Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

O zdrowie Naszych Pacjentów dba kadra wysoko wyspecjalizowanych lekarzy z zakresu rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii oraz medycyny sportowej. Wszyscy Nasi lekarze są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z pacjentem na oddziałach szpitalnych jak i w warunkach ambulatoryjnych. Lekarze specjaliści z medycyny sportowej i ortopedii wiele lat opiekują się sportowcami zarówno tymi uprawiającymi sport zawodowo jak i amatorsko.

Dbając o dobro wszystkich Pacjentów Nasza Placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny a Nasi rehabilitacji systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje by pracować z Pacjentem wykorzystując najnowsze metody rehabilitacji w walce ze wszystkimi schorzeniami. Zdobyte doświadczenia w pracy z Pacjentami w ramach naszego Centrum pozwala dbać o Pacjenta zgodnie z najwyższymi standardami. Aby lepiej poznać Naszą kadrę zapraszamy do Naszej Placówki.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Rehabilitacji Ekovita
Klasztorna 23, 42-200 Częstochowa
Centrum Rehabilitacji Ekovita logo
Ubezpieczenia
InterRisk, ERGO Hestia, Allianz, Compensa, GENERALI, enel-med, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewa Szyma Inny

  Pani doktor nie szanuje czasu pacjentów, jej diagnozy i rokowania są błędne. Nastraszła mi córkę i zakazała dalszej kontynacji pasji, mimo iż po konsultacji z innymi specjalistami dowiedziałyśmy się, że córki sport nie koliduje z jej kręgosłupem. A wręcz może pomóc. Również pani doktor podeszła oschle do córki, mimo łez córki na diagnozę.

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Rehabilitacji Ekovita Inny

  Świetna fizjoterapeutka, posiada bardzo dużą wiedzę, którą przekazuje w zrozumiały sposób. Wizyty skuteczne. Poza tym jest bardzo sympatyczna i godzinne zabiegi mijają szybko w miłej atmosferze. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Fachowe podejście, sympatyczna atmosfera i oczywiście efekty! Polecam.

  T
  Profil zweryfikowany
  Centrum Rehabilitacji Ekovita Inny

  Świetna fizjoterapeutka. Czuć zaangażowanie w wykonywane zabiegi i dokładność. Szybko udało się ustalić co mi dolega i doprowadzić do znaczącej poprawy. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Ewa Szyma Inny

  Nie mam zastrzeżeń do samej wizyty. Pani doktor zrobiła dobre wrażenie dokładnie przeprowadzonym badaniem. Wzbudziła zaufanie. Jednak do potwierdzenia skoliozy pierwszego stopnia u siedmioletniego dziecka potrzebowała 2 wizyt i obciążającego dziecko zdjęcia rentgenowskiego kręgosłupa. Tymczasem inny lekarz postawił diagnozę na jednej wizycie bez tego zdjęcia. Pytanie kto jest winny obciążeniu dziecka niepotrzebnym rentgenem... brak standaryzacji procedur diagnostyczno- leczniczych czy lekarz?

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Przemysław Przewratil Inny

  Ja niestety nie mogę dać dobrej opinii. Wizyta trwała niespełna 10 minut, brak wywiadu,brak spojrzenia w usg naczyniaka który znajduje się na głowie, odczuliśmy że bagatelizuje nasza sprawę. Zapłaciliśmy 250 zł i wyszliśmy z niczym. Nie polecam strata czasu i pieniędzy

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Rehabilitacji Ekovita Inny

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza. Dla Pana doktora pacjent jest najważniejszy. Potrzeba nam zdecydowanie więcej takich lekarzy. Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem. Jeżeli zależy Ci przebadać dziecko to naprawdę najlepsza decyzja. Dziękuję

  Profil zweryfikowany
  Ewa Szyma Inny

  Do Pani doktor trafiłam z córka, ze skierowaniem nfz w celu kontroli kregosłupa. Przez covid wizyta mocno przeciągneła się w czasie. Córka narzekałam na ból w okolicy kręgosłupa, jednak nie było to napisane na skierowaniu, więc pani doktor nawet na to miejsce nie spojrzał, nie mówiąc o jego zbadaniu. Odesłała mnie po kolejne skierowanie do lekarza rodzinnego. Gdy zasugerowałam, że mogę przyjść prywatnie, żeby tylko zbadała córkę ,a raczej dotknęła bolącego miejsca i uspokoiła mnie lub zasugerowała co robić dalej, stała się bardzo nie miła i wręcz wyprosiła mnie z gabinetu mówić, że nie musze od niej wracać. Fatalne i poniżające podejście do dorastającego dziecka. Zgodnie z prośbą pani doktor, już nie wróciłam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Centrum Rehabilitacji Ekovita Inny

  Zdecydowanie polecam. Bardzo duże zaangażowanie, konsekwentna i skuteczna. Ręką po dwóch skomplikowanych operacjach wyprowadzona na prostą. Bardzo dziękuję tej Pani.

  Profil zweryfikowany
  Centrum Rehabilitacji Ekovita Urazy sportowe

  Polecam. Kompetentna w swoim zawodzie, pełen profesjonalizm. Korzystam z umiejętności Pani Asi od jakiegoś czasu i zawsze jest to pomoc skuteczna.
  Rehabilitacja w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.

  Profil zweryfikowany
  Centrum Rehabilitacji Ekovita rehabilitacja

  Gorąco polecam Pania Basię, konkretna, rzetelna z poczuciem humoru. Podchodzi z pełnym profesjonalizmem do swojej pracy ;)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania