Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Gameta w Gdyni powstała dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń Kliniki Gameta w Łodzi oraz wiedzy najlepszych specjalistów w dziedzinie niepłodności w regionie pomorskim. Lekarze Centrum Zdr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Gameta Gdynia

Świętego Piotra 21

81-347 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gameta w Gdyni powstała dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń Kliniki Gameta w Łodzi oraz wiedzy najlepszych specjalistów w dziedzinie niepłodności w regionie pomorskim. Lekarze Centrum Zdrowia Gameta Gdynia prezentują wieloletnie doświadczenie w leczeniu niepłodności za pomocą metod wspomaganego rozrodu (programu in vitro). Zespół ośrodka tworzą także specjaliści z zakresu andrologii, endokrynologii i ginekologii operacyjnej. Kompetencje lekarzy i wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu pozwala na objęcie leczącej się pary opieką medyczną spełniającą najwyższe standardy.

Gameta Gdynia umożliwia kompleksową diagnostykę laboratoryjną, obrazową i zabiegową kobiet oraz mężczyzn, a także najbardziej zaawansowane metody leczenia niepłodności.

Zabiegi

 • in vitro (IVF)
 • in vitro (IVF-ICSI)
 • inseminacja (IUI)

Badania

 • badanie drożności jajowodów
 • badanie nasienia
 • badania genetyczne

Choroby

 • niepłodność
 • niepłodność męska
 • niepłodność żeńska
 • bezpłodność
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Limon Inny

  To ciepło , spokój i empatia którą bije po oczach dr Janusz jest nie do opisania . Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego człowieka , do którego po wizycie aż miałam ochotę się z wdzięczności przytulić . Lekarz z powołania to za mało powiedziane . W tak stresującym momencie mojego życia nie mógł mi się trafić lepszy lekarz. Takich ludzi szukać ze świecą . Pozdrawiam ciepło Pana Janusza .


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Czech Inny

  Z całego serca polecamy pana Doktora. Dzięki fachowej wiedzy i profesjonalnemu podejściu doktora Roberta oczekujemy właśnie naszego cudu. Serdecznie polecamy Parom Niepłodnym, które marzą o rodzicielstwie. Panu Doktorowi można w pełni zaufać :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Skweres Inny

  Znakomity lekarz i ekspert w swojej dziedzinie. Zaufałam i na pewno nie żałuję, ponieważ Pan Doktor przeprowadził mnie przez dość trudny chorobowo moment i w efekcie leczenia doprowadził do szczęśliwego zakończenia całej mojej historii. Zawsze będę za to wdzięczna i jeżeli kiedyś będzie taka potrzeba, wrócę tylko do tego lekarza.
  Badania wykonywane z największą delikatnością, bez zbędnych komentarzy czy dziwnych uwag. Pan Doktor jest oszczędny w słowach, ale przy tym bardzo konkretny. Zdarzyło mi się, że powiedział wprost, że nie postawi na tej wizycie diagnozy, bo ma ich w głowie co najmniej kilka i musi zobaczyć dodatkowe wyniki badań, aby być pewnym, a nie tylko mnie zdenerwować, być może nawet niepotrzebnie. Ja bardzo cenię takie podejście, bo wiem, że lekarz nie szuka po omacku i nie zapisuje leków, które może nie są wcale potrzebne.
  Ponadto Pan Doktor zawsze był dostępny gdy coś się działo, poza wizytami, co było bardzo uspokajające.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Skweres Inny

  Lekarz z wielką wiedzą, fachowiec. Tak jak w poprzednich opiniach potwierdzam, że doktor jest konkretny. W moim przypadku prawidłowo dobrał leczenie i doprowadził do bezpiecznego momentu ciąży. Na każdej wizycie czułam się zaopiekowana i po prostu w „dobrych rękach”. Dodatkowo dodam ze nigdy mi nie odmówił wizyty, zawsze odpisał i pomógł. Takich lekarzy szukać ze świecą.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Skweres Inny

  Jest to lekarz profesjonalny i zaangażowany, badanie wykonuje niezwykle dokładnie i delikatnie. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, podpowiada gdzie się udać, gdzie wykonać jakieś badanie najszybciej, gdzie będzie taniej. Nie jest to lekarz, do którego przychodzi się na pogaduszki o niczym i wychodzi z niczym. To człowiek zadaniowy i konkretny, bez zbędnych umizgiwań. Jedyne nad czym ubolewam, to że nie prowadzi ciąży, ale jest to zrozumiałe. Nigdy, na żadnej wizycie nie czułam się jak na taśmie produkcyjnej- zawsze bez pośpiechu, z pakietem potrzebnych informacji. Bardzo serdecznie polecam tym, którzy starają się o dziecko z pomocą medyczną!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Śliwiński Inny

  Trafiłam do dr Śliwińskiego z kilku poleceń i jestem bardzo zadowolona. Kulturalny, uprzejmy, miły, zawsze odpowie na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnia. Zwiedziłam już wiele ginekologów w Trójmieście z racji problemów i teraz wiem że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Śliwiński Inny

  Pan Doktor jest naszym bohaterem i aniołem w jednym. Dzięki jego wiedzy i profesjonalnemu, indywidualnemu podejściu do pacjenta, po 5 latach walki, w różnych placówkach, w tym po roku w Gamecie u doktora, dziś jesteśmy rodzicami prawie 5-miesięcznego chłopca. Całe leczenie jest zaplanowane, rozpisane, w razie konieczności na bieżąco modyfikowane. Dużym plusem jest stały kontakt smsowy/ telefoniczny z doktorem, dzięki czemu również w ciąży czułam się cały czas zaopiekowana. Doktor zleca badania, ba bieżąco je interpretuje, zawsze wszystko wyjaśnia, dopytuje czy wszystko jasne, w razie potrzeby wyjaśnia raz jeszcze.
  Oby więcej takich lekarzy. Polecamy z całego serca, szczęśliwi rodzice


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Wójcik Inny

  Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam do tej pory a trochę ich się przewinęło podczas naszych starań o dziecko. Dr Wójcik jest przede wszystkim bardzo empatyczny, ma ogromną wiedzę i doświadczenie a do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie. Lekarz z sercem na dłoni. Zawsze ma czas dla pacjenta, nie spieszy się i odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i wątpliwości. Dziękujemy doktorze za naszego maluszka!!! Za chwilę skończy 5 miesięcy i jesteśmy w nim zakochani.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Śliwiński Inny

  Jeśli chodzi o skuteczność leczenia jaką Pan doktor stosuje to mogę szczerze polecić, ponieważ wystarczyły dosłownie dwie wizyty, by udało się zajść w ciążę. Doktor jest człowiekiem specyficznym, nie prowadzi miłych pogawędek z pacjentką ale za to jest skuteczny w tym co robi i to najważniejsze. Polecam i polecać będę każdej parze, która bezskutecznie stara się o dziecko.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Śliwiński Inny

  Leczyłam się u doktora ponad rok (próba ciąży) cały czas ta sama metoda działania clostibegyt i zastrzyki. Po roku wizyt lekarz zalecił inseminacje przed tym należało wykonać kilka badań za około 1000zł!
  Pomyślałam że przejdę się do innego lekarza iż to spory wydatek. Okazało się że powstały polipy o czym lekarz w ogóle mnie nie informował i cała inseminacja warta ok 2000zł nie byłaby nawet skuteczna.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania