Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Ekovita

Klasztorna 23

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Tempińska-Tomczyk

  Neurolog, lek.

  • G

   Fachowy lekarz z długim stażem i "ludzkim" podejściem do nas -pacjentów.
   POLECAM !


 • Ewa Szyma

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Pediatra,

  • A

   Pani dr owszem jest miła i sympatyczna, ale na tym się kończą jej plusy. Prowadziła moją córkę od 4 do 18 miesiąca, tak długo ponieważ...ZABRONIŁA KŁAŚĆ JA NA BRZUSZKU W OGÓLE! Co się okazuje było to największym minusem i powodem opóźnień w rozwoju ruchowym mojej córki. Nastraszyla nas,że jeżeli będziemy kłaść mała na brzuszku to nie będzie chodzić lub nie nauczy się pisać itp. Jednak rozmawiałam z paniami rehabilitantkami i wiem, że tylko ona w całej Częstochowie trzyma się tej irracjonalnej metody nie kladzenia na brzuchu. Jeżeli ktoś do niej chodzi ma ten sam zakaz, polecam kłaść dziecko w pozycji na brzuszku na parę minut dziennie pod kontrolą. A najlepiej polecam iść do innego lekarza, a najlepiej 2 lub 3 żeby mieć kilka opinii. Teraz jestem mądrzejsza, ale niestety po czasie. Córa sama chodzi, dzięki własnej motywacji i naszym staraniom. Zaznaczę jeszcze, że robiliśmy komplet badań wszelkiego rodzaju i nie było wykrytych podstaw do opóźnienia w rozwoju ruchowym.

  • K

   Pani doktor jest cudowna! Miła,ciepła,ze znakomitym podejściem do dzieci,a przede wszystkim bardzo kompetentna! Prowadziła moją córeczkę od 2 do 8 miesiąca życia-była po ciężkiej infekcji wewnątrzmacicznej,z osłabionymi odruchami,z wiotkością karku-dzieki Niej córcia zaczęła o czasie siadac ,raczkowa,chodzic...A teraz jest nawet bardziej od swoich rówiesników rozwinięta ruchowo.Za wszystko bardzo dziękuje,Pani Doktór!
   I gorąco polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wojciech Podhorecki

  Ortopeda,

  • R

   Cierpliwie wysłucha pacjenta, objaśni na czym polega schorzenie,rewelacyjnie zna anatomię człowieka.
   Krytykom powiem że lekarza trzeba dokładnie słuchać co mówi, a jak się ma wątpliwości to pytać - zawsze cierpliwie wytłumaczy.

  • K

   Myślę iż to najlepszy lekarz jakiego poznałam w swoim życiu, dobry, życzliwy, konkretny, zna się na swojej pracy, bardzo mi pomógł. Polecam serdecznie ;)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Przemysław Przewratil

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: DERMED Centrum Medyczne Sp. z o. o.

   Wspaniały lekarz i człowiek!!!Spokojny,miły,serdeczny.Bardzo nam pomógł po wypadku syna.Okazał zrozumienie,wsparcie,pokierował dalszym leczeniem.Trudno wyrazić słowami wdzięczność jaką czujemy.Dziękujemy za wszystko Panie Profesorze!

  • Nie polecam tego lekarza. W nodze mam malformację żylną z którą borykam sie już 4 lata.Niestety trafiłem do doktora Przewratila, który również zdiagnozował malformację żylną, Po kilku wizytach i badaniach doktor wykonał zabieg skleroterapii który po prostu nie pomógł. Lekarz niestety ale nic więcej nie potrafił z tym zrobić, kazał wydzwaniać a następnie zbywał mnie tak kilka miesięcy i niestety był nie przyjemny przez telefon.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Marek Koffel

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: operacja biodra

   Doktor jest przedympatyczny, ma bardzo zdrowe podejście do pacjenta. Około 5 lat temu doktor operował mi kolano. Nie było żadnych komplikacji zarówno po operacji biodra jak i kolana. Kolano do dzisiaj nie boli. Biodro miałam operowana w tym roku w marcu i teraz mogę szczerze powiedzieć, że nie boli mnie wcale i chodzę bez problemu. Doktor jest bardzo życzliwy i wysłucha pacjenta. Polecam serdecznie każdemu kto chce znaleźć porządnego doktora (KM).

  • P

   Jakiś czas temu miałem uraz kolana grając w piłkę po wizycie na SORze stwierdzili, że to zwykła kontuzja zwichnięcie brałem Apap i smarowałem maściami. Po okresie 2,3 tygodni zgłosiłem się prywatnie do Pana Koffela. Wizyta krótka, stwierdził, że dużo pracuję na kolanach i jest to zwykła kontuzja zdarzająca się w sporcie i nic mi nie jest w razie bólu stosować Apap. Wyjeżdzałem do pracy za granicę po miesiącu musiałem wrócić z powodu bólu i nie możliwośći normalnego chodzenia. Po zrobieniu RM okazało się, że łąkotka jest pogruchotana, gdyby wcześniejsza trafna diagnoza nie byłoby tyle powikłań. Koniec końcem Artroskopia w Jędrzejowie i uratowana noga. W moim przypadku nie polecam tego lekarza. Jest dużo innych lepszych lekarzy w Częstochowie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Skibińska

  Fizjoterapeuta,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji EkovitaUsługa: rehabilitacja pourazowa

   Polecam. Kompetentna w sfoim zawodzie, pełen profesjonalizm. Urazy sportowe tylko do niej. ????Rehabilitacja w bardzo miłej atmosferze.


 • Barbara Wolańska-Sura

  Fizjoterapeuta,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji EkovitaUsługa: rehabilitacja

   Gorąco polecam Pania Basię, konkretna, rzetelna z poczuciem humoru. Podchodzi z pełnym profesjonalizmem do swojej pracy ;)