O zdrowie Naszych Pacjentów dba kadra wysoko wyspecjalizowanych lekarzy z zakresu rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii oraz medycyny sportowej. Wszyscy Nasi lekarze są specjalistami z w... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Ekovita

Klasztorna 23

42-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , InterRisk, ERGO Hestia, Allianz, Compensa, GENERALI, enel-med, PZU Zdrowiewięcej (5)

O nas

O zdrowie Naszych Pacjentów dba kadra wysoko wyspecjalizowanych lekarzy z zakresu rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii oraz medycyny sportowej. Wszyscy Nasi lekarze są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z pacjentem na oddziałach szpitalnych jak i w warunkach ambulatoryjnych. Lekarze specjaliści z medycyny sportowej i ortopedii wiele lat opiekują się sportowcami zarówno tymi uprawiającymi sport zawodowo jak i amatorsko.

Dbając o dobro wszystkich Pacjentów Nasza Placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny a Nasi rehabilitacji systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje by pracować z Pacjentem wykorzystując najnowsze metody rehabilitacji w walce ze wszystkimi schorzeniami. Zdobyte doświadczenia w pracy z Pacjentami w ramach naszego Centrum pozwala dbać o Pacjenta zgodnie z najwyższymi standardami. Aby lepiej poznać Naszą kadrę zapraszamy do Naszej Placówki.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Pietruszewski Inny

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza. Dla Pana doktora pacjent jest najważniejszy. Potrzeba nam zdecydowanie więcej takich lekarzy. Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem. Jeżeli zależy Ci przebadać dziecko to naprawdę najlepsza decyzja. Dziękuję


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Szyma Inny

  Do Pani doktor trafiłam z córka, ze skierowaniem nfz w celu kontroli kregosłupa. Przez covid wizyta mocno przeciągneła się w czasie. Córka narzekałam na ból w okolicy kręgosłupa, jednak nie było to napisane na skierowaniu, więc pani doktor nawet na to miejsce nie spojrzał, nie mówiąc o jego zbadaniu. Odesłała mnie po kolejne skierowanie do lekarza rodzinnego. Gdy zasugerowałam, że mogę przyjść prywatnie, żeby tylko zbadała córkę ,a raczej dotknęła bolącego miejsca i uspokoiła mnie lub zasugerowała co robić dalej, stała się bardzo nie miła i wręcz wyprosiła mnie z gabinetu mówić, że nie musze od niej wracać. Fatalne i poniżające podejście do dorastającego dziecka. Zgodnie z prośbą pani doktor, już nie wróciłam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paula Skalik Inny

  Zdecydowanie polecam. Bardzo duże zaangażowanie, konsekwentna i skuteczna. Ręką po dwóch skomplikowanych operacjach wyprowadzona na prostą. Bardzo dziękuję tej Pani.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Skibińska Urazy sportowe

  Polecam. Kompetentna w swoim zawodzie, pełen profesjonalizm. Korzystam z umiejętności Pani Asi od jakiegoś czasu i zawsze jest to pomoc skuteczna.
  Rehabilitacja w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Wolańska-Sura rehabilitacja

  Gorąco polecam Pania Basię, konkretna, rzetelna z poczuciem humoru. Podchodzi z pełnym profesjonalizmem do swojej pracy ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania