Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Dentysta, którego polubisz.
Uwielbiamy to, co robimy. Znajdziemy rozwiązanie, które przyniesie Ci szczęście, komfort i spokój.
Skuteczna ortodoncja, leczenie kanałowe pod mikroskopem, bezbolesne usuwanie ósemek, bezpieczne implanty, wybielanie bez nadwrażliwości lampą Beyond, protetyka na wiele lat.

Adres

Centrum Stomatologii Oftaldent
Narutowicza 25, 33-100 Tarnów
Centrum Stomatologii Oftaldent logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba wypełnienie kompozytowe

  Pan doktor Arkadiusz to prawdziwy artysta stomatologii. Miałam wymieniane plomby amalgamatowe w trzech zębach trzonowych, wizyty były dość długie, ponieważ trwały około 1-1,5 godziny ale efekt końcowy wszystko wyjaśnił. Zęby zostały tak pięknie odbudowane, że nie widać nawet aby były kiedykolwiek leczone. Serdecznie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba Inny

  Skomplikowana siódemka wyleczona kanałowo pod mikroskopem ekspresowo, bezboleśnie, na jednej wizycie :)
  Pan doktor bardzo miły, empatyczny i profesjonalny; wszystko szczegółowo wytłumaczone. Bardzo polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Rafał Podmokły Inny

  Nie polecam - pierwsza wizyta to oprócz zdjęcia "panorama" to przede wszystkim prezentacja w Power Point jakie będą koszty! Następnie zdjęcie tomograf we wskazanej przychodni - jak to zrobiłem, to przez 10 dni nie popatrzył na zdjęcie i..... nieobecność przez kolejne 14 dni. Tę nieobecność wykorzystałem na konsultacje u innych (dwóch) ortodontów! Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę miał proste zęby bez kosztownych pomysłów lekarza Podmokłego.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba chirurgia stomatologiczna

  Profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i miła atmosfera to właśnie wrażenia z mojej wizyty u Pana Arkadiusza. Polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy stomatologicznej. Nawet w trudnych przypadkach.. Bardzo Panu dziękuję. Pozdrawiam serdecznie, Anna.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba chirurgia stomatologiczna

  Najbardziej zaangażowany i kompetentny stomatolog, na jakiego można trafić. Szczegółowe wyjaśnienia, dobra komunikacja i miła atmosfera w gabinecie. Ząb usunięty bezboleśnie bez powikłań, mimo mojego stresu wszystko poszło idealnie, dziękuję :)

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba chirurgia stomatologiczna

  Bardzo polecam pana doktora!
  - Sprawnie i bezboleśnie usunął ósemkę
  - Udzielił szczegółowych wyjaśnień
  - Szczegółowo wyjaśnił, jak uniknąć komplikacji po wyrwaniu
  - Kompetentny specjalista

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba chirurgia stomatologiczna

  Usuwałam ósemkę u Pana Doktora. Bardzo szczegółowo wyjaśnił przebieg, na bieżąco informował o wszystkim. Miły, empatyczny i konkretny lekarz. Sam zabieg przebiegł sprawnie, bez bólu i w miłej atmosferze . Bardzo polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba chirurgia stomatologiczna

  Usunięcie chirurgiczne 8 na dole - mój przypadek dość ciężki, założone sporo szwów. Ale wszystko poszło sprawnie, fachowo i bezboleśnie, atmosfera w gabinecie super, humor dopisuje. Jestem zadowolona, bardzo polecam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Karolina Florek-Opioła Inny

  Pani doktor Karolina Florek-Opioła to świetna okulistka , dokładnie zbada ,wszystko wyjaśni i wytłumaczy .Jest specjalistą który pracuje z pacjentem i dla pacjenta ,czyli pełen profesjonalizm . Zawsze uśmiechnięta, życzliwa ,posiadający wysokie kwalifikacje i kompetencje Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyt u Pani doktor . Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy .

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Arkadiusz Dziuba wyrwanie ósemki

  Moje pierwsze wyrywanie zęba, do tego ósemka. Nasłuchałem się wiele historii od znajomych jakie mieli komplikacje przy wyrywaniu ósemek (korzystali z usług innych dentystów). Ja na szczęście trafiłem na Pana Arka. Pomimo trudnego przypadku, usunął ząb tak, że nie zauważyłem kiedy. Bardzo Panu dziękuję! Jestem tym bardziej wdzięczny, że miałem ślub 4 tygodnie później. Wszystko bezproblemowo, zero opuchlizny, bez bólu. Po 2 tygodniach prawie zapomniałem, że wyrywałem zęba. Gorąco polecam Pana Arka :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania