Centrum Medyczne Żwaków

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Żwaków

Bielska 130

43-100, Tychy, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Ostrowski

  Ginekolog,

  • B

   Byłam u niego na Usg (1ciąża) z moim mężem i muszę niestety stwierdzić , że Pan doktor był dla Nas bardzo niemiły.Jak weszłam z mężem to powiedział, że to jest NFZ i nie ma tu takich przywilejów- mąż został ale lekarz był okropny -leżałam na tym łóżku i dosłownie nic ale to nic mi nie pokazał mówił tylko do pani pielęgniarki swoim "fachowym językiem" a mnie czy mojemu mężowi nic nie powiedział :( Na koniec stwierdził że zarodek jest za mały jak na 8 tydzień, że według maszyny wychodzi na 5 czy 6 - na co my powiedzieliśmy , że według naszych obliczeń powinnam być w 6 tygodniu - Pan doktor wzruszył ramionami i stwierdził ,że nie on o tym decyduje co będzie dalej.Podsumowując bardzo cieszyłam się na te usg niestety Pan Ostrowski wykazał się zwyczajnym chamstwem.

  • K

   super lekarz.ma poczucie humoru ale jest bardzo skrupulatny.prowadził moją ciąze a teraz dalej się u niego leczę bo mam problemy z jajnikami.nie zamieniłam bym go na innego ginekologa a trochę ich już było.podoba mi się to u niego że nie faszeruję od razu lekami tylko obserwuje,robi często usg itd.czuję się przy nim bezpiecznie i mam z nim taki dobry kontakt że nie mam stresów tak jak to bywało przy innych.dzięki jego opieca mam teraz na świecie cudowną córę.polecam jak najbardziej.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Marian Paszkot

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • M

   Chodzę do pana Paszkota w celu leczenia ok. 5-ciu lat, moge powiedziec ,że jest dobrym lekarzem. Bardzo duzo czasu poświęca pacjentowi , uprzejmy , skutecznie leczy, wszystko co najlepsze można z czystym sumieniem napisac o tym lekarzu.


 • Lucyna Śnieg

  Pediatra,

  • J

   Super pani doktor, całą moją trójkę prowadziła i nigdy złego słowa nie mogłam powiedzieć. Podejście do maluchów bardzo dobre.

  • A

   Pani doktor uwielbia leczyć anrybiotykami. Jeżeli jeden nie skutkuje to może inny. Mój syn był tak "leczony" blisko 4 lata. Dopiero inny pediatra, który poświecił mu wiecej niż 5 minut wyciągnął go skutecznie z chorób.


Powiązane wyszukiwania