Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Twoje Zdrowie

Naftowa 11

41-200, Sosnowiec, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zofia Kijas-Kur

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Doktor jest kompetentna, skupiona na problemach pacjenta. Mnie na moją prośbę przyjęła zdalnie z powodu pandemii. Wymieniła ze mną kilka telefonów i smsów, rozmowy zawsze były pełne empatii i nawet sympatyczne. Dzięki tym naszym rozmowom zostałam ukierunkowana i śmiało polecam wszystkim tę panią dermatolog (mnie poleciła Ją moja mama, Jej pacjentka). Moje schorzenie skórne jeszcze nie minęło, ale zaczyna być troszkę lepiej, więc wierzę, że Pani doktor wyleczy mnie skutecznie i całkowicie. Dla mnie to anioł w ludzkiej postaci.

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona z leczenia porad pani doktor. Bardzo miła osoba, wyczerpująco wytłumaczyła metodę leczenia, po prostu pełny profesjonalizm i ogromne doświadczenie, gorąco polecam ????

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jolanta Blicharz-Dorniak

  Endokrynolog, Internista, Androlog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska dr n. med. Jolanta Blicharz-DorniakUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Bardzo miła pomocna wszystko wytlumaczy wyslucha poprostu taka „ludzka” pani doktor. Polecam w 100%

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska dr n. med. Jolanta Blicharz-DorniakUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Bardzo miła wizyta, szczegółowo omówiona. Możliwość teleporady, co zmniejsza kontakty między ludźmi a w dzisiejszych czasach bardzo ważne.
   Pozostanę przy Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (257) o tym lekarzu


 • Tomasz Dziewit

  Diabetolog, Reumatolog, dr n. med.

  • O

   Dobry specjalista, duża wiedza , uprzejmy ,
   aczkolwiek taki służbista , zero uśmiech a szkoda lekarz powinien też porozmawiać na luzie.

  • E

   Super fachowiec,polecam.Opiekował się moją 83 letnią mamą przyjmując w Katowicach przy ul.Kosciuszki,ale niestety na skutek reorganizacji został przeniesiony do Sosnowca.Bardzo dobry diabetolog,człowiek o wysokiej kulturze osobistej.POLECAM.!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Słoma-Krześlak

  Dietetyk, mgr

  • M

   Dzięki diecie u Pani Małgorzaty schudłem 25 kg w ciągu 6 miesięcy! Nigdy w życiu nie miałem tak dobrych wyników badań. Przygotowane jadłospisy były bardzo smaczne, szybkie w przygotowaniu - znajomi nie wierzyli, że mogę jeść tak "dużo" i mimo to cały czas tracić na wadze. Najważniejsze, że nie musiałem kupować żadnych drogich suplementów diety tak jak było to w popularnej sieci "NH". Bardzo dziękuję za pomoc w zmianie swojego życia Pani Małgosiu!

  • A

   Bardzo polecam wszystkim Panią Małgorzatę. Mimo mojej małej wiedzy była bardzo wyrozumiała i cierpliwa a jadłospisy które dla mnie ułożyła były smaczne i oryginalne. Pełna profesjonalizmu dietetyczka sprawiła, że z smutnej otyłej dziewczyny zmieniłam się na pełną życia, zdrową młodą osobę. Zawsze wysłucha i zawsze odpowiednio doradzi. Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim ciele lub potrzebujesz diety ze względów medycznych zgłoś się do Pani Małgorzaty. Naprawdę Ci pomoże.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Teresa Macieja Czyż

  Laryngolog,

  • Pani Doktor nierzetelna i wulgarna. Na ponowną prośbę na odniesienie do objawu, o którym wcześniej wspomniałam wymamrotała pod nosem wulgaryzm. Pani Dr. przepisała mi leki steroidowe na podstawie wyników badań szpitalnych sprzed 5 lat. Na kolejną wizytę nie zostałam przyjęta z powodu nieścisłości formalnych w gabinecie Pani Dr. Definitywnie już się tam nie udam.

  • M

   Podczas snu, ok. godz. 7:00 rano zaczęłam się nagle dusić (przez ok 20-30 s nie mogłam złapać oddechu, czułam jakby zaciśniętą klamrę na szyi, poważna sprawa na granicy życia) mając skierowanie pilne od lekarza rodzinnego, podeszłam do P. dr. Teresy Czyż pracującej w szpitalu na ul. Zegadłowicza w Sosnowcu z zapytaniem czy zostanę przez Nią przyjęta. P. dr. wyraziła zgodę, w kolejce do Niej był tylko jeden pacjent i nikogo po mnie. Podeszłam do rejestracji i z kartoteką czekałam ok. pół godziny cierpliwie przed gabinetem. Gdy wyszedł pacjent weszłam do środka i usłyszałam pytanie - A CO PANI TU ROBI?! Odpowiedziałam, że pytałam o przyjęcie. Na co P. dr. odpowiedziała, że chodziło jej o przyjęcie do niej jako lekarza a nie o wizytę!!! To nie miało sensu, ponieważ chcąc się zapisać do lekarza nie trzeba się go o to pytać!!! P. dr. spytała się mnie co się dzieje, opowiedziałam sytuację na co P. dr spytała czy teraz też czuję zaciśnięte gardło? Odpowiedziałam, że nie, ale chcę się dowiedzieć co może być przyczyną. Więc P dr "celująco" na odczepnego odparła, że jeśli nic się teraz nie dzieje w takim razie JEST PANI ZDROWA!!! Dla mnie szok! Jeszcze tego samego dnia ok. 22:00 mąż zawiózł mnie na SOR szpitala Św. Barbary z kolejnym atakiem. Lekarz po kilkugodzinnym badaniu stwierdził, że mógł to być zawał serca lub skutek stresu. Z pewnością przyczyniła się do tego wizyta u w/w P. "dr". Wszystko na temat! Zdrowia życzę. Ola (41 lat)


 • Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

  Gastrolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Dr Smółka Centrum MedyczneUsługa: refluks

   Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie z dwumiesięcznym dzieckiem. Podejście do sprawy (która jest dość trudna) znakomite. Pani doktor wykazała duże zainteresowanie i chęć pomocy. Po wielu nieudanych próbach pomocy synkowi wkońcu znaleźliśmy osobę która jest rzetelna i kompetentna. Pani doktor uśmiechnięta i pełna energii.
   Polecam!!


 • Katarzyna Jankiewicz - Ziobro

  Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje ZdrowieUsługa: przeziębienie oraz inne dolegliwości tarczyca, twardzina

   Pani Doktor to kompetentna i rzeczowa osoba, z dużą empatia i wiedzą. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie i potrafi doradzić w wielu kwestiach. Na wizytach byłam kilka razy z różnymi problemami i zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Jestem osobą z chorobą autoimmunologiczna i innymi schorzeniami co Pani doktor bierze zawsze pod uwagę przy proponowanym leczeniu, patrzy na całokształt, aby nie zaszkodzić.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Twoje ZdrowieUsługa: bóle żołądka i wymioty

   Świetny lekarz szybka i trafna diagnoza, bardzo miła pani doktor. Pełny profesjonalizm polecam wszystkim

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Mariusz Kasperczyk

  Chirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wycięcie pęcherzyka żółciowego

   Fantastyczny lekarz, polecam wszystkim zabieg wykonany laparoskowo. 6 tyg. temu nie odczuwam żadnych dolegliwości.

  • W
   Lokalizacja: "GWIEZDNA"Usługa: zapalenie pęcherzyka żółciowego

   Cieply oddany pacjentowi i troskliwy, a co najw
   Cieply troskliwy o pacjenta a co najważniejsze doskonały fachowiec. Przeprowadził usunięcie pecherzyka i przepuchliny jako full servis gdzie inni widzieli problem. Polecam.
   servis. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Artur Kula

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: analiza wyników

   Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, fachowa porada.
   Moim zdaniem lekarz kompetentny.Bardzo przyjazny i pomocny.
   Serdecznie polecam!

  • Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lekarza Rodzinnego i wizyty domowe

   Bardzo dobry lekarz z w pełni profesjonalnym podejściem do pacjenta.Świetny diagnosta z bardzo duża wiedzą kontaktowy z poczuciem humoru.Lekarz jak najbardziej godny polecenia .Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Andrzej Gałązka

  Ginekolog, Hepatolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

   Lekarz wspanialy. Prowadzi moją ciążę, pomimo wielu współistniejących chorób. Cierpliwy, bardzo wnikliwy. Odpowiada na każde zadane pytanie. Nie patrzy na zegarek gdy jest wiele kobiet w poczekalni. Poświęca tyle czasu ile potrzebne jest na zrealizowanie wszystkich aspektów wizyty. Jedyny który zdecydował się mi pomóc. Odsyła do specjalistów gdy wymagana jest konsultacja. Szanuję zdanie pacjentki. Godny polecenia.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja ginekologiczna

   Bardzo cenię doktora Gałązkę, bo to dzięki niemu żyję...kiedy miałam operację usunięcia jajnika w 1997 roku, z powodu błędu lekarskiego dostałam krwotoku. Szpikowano mnie kroplówkami, a ciśnienie krwi wciąż spadało i gdyby nie Pan doktor, który w ostatniej chwili zadecydował szybkie USG i natychmiastową powtórną operację, dzisiaj nie byłoby mnie wśród żywych...jestem mu bardzo wdzięczna za uratowanie życia

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania