Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Opieki i Rehabilitacji Zdrowie
Łukasińskiego 42/48, 42-200 Częstochowa
Centrum Opieki i Rehabilitacji Zdrowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Przemysław Gworys konsultacja kardiologiczna

  Do wszystkich pozytywnych opinii chciałbym dodać jeszcze kilka słów. Pan doktor wnikliwie podchodzi do pacjenta i wyników badań, analizuje każdy przypadek indywidualnie i w razie podejrzenia schorzenia zleca specjalistyczne badania, żeby wykluczyć lub potwierdzić podejrzenie. Po ustaleniu leczenia, w moim przypadku, nie zaleca częstych wizyt prywatnych, a tylko konsultacje telefonicznie i recepty też telefonicznie, nie naciągając pacjenta na dodatkowe koszty.

  D
  Profil zweryfikowany
  Dagmara Soluch-Egeman Inny

  Bardzo dobry lekarz pod kątem diagnostyki i terapii .Szczegółowo i zrozumiałe wyjaśnia na czym polega problem zdrowotny i skutecznie eliminuje

  R
  Profil zweryfikowany
  Anna Klimek

  Pani Ania to świetny logopeda i dietetyk.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta,.Współpracuje z naszą córką,z czego bardzo jesteśmy zadowoleni,Dzięki ułożonej przez nią diety,córka szybko wróciła do dawnej wagi i prawidłowej rehabilitacji,a pani Ania wzorowo wywiązała się z powierzonego jej obowiązku.Pracowita,odpowiedzialna i sumienna,miła i serdeczna.

  Anna Klimek

  Dziękuję serdecznie.

  S
  Profil zweryfikowany
  Anna Klimek brak głosu, po urazie głowy

  Pani Ania jest przesympatyczną osobą prywatnie jak i zawodowo. Życzliwa i pełna profesjonalizmu. Wszystko dokładnie wytłumaczy, podpowie jak pracować samemu dla uzyskania szybszego efektu. Z całą pewnością mogę polecić Panią Anię jako świetnego logopedę.

  Anna Klimek

  Każdemu pacjentowi życzę tyle siły i samozaparcia ile ma w sobie Pani mąż. I wsparcia jakie daliście mu Wy, jako rodzina. Życzę dalszych postępów w rehabilitacji Dominiku i spełnienia wszystkich Twoich zamierzeń. Pani Soniu, sercem jestem z Wami. Uściski dla córeczek!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania