O nas

Oferujemy pomoc psychiatryczną, psychologiczną i terapeutyczną w ramach leczenia pełnego spectrum zaburzeń psychicznych u dorosłych oraz dzieci i młodzieży.. Zapewniamy dostęp do profesjonalnej kadry medycznej, wykwalifikowanych psychoterapeutów, psychologów, terapeutów uzależnień, pedagogów. Organizujemy warsztaty i konferencje szkoleniowe promując zdrowy tryb życia i zwiększając wiedzę o zdrowiu psychicznym. Wynajmujemy również gabinety prywatne dla lekarzy. W związku z aktualną sytuacją pandemiczną umożliwiamy również kontakt ze specjalistami w formie online – taka wizyta jest wygodna, a co najważniejsze: również w pełni bezpieczna.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (333)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Błażej Antosz konsultacja psychiatryczna dzieci i młodzieży

  Bardzo przyjazny kompetentny lekarz. Dużo rozmawia z synem pyta o samopoczucie.Dba o ty by pacjent czuł się wysłuchany i zrozumiany.

  lek. Błażej Antosz

  Bardzo dziękuję za opinię.
  Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Błażej Antosz Inny

  jest miły sympatyczny i wyrozumiały jest dobrym Lekarz umie wysłuchać pacjenta 1 raz byłem

  lek. Błażej Antosz

  Bardzo dziękuję za opinię.
  Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Sługocka Inny

  Polecam Panią doktor z całego serca. Profesjonalna, miła, przyjacielska, empatyczna i godna zaufania. Bardzo zaangażowana, z dużą wiedzą.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Dziubek Konsultacja psychologiczna

  Gorąco polecam. Pani Ania bardzo pomogła mojej córce. Wyraźne efekty było widać po roku terapii. Ale Pani psycholog pomogła przetrwać wszystkie wzloty, a przede wszystkim upadki przez ten czas. Córka odzyskała pewność siebie i chęć do życia. Bardzo miła i pomocna osoba.

  mgr Anna Dziubek

  Bardzo się cieszę z pozytywnych efektów naszej pracy, a przede wszystkim z poprawy samopoczucia Pana córki. Dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Wiktoria Piotrowska Konsultacja psychologiczna

  Po pierwszej wizycie smialo moge stwierdzic, że trafilysmy do odpowiedniej Pani psycholog. Corka bardzo zadowlona. Jestem pewna, że bedzie chodzic z checia. Pani uprzejma, bardzo szybko lapie kontak z pacjentem. Dalesze leczenie bardzo szczeglowo objasnione. Bardzo polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania