Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. jest spółką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uczelni z 200-letnią tradycją i doświadczeniem w kształceniu najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny.
W 2011 roku obchodziliśmy 10 – lecie naszej działalności. Ideą powstania Centrum Medycznego stała się potrzeba świadczenia usług na wysokim poziomie przez wykwalifikowany zespół specjalistów pracujących w ówczesnej Akademii Medycznej jak i w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Dzięki temu pacjenci z całego kraju mają możliwość korzystania z konsultacji doświadczonego zespołu lekarzy, którzy współpracują z naszym Centrum.

Celem działania CMWUM jest udzielanie świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjentów, który realizuje w szczególności poprzez prowadzenie profilaktyki, diagnostyki, leczenia ambulatoryjnego oraz udzielania świadczeń poza siedzibą Centrum. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt zapewniający wysoki poziom usług dla korzystających z nich pacjentów. Obecnie nasi pacjenci mogą korzystać z jednej z najnowocześniejszych w Polsce pracowni Rezonansu Magnetycznego, pracowni EMG, USG, ENG, testów wysiłkowych, a także diagnostyki RTG.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Laser MonaLisa Touch™
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Jana Nielubowicza 5, 02-097 Warszawa
Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Warczyński kolonoskopia

  Bardzo obawiałam się kolonoskopii którą miałam wykonywany pierwszy raz w życiu dlatego szukałam lekarza który będzie miał pozytywne opinie, Pan Dr miał ich kilka ale były one tak pozytywne że zapisałam się właśnie do niego i to był strzał w 10! Pan Dr jest niesamowicie miłym, serdecznym, ciepłym, cierpliwym, opanowanym, empatycznym lekarzem z olbrzymią kulturą osobistą i z troską o pacjenta i uważność na najwyższym poziomie. Od samego wejścia czuje się spokój, zaopiekowanie i zaangażowanie Dr, który przed badaniem dokładnie wyjaśnia jak przebiega badanie jak się można czuć i jak się zachować.A samo badanie mimo że do przyjemnych nie należy (miałam bez znieczulenia) to w wykonaniu Dr to można powiedzieć bułka z masłem, Dr jest bardzo delikatny i wyrozumiały jeśli pacjent czuje dyskomfort czy ból to stopuje badanie żeby dać chwilę na oddech i kontynuuje delikatnie dalej. A po wizycie od razu jest wynik i Dr go omawia i instruuje co trzeba robić po badaniu i jak można się czuć

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Klimek konsultacja ginekologiczna

  Świetna pani doktor! Profesjonalna, uprzejma i empatyczna.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Klimek konsultacja ginekologiczna

  Wspaniała lekarka wyróżniająca się profesjonalizmem, szacunkiem i życzliwym podejściem do pacjentki. Jest bardzo miła, skrupulatna i rzeczowa. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia, udziela wyczerpujących informacji na pytania. Badanie przeprowadza wieloaspektowo, dokładnie i delikatnie. Zleca również dodatkowe potrzebne badania dla bezpieczeństwa pacjentki. Wyniki natomiast dogłębnie analizuje. Polecam serdecznie, pani doktor jest lekarką ginekolożką z powołania -:)

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Pokulniewicz konsultacja ginekologiczna + USG

  Bardzo miły lekarz, cierpliwy, z dużą wiedzą. Byłam u Pana Pokulniewicza w celu założenia wkładki domacicznej i wszystko przebiegło sprawnie, przed założeniem miałam robione mnóstwo badań

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Klimek konsultacja ginekologiczna

  Byłam u tej lekarki w związku z planowaną ciążą i chęcią wykonania badań. Pani doktor wykonała wszystkie konieczne badania na wizycie - było widać że się skupia na tym co robi. Dodatkowo zleciła szereg badań w laboratorium, sama z siebie skierowała na usg piersi. Pewna rzecz wywołała jej wątpliwość więc skierowała od razu ponownie na wizytę w innej fazie cyklu. Tak więc lekarka nie tylko robi niezbędne minimum, ale także sama z siebie inicjuje dodatkowe badania. Oceniam bardzo dobrze :)

  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Warczyński gastroskopia

  Pan Doktor wszystko dobrze wyjaśnił. dobre wrażenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania