo wyjaśniła plan leczenia i operacji. Widać, że zna się na tym co robi. Po operacji bardzo szybko doszedłem do siebie, na wizycie kontrolnej dokładnie zbadała, dopytała jak się czuję, zaleciła leki, no kompleksowa obsługa. Świetna Specjalistka!

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Filip Stoma konsultacja neurochirurgiczna

  Polecam Doktora, postawił mnie na nogi, szybka i trafna diagnoza, prawidłowo i z zaangażowaniem przeprowadzony zabieg, opieka po operacji, cenne uwagi i rady. W mojej ocenie Pan Doktór jest godny polecenia, jestem bardzo zadowolony.


  M
  Profil zweryfikowany
  Marek Grzechnik Inny

  Serdecznie polecam Doktora Grzechnika. Bardzo uprzejmy, kulturalny i emaptyczny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania. Każdego pacjenta traktuje indywidulenie. Doktor prowadził moją trudną ciążę i to właśnie dzięki jego zaangażowaniu razem z mężem cieszymy się zdrową córeczką.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożena Michalak ciąża

  Doktor Bożena Michalak jest lekarzem z prawdziwym powołaniem do tego zawodu. Każda wizyta utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to lekarz o ogromnej wiedzy z fantastycznym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty uwaga jest w pełni skupiona na pacjentce, panuje miła i spokojna atmosfera. Zrobiła wszystkie potrzebne badania. Wspaniała kobieta z podejściem do kobiet w ciąży. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tak sumiennej Pani Doktor! Polecam każdemu.


  A
  Profil zweryfikowany
  Marek Grzechnik

  Szczerze polecam dr. Grzechnika! Prowadził moją ciążę, można powiedzieć, że "opiekował" się moim synem, udzielał wyczerpujących informacji na temat jego stanu zdrowia oraz moich badań, nie bagatelizował moich obaw, zawsze mogłam liczyć na konsultację. Wspaniały lekarz i człowiek.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Niecała 15, 20-080 Lublin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania