Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Centrum Medycznego Vital. To placówka, która na stałe wpisała się w krajobraz warszawskiej Pragi Południe. Powstała w 2010 roku i od tego czasu zapewnia pro... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Vital

Kwatery Głównej 46 Lok. U1, Praga-Południe

04-294, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Centrum Medycznego Vital. To placówka, która na stałe wpisała się w krajobraz warszawskiej Pragi Południe. Powstała w 2010 roku i od tego czasu zapewnia profesjonalne usługi medyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku.

Oferujemy świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatne wizyty u lekarzy specjalistów i zabiegi rehabilitacyjne. Zatrudniamy uznanych specjalistów gotowych udzielić naszym pacjentom fachowej pomocy na najwyższym poziomie. W ramach kompleksowej opieki proponujemy również skorzystanie z punktu pobrań materiału do badań laboratoryjnych.

Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby pacjentów, którzy w przyjaznej atmosferze mogą liczyć na wsparcie i zrozumienie personelu. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki poziom poprzez nieustanne podnoszenie standardów naszych usług oraz systematyczne wzbogacanie oferty celem zapewnienia kompleksowej opieki medycznej najwyższej jakości.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Żuchowska-Filon

  Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor bardzo miła a przy tym profesjonalna i dokładna. Usg wykonała starannie, nie była milcząca tylko na bieżąco mówiła co i jak. Odpowiadała na każde pytanie a nawet sama poruszała niektóre zagadnienia. Polecam panią doktor.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: diagnostyka

   Pani Doktor uśmiechnięta i profesjonalna, wnikliwie bada, widać, że ma wypracowane techniki i jest dokładna. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania i mam poczucie, że trafiłam w dobre ręce.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Andrzej Stróżyński

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Inny

   Wszystkim pacjentom sugeruję : omijajcie lek. Andrzeja Stróżyńskiego. Z wizytą u lek. A. Stróżyńskiego byłam 11.02.2019. W zaleceniach napisał mi " Guzki w USG bez zmian w ciągu pół roku. Nie ma podejrzeń onkologicznych. Kontrola USG za rok" (czyli w 02.2020). Wynik USG Tarczycy z 30.01.19 podawał, iz wskazana jest biopsja, ale dr A.Stróżyński nie uznał tego za właściwe. W trakcie wizyty przekonywał mnie, że takie guzki są bez znaczenia dla mojego zdrowia.
   W 06.19 byłam operowana związku ze stwierdzeniem nowotworu piersi. Podczas wizyty u dr chirurga onkologa wspomniałam o guzkach tarczycy, po obejrzeniu moich wyników USG tarczycy zasugerował zrobienie biopsji. W przeciwieństwie do dr. Stróżyńskiego , mimo iż było to poza Jego kompetencją przeczytał cała dokumentację tarczycy. Wykonana przeze mnie (prywatnie-poza LuxMedem) biopsja wykazała błędną opinię lek. A.Stróżyńskiego a mianowicie : "obraz cytologiczny atypowego nowotworu pęcherzykowego budzącego podejrzenie raka brodawkowatego tarczycy" , Właśnie czeka mnie operacja, którą można było wykonać rok temu, gdyby tylko lekarz A.Stróżyński przeczytał dokładnie wynik USG 30.01.19.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Konsultacja wyników badań i diagnoza

   Przyszłam z nieprawidłowościami w wynikach badań na co lekarz zaczął opowiadać mi jakieś historie ze swojego życia. Czułam się niezręcznie bo nie taki był cel wizyty. Na moje pytania lekarz reagował bagatelizowaniem wynikow i stukał ciagle w klawiaturę przepisując wyniki poprzednich badań z opisów. Nic nie zalecił nic nie wyjaśnił. Dla mnie stracony czas.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Bogusław Wieczorek

  Pediatra,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Do doktora trafiłam z przedłużając się intencją u dzieci ( syn 4 lata, corka 8 m-cy). Syn mial już włączony steryd przez wcześniejszego pediatre. Przed wizytą przeczytałam opinie i miałam wątpliwości czy ta wizyta coś pomoże ale do naszej Pani doktor nie było wolnych miejsc. Na wizycie uslyszalam komentarz odnośnie nurofenu i mierzenia temperatury. Doktor kazał odstawić sterydy i przepisał naturalne i proste leki które pamiętam ze swego dzieciństwa. Kuracja pomogła. Po kilku dniach po infekcji nie było śladu.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarza Ogólnego

   W ciągu całego mojego życia nie spotkałem lekarza tak nie zainteresowanego tym co się do niego mówi. Wszystkie negatywne opinie o tym lekarzu to święta prawda, Syn miał 39,5 stopnia, lekarz stwierdził, że to błąd pomiaru (sam temperatury nie zmierzył) i w dokumentacji wpisał "do 38 stopni". Uraczył mnie wykładem na temat zgubnych skutków podawania ibuprofenu, niestety wykład ten zajął czas przeznaczony na badanie, wiec syna nie zbadał. Wybrał jeden z podanych symptomów i go zbagatelizował, resztę symptomów pominął.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Elwira Kwaśniewska

  Lekarz Rodzinny, Internista, Diagnostyk,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Byłam z córką 10 lat. Byłam w sumie 3 krotnie u tej pani doktor. Powiem tyle- jedna z najbardziej dokładnych i skrupulatnych pediatrów w oddziale. Super jest! Słucha rodziców, pyta się , potem bada -bardzo dokładnie. Jeśli trzeba kieruje na dalsze badania - ale nie odżegnuje się od nich. Zastanawia się przy rodzicu-głośno stawia sobie hipotezy i odpowiada. Rodzic słyszy wszytsko! Przy okazji zaczyna rozumieć ! Może na początku nie jest specjalnei wylewna -ale w trakcie rozmowy zobaczycie że jest miła i zaangażowana ! Diagnozy trafne ! Polecam.

  • P
   Lokalizacja: Rodzinna Przychodnia

   Pani doktor z początku wydaje się oschła, ale jest potem bardzo miła. Chce pomóc. Przyszedłem do niej z trzema problemami i w każdym chciała mi pomóc. Wypisała skuteczne leki oraz dodatkowo dała skierowania do specjalistów. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Martyna Radomska

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne VitalUsługa: Inny

   Bardzo fachowe podejście. Pani posiada dużą wiedzę co przekłada się na efekty leczenia. Miła, sympatyczna i uśmiechnięta. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w WarszawieUsługa: angina

   Niesamowita Pani Doktor.
   Szkoda, że nie przyjmuje już w przychodni obok Banacha. Bardzo rzetelna i kompetentna osoba. Widać, że posiada bardzo duża wiedzę. Oprócz wiedzy posiada w sobie bardzo dużo empatii, której innym lekarzom już brakuje

   Gdybym mogła zawsze bym chodziła do tej Pani Doktor.
   Pozdrawiam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania