Zobacz lekarzy

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy op... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Ks. Niedziałka 14

Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Czerwonego Krzyża 41

Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Kleebega 2

Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Piłsudskiego 42A

Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Spółdzielcza 7

Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.

Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.

W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.

W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.

Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.

Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Prusaczyk

  Stomatolog,

  • P

   Bardzo dobry stomatolog. Dr Ewa jest profesjonalna i dokładnadna.
   Miałam leczonych kilka zębów w tym jeden kanałowo.
   Moj chlopak wybielal zeby.
   Oboje jestesmy bardzo zadowoleni i za kazdym razem przyjezdzamy z Warszawy do dr Prusaczyk

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doktor, pracuje szybko i sprawnie i w dodatku jest bardzo miłą osobą. Ja i cała moja rodzina mamy do dr Prusaczyk ogromne zaufanie, nie było jeszcze sytuacji, żeby nas zawiodła, dlatego wystawiam ocenę bardzo dobrą i gorąco polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Osińska-Kostyra

  Psychiatra,

  • P

   Bardzo dobry specjalista, poświęca swój wolny czas dla pacjentów, profesjonalne podejście do każdego chorego. Oby więcej takich specjalistów. Dziekuję Pani Doktor.

  • P

   Jeśli nie słyszysz głosów, ani szeptów, nie masz skłonności samobójczych to jesteś zdrowy .Nie ważne, że przyjmujesz leki anty-depresyjne, że czujesz się raz lepiej, raz gorzej. Zdaniem Pani doktor 5miesięcy leczenia i fakt, że się przytyło i czuję się lepiej jest wystarczający do podjęcia pracy zawodowej, która m.in. przyczyniła się do stanu psychicznego w jakim się znalazłam. Chciałabym zaznaczyć, że przez 5miesięcy chodziłam do innego psychiatry, nie do Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dorota Lenarcik

  Pulmonolog,

  • R

   ,,Nikomu nie polecam. Pani doktor stawia diagnozę bez szczegółowych badań które wykonuje specjalista.Po wykonaniu zwykłego badania usg wie czy ma się nowotwór złośliwy, bez robienia biopsji. Najpierw mówi że ma się guza i jej zdaniem jest to nowotwór złośliwy a pózniej mówi żeby zrobić biopsję. Może pani doktor ma jakieś zdolności nadprzyrodzone.Może się mylę ale to wiadomo po biopsji. Jeżeli nie chcecie przeżywać tego co ja nie róbcie u niej usg.


 • Maria Paprota

  Stomatolog,

  • moja rodzina lecz
   y sie od lat u pani Paproty i nie zmienimy lekarza na innego, jest kompetentna i zawsze stawia nieomylne diagnozy

  • N

   Polecam Panią Marię,bardzo miła i dokładna.Nie robi tylko od biedy jednego zęba,ile jest do leczenia,zrobi od razu


 • Artur Prusaczyk

  Ginekolog,

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   W swoim młodym życiu musiałam odwiedzić już wielu ginekologów ale po raz pierwszy spotkałam się z takim lekarzem. Wizyta na NFZ.Pan Doktor miał być na 6.50, był na 8 .Ponad 30 kobiet w ciąży wszystkie umówione na jedną godzinę na 7:00. Badanie taśmowo, szybko, Pan Doktor pociągnął mnie za rękę żebym szybciej wyszła. Ale to nic. Usg dopochwowe pan doktor robi uwaga.....nie przez prezerwatywę.... tylko rękawiczkę....tak tak w palec rękawiczki wkłada urządzenie. Płacę ogromne składki ZUS chciałam tylko, aby lekarz na NFZ poprowadził moją ciąże na równi z lekarzem prywatnym. Ciasny gabinet, nie ma się jak rozebrać, lekarz ponagla, pani asystentka siedzi w gabinecie, widzi rozebraną pacjentkę.... Cały korytarz słyszy o czym pan rozmawia z pacjentkami. Nie polecam, nie polecam, szkoda czasu, nerwów.

  • D

   Chociaż nigdy nie pisałam opinii na takich portalach to jednak teraz czuję, że muszę, dla kobiet w ciąży... Nie polecam, ponieważ uważam, że doktor Prusaczyk idzie na ilość a nie na jakość,.. Pacjentki są zapisywane co 5 min, nie wiem jak to możliwe ale ostatnio było około 100 pacjentek. Weszłam do gabinetu po 4godzinnym opóźnieniu!!!!! Nie wiem może byłby dobrym lekarzem gdyby miał więcej czasu dla pacjentki, ale u mojego dziecka NIE ROZPOZNAŁ WADY ROZWOJOWEJ!!!!! To chyba świadczy o tym lekarzu.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Jacek Kabat

  Radiolog, Internista, Endokrynolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: jospitalizacja na oddziale internistycznym

   Bardzo miły, profesjonalny, a przede wszystkim ludzki lekarz. Dobrze wykształcony człowiek, który potrafi wyjaśnić medyczne zagadnienia pacjentowi. W chwilach trudności potrafi podnieść na duchu. Serdecznie polecam.


 • Mariusz Żaczek

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jako ordynator oddziału internistycznego pełnia swoje zadanie idealnie. Bardzo wykształcony człowiek, widać, że jest na bierząco z badaniami. Duch oratora powoduje, że chce i umie wytłumaczyć pacjentowi co się z nim dzieje. Pojawiają się opinie, że człowiek ten nie przebiera w słowach ale dla mnie nie był to minus, wrecz przeciwnie. Wypowiedzi doktora były jasnym elementem pobytu w szpitalu. Poza tym jest to osoba zaangażowana, niezwykle dbająca o holistyczne podejście do pacjenta i kompleksowe zajęcie się problemami zdrowotnymi. Chociaż zostałam przyjęta z jednego w zgłębi to poza zajęciem się underlying disease, zadbał także o diagnostykę i uporanie się z moimi wcześniejszymi problemami zdrowotnymi i znalazł powód jego występowania. Ciepło jakim mnie obdarzył i serdeczność sprawiają, że jeśli jeszcze kiedyś mam trafić na internę to tylko w Miejskim Szpitalu w Siedlcach bo wiem, że się nie zawiodę.


 • Erika Madoń

  Internista, Endokrynolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczno-DiagnostyczneUsługa: powrót niedoczynności

   nie polecam. mam wrażenie, że pacjenci przeszkadzają jej w pracy. nie jest miła, nie jest cierpliwa ani nie czuje się na siłach aby wytłumaczyć człowiekowi co się dzieję. Będąc w jej gabinecie bałam się choćby pisnąć. Wróciła niedoczynność. Lekarz zignorowała fakt i kazała czekać, aż pogorszy się bardziej, tj. nie podjęła żadnych kroków i wyznaczyła wizytę za prawie rok ....
   -cała wizyta trwała ok 5 min
   -na NFZ


 • Magdalena Dmowska-Stecewicz

  Dermatolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: Poradnia Dermatologiczna

   Pani doktor przyjmuje krótko, lecz wszystko wyjasnila. Jak mam stosować przepisane leki, czego powinnam przestrzegać w diecie, jakie mogą wystąpić skutki stosowania leków oraz czego powinnam stosować do mojej buzi. Jestem bardzo zadowolona!

  • J
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w ŁosicachUsługa: problemy z cera

   Jestem bardzo nieazdowolona z wizyty. Pani doktor postawiła diagnozę w 2 minuty, spojrzała na twarz i zapisała silny antybiotyk nie informując o kluczowych sprawach podczas brania antybiotyku. Nie zrobiła wywiadu, nie poinformowała co może być przyczyną wysypki na twarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Waldemar Hahn

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczno-Diagnostyczne

   Bardzo miły, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Odpowie na każde pytanie, nie śpieszy się. Szybka i trafna diagnoza.

  • A

   polecam tego lekarza z całym sercem. Z siedleckich ginekologów tylko on mi pomógł w zajściu w ciążę, choć przed nim leczyłam się u kilku innych i pewna doktor wysyłała mnie już do Białegostoku by leczyć niepłodność, a tu proszę doktor Hahn zajął się mną (a nawet skierował mojego męża na badania, choć żaden lekarz wcześniej tego nie zrobił) i po ponad roku zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe bliźniaki a po dwóch latach kolejne dziecko. Ciąże prowadzone również u Pana doktora, zawsze miły i widać że fachowiec. Polecam jak najbardziej zarówno prywatnie jak i na NFZ.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania