Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich

(426 opinii)

Witamy w Centrum Medycznym Ułańska! Dawne Centrum Zdrowia Kobiety, dziś Centrum Medyczne Ułańska zaprasza do korzystania z usług medycznych na najwyższym, światowym poziomie w gabinetach zlokalizowan... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich

Ułańska 21/U5, Grunwald

60-748, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Witamy w Centrum Medycznym Ułańska!
Dawne Centrum Zdrowia Kobiety, dziś Centrum Medyczne Ułańska zaprasza do korzystania z usług medycznych na najwyższym, światowym poziomie w gabinetach zlokalizowanych niedaleko CityPark, tuż obok ul. Grunwaldzkiej.
Poprzez współpracę naszych specjalistów gwarantujemy kompleksową opiekę nad pacjentami, przez co czas diagnostyki oraz leczenia ulega znacznemu skróceniu.

Badania

 • KTG
 • USG 3D/4D
 • USG ginekologiczne/USG prenatalne-Badania prenatalne
 • USG piersi
 • USG bioderek
 • Badania lalolatoryjne;m.in poziomy markerów nowotworowych
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Gmerek

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: konsultacja chirurgiczna

   bardzo przyjemna wizyta :). Byłam z moją niepełnosprawną mamą ( 85 lat ) Pan dr pomógł położyć się na kozetce. delikatnie zadbał i wszystko bardzo jasno określił.
   Polecam

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja proktologiczna

   Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, podejście do pacjenta i problemu 100% . Polecam, z pewnością skorzystam z usług tego lekarza gdy zajdzie taka konieczność

  Zobacz wszystkie opinie (177) o tym lekarzu


 • Joanna Jackowska

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: konsultacja laryngologiczna

   W moim przypadku były to problemy z nieustającą chrypką i generalnie z trudnościami w mówieniu. Po pierwszym spotkaniu Pani doktor postawiła błyskawiczną, trafną diagnozę. Wybrane i zalecone leczenie przyniosło natychmiastową poprawę i super rezultat. Polecam wszystkim, bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani Doktor jest bardzo życzliwym, kompetentym i profesjonalnym lekarzem. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Na każde pytanie uzyskałam wyczerpująca odpowiedz. Gdyby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta, z całą pewnością jakość i poziom konsultacji wzrosłby znacząco. Bardzo polecam i jeśli zaistnieje taka potrzeba, skorzystam ponownie.

  Zobacz wszystkie opinie (95) o tym lekarzu


 • Jacek Brązert

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Do prof. Brązerta trafiłam z zapaleniem cewki. Inni lekarze nie potrafili tego zdiagnozować, a też byłam na prywatnych wizytach. Jedna babka przepisała mi antybiotyk, po którym dostałam wysokiej gorączki i drgawek. Nie mogłamw stać z łóżka, a mąż wzywał pogotowie do domu. Profesor wyleczył mnie w ciągu 2 wizyt i za to jestem mu wdzięczna. Wizyta trwała długo, badanie, szczegółowy wywiad. Czułam, że lekarz się mną zajmuje tak jak powinien.

  • J

   Polecam serdecznie Pana Profesora. To wybitny specjalista, z profesjonalnym podejściem do pacjentek. Posiada niezmiernie wysokie kwalifikacje, doświadczenie, do tego kulturę osobistą. Do każdego problemu medycznego podchodzi kompetentnie i z dużym zaangażowaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Krystyna Brązert

  Pediatra, dr n. med.

  • A

   Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla moich dzieci. Jestem bardzo zadowolona i mam do niej pełne zaufanie! Polecam wszystkim!

  • K

   Najlepsza Pani doktor na Świecie !!!! Zawsze można na nią liczyć i zawsze wyleczy profesjonalnie moje dzieci . Polecam wszystkim rodzicom !!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Sławomir Meller

  Ginekolog, dr n. med.

  • Najlepszy lekarz jakiego znam..Pan doktor mnie prowadził i operował w Poznaniu..Super podejscie do pacjenta .Wspaniały ginekolog.

  • B

   Szczerze polecam :) bardzo kompetentny i spokojny lekarz z powołania. Wszystko dokładnie objaśnia, potrafi uspokoić i bez problemu odpowiada na wszelkie,nurtujące pytania. Kluczowe jest jednak to, że kiedy inni lekarz nie dawali nam szans on nawet przez chwilę nie zwątpił, że będzie dobrze. Szczęśliwie był też przy porodzie :) dzięki doktorowi, właśnie dziś mija pół roku jak z mężem zostaliśmy rodzicami ślicznego i zdrowego synka- Filipka :) gorąco polecamy :) Beata K.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Aleksandra Szczęśniak - Chmielecka

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: ciąża

   Generalnie jestem zadowolona - pani doktor miła, rzeczowa i usmiechnięta. Zawsze odpowie na pytania. Wizyta krótka, ale nie narzekam. Badanie niespecjalnie boli, cytologię robi starannie, ciąże prowadzi uważnie, zleca konieczne badania. Oceniam ją bardzo na plus i mam pełne zaufanie.

  • P

   Pani Doktor, choć bardzo sympatyczna, poświęciła mi chyba minimalną ilość i tak małej ilości przewidywanego czasu. Prosiłam głównie o zbadanie piersi oraz "rutynowy przegląd". Została wykonana cytologia- swoją drogą bardzo bolesna, krwawienie po trwało do poranka dnia następnego. Zero informacji o takiej możliwości, zero zainteresowania dotychczasowym leczeniem, zdawkowe informacje na temat przepisanego leczenia. Po szumnych 10 minutach badania zostały mi do ręki wręczone papiery z informacją, że za miesiąc będą wyniki cytologii i wtedy dopiero zostanie wykonane USG piersi. Raczej nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Romuald Niecewicz

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja

   pierwszy raz spotkałam lekarza zainteresowanego pacjentem,miła rozmowa,wytłumaczenie jak będzie prowadzone leczenie

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: rak szyjki macicy 3 stopnia

   Tu po raz pierwszy zgłosiłam się w 2012 roku. Koszmarny dla mnie okres. Dr. Niecewicz nie powiedział uratuję - tylko zrobię wszystko co w mojej mocy... i tak zrobił.❤ Nie ukrywam, że mimo takiej diagnozy byłam wyjątkowo niesubordynowaną pacjentką ( po kątach paliłam, diety nie przestrzegałam, zamiast odpoczywać- pracowałam itd.) ale ! na pewno mocno do serca przyjęłam sobie jak dziecku przedstawioną przez doktora zasadę skuteczności naświetlań i chemii. Żadnego zabiegu nie opuściłam i poddałam się wszystkim wskazanym
   i przeprowadzonym przez dr Niecewicza naświetlaniom (chemie miałam tylko 2).Nie skorzystałam z żadnych sugrowanych przez znajomych podpowiedzi i przeciwskazań, Nie jeździłam do innych klinik, nie sprowadzałam żadnych pestek, maści, cudownych leków, pożegnałam nawet internet - Zaufałam mojemu lekarzowi i dzięki temu ŻYJĘ. Nawet wtedy, gdy otrzymałam już całą serię naświetlań ustaloną wcześniej z doktorem, gdzie każde kolejne naświetlenie było jak tortura konającego - z pokorą i łzami przyjęłam serię kolejnych 3 naświetleń "to miało dać i dało 100% pewność". Dzisiaj, choć nadal moja subordynacja daleka jest od ideału - nie chodzę na wizyty, nie biorę lekówi, cóż jestem już taką niewdzięczną pacjentką, niestety takie też są ;)) ... ale obudzona w nocy zawsze powiem, że moje Życie Zawdzięczam Doktorowi R. Niecewiczowi i ..piszcie sobie co chcecie .. ja jestem tego żywym przykładem, a jeśli komuś nie pomógł !? to na pewno zrobił wszystko co było w jego mocy, bo to jest taki człowiek ❤

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Anna Lorenc

  Ginekolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich

   Pani Doktor bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie już podczas samej rozmowy telefonicznej - okazało się że zadzwoniłam na numer prywatny, pomimo wszystko wypytała mnie o wszystkie kluczowe sprawy i niezwłocznie zaproponowała wizytę. Jestem w ciąży, że względu na wiek raczej z tych podwyższonego ryzyka. Pani Doktor wszystko szczegółowo wytłumaczyła i uspokoiła. Jestem bardzo zadowolona.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: ciąża

   Pani Doktor jest naprawdę świetnym lekarzem. Polecam ją każdemu. Miałam 4 trudne ciąże w tym dwie obumarte. Dzięki pomocy Pani Doktor udało mi się donosić dwie ciąże które były skomplikowane. W sytuacji gdzie inni lekarze nie widzieli jak mi pomóc Pani Doktor nie miała z tym problemu potrafiła dokładnie widzieć przyczynę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Dzięki niej donosilam dwie ciąże do 38 tyg. Jeszcze dodam że jest to chyba jedyny lekarz co martwi się o swoich pacjentów bo gdy coś się dzieje to zawsze oddzwania czy odpisuje na smsy. Poleciłam ja moim koleżanka które też sobie chwalą Panią Doktor. I do niej chodziły z trudnymi przypadkami.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Maciej Brązert

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: ciąża

   Lekarz z powołania. Prowadził moją ciążę, która od początku była zagrożona. Lekarz profesjonalista. Bardzo dobre podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie, skrupulatne badania, bardzo dobry kontakt telefoniczny. W sytuacjach wymagających hospitalizacji Pan Doktor kierował mnie do szpitala na swój oddział. Całą ciążę mogłam na niego liczyć.
   Polecam z całego serca!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz z powołaniem. Prowadził moją drugą ciążę. Zleca wszystkie wymagane badania, a następnie szczegółowo je omawia. Podczas wizyty nie spieszy się, wykonuje wszystkie potrzebne badania, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Zawsze odpowiada na smsy.
   W momencie, gdy moja ciąża stała się ciążą z problemami i konieczna była obserwacja otrzymałam skierowanie do szpitala na oddział, na którym doktor pracuje. Podczas mojego tam pobytu (8 tygodni) doktor zaglądał do mnie co kilka dni, informował na temat aktualnych wyników i dalszych planów, osobiście przeprowadzał sporą część badań, dzięki czemu cały czas czułam, że jestem pod dobrą opieką. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Rafał Iciek

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów LekarskichUsługa: prowadzenie ciąży

   Niesamowity lekarz, wspaniały czlowiek! Prowadzenie ciazy pod opieka Pana doktora to była miła przygoda, czułam sie bezpieczna. Pan doktor posiada niesamowita wiedzę, ktora potrafi przekazać osobie bez znajomosci medycyny. Zawsze słucha, doradzi i dobierze odpowiednie rozwiazanie. Niech dla Państwa dowodem na wyjątkowość Pana doktora bedzie fakt, ze w trakcie ciazy przeprowadziłam sie do Bydgoszczy i opiekę nad sobą i dzieckiem pozostawiłam u Pana dr , jeździłam na każda wizytę co 3tygodnie do Poznania, jestem pewna, ze mimo odległości pozostanę stała pacjentka.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ułańska - Zespół Gabinetów Lekarskich

   Witam.
   Czytałam wszystkie poniższe opinie i przyznam, że nie sposób się z nimi nie zgodzić :)
   Zatem potwierdzam. Co prawda nie byłam pacjentką Doktora w związku z ciążą i w tym temacie nie umiem się wypowiedzieć, ale mogę powiedzieć co nieco na temat podejścia do pacjentki przy rutynowym badaniu.
   Doktor Rafał zawsze serecznie wita w drzwiach i przeprowadza szczegółowy wywiad. Wprowadza bardzo przyjazną atmosferę i powoduje, że mało komfortowe badanie, nie jest już takie straszne... :) Bada bardzo delikatnie (z dużą subtelnością) i dokładnie. Za każdym razem wszystko wyjaśnia i odpowiada nawet na najbardziej "banalne" pytania z dużym spokojem i życzliwością. Nie ma nic, do czego można by się było przyczepić, jak to mamy w naszej narodowej naturze ;)
   Z ręką na sercu mogę polecić i robie to!
   Jeśli szukacie dobrego, wykwalifikowanego, kompetentnego i sympatycznego lekarza, to z pewnością jest nim dr Rafał Iciek :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu