Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne św. Łukasza
Zaciszańska 25, 42-202 Częstochowa
Centrum Medyczne św. Łukasza logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (25)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Bryzik Inny

  Wizyta nie doszła do skutku. Dzwoniłam do pani Bryzik i powiedziała, że przyjmuje w piątku w Centrum św. Łukasza i żebym tam dzwoniła. Tak też uczyniłam. Wizyta umówiona na określony dzień i godzinę. Dzień wcześniej było potwierdzenie zarówno telefoniczne i sms. Później poproszono, abym była 20 minut wcześniej. A dniu wyjazdu znów telefon, że godzinę wcześniej, kiedy odmówiłam dowiedziałam się, że PANI DOKTOR NA MNIE NIE POCZEKA. Sami proponują termin,a kiedy nie mogę być wcześniej informują, że wizyty nie będzie. Dla kogoś kto nic nie robi może to nie różnica. Ja osobiście musiałam dostosować sobie cały dzień. Umówić z przełożonym wcześniejsze wyjście z pracy, mąż wziął dzień wolny, zorganizowałam opiekę do dziecka, drugie nie poszło do przedszkola. Stracony cały dzień a wizyty nie było. Po co to wcześniejsze potwierdzanie. Dowiedziałam się, że wizyta jest odwołana, bez propozycji innego terminu. Takie zachowania i telefony na ostatnią chwile są dla mnie brakiem szacunku do pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Ujma Konsultacja chirurgiczna

  Sympatyczny, konkretny lekarz - z dobrym podejściem do dzieci. Wizyty bez opóźnień. Super opieka przed i po zabiegu. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Cofała Inny

  Polecam, jesteśmy miesiąc po wycięciu migdałka i podcięciu bocznych.

  Super opieka a najważniejsze że są ofekty

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Bryzik Inny

  Bardzo dobra i zaangażowana Pani Doktor. Przejmuje się dobrem pacjenta, wdraża skuteczne metody leczenia. Empatyczna, skuteczna, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Arkadiusz Blukacz Inny

  Wbrew opiniom poprzednim, moja wizyta była ok. Doktor miły, sympatyczny, cierpliwy i rozmawiający z pacjentem. Polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Arkadiusz Blukacz Inny

  Fatalny przykład lekarza z gatunku 'TAKI PANI UROK / BÓL JEST NORMALNY'. Lekarz totalnie protekcjonalny, lekceważący obawy pacjentki i nietłumaczący swoich opinii dokladnie. W moim odczuciu mocny brak profesjonalizmu, podejście na tyle złe, że nie czułam siły by w ogóle wchodzić w dyskusje, po prostu chciałam opuścić jak najszybciej gabinet. Nie polecam nikomu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Cofała Inny

  Świetny, konkretny cierpliwy specjalista;))) Zabieg podcięcia bocznych migdałków i wycięcia trzeciego idealnie przeprowadzony. Lekarz zaangażowany i zainteresowany pacjentem;) do tego poprostu świetny konkretny facet! Polecam serdecznie!

  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Poradowska-Pilecka konsultacja ginekologiczna

  Bylam jeden raz i ostatni. Pani Beata bez krzty empatii i zrozumienia, ma gdzies komfort pacjenta (gdy poprosilam o zamkniecie drzwi podczas badania, bo krocze bylo skierowane wprost na nie, bez zadnej zaslony, stwierdzila, ze cos sobie wymyslilam, mam sie uspokoic i drzwi maja byc otwarte. W innych gabinetach nie raz sie zdarzalo, ze ktos wchodzil..). Bardzo opryskliwa, gdy pytala o date ostatniej miesiaczki powiedzialam, ze w poprzedni piatek. "Data! Data! Jaka to data?! Jak pani nie wie to kalendarz jest na scianie!" Serio tak sie rozmawia z pacjentem? Do tego przepisany lek byl chyba najdrozszy z mozliwych...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maja Kufelnicka-Babout Inny

  Pani Doktor jest bardzo kompetentną, a przy tym sympatyczną i życzliwą osobą. Prowadziła moją ciążę od początku aż do rozwiązania. Każda wizyta przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Na wszystkie moje pytania Pani Doktor odpowiadała cierpliwie i wyjaśniała mi wszelkie wątpliwości. Również podczas pobytu w szpitalu czułam się zaopiekowana, Pani Doktor odwiedzała nas na oddziale i w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Życzę wszystkim Paniom, aby trafiły na tak wspaniałego lekarza. Pani Doktor, serdecznie dziękujemy!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Poradowska-Pilecka Inny

  Byłam na te chwile na jednej wizycie ale z całego serca mogę polecić! Wszystko zostało mi wyjaśnione na spokojnie i udzielono mi odpowiedzi na każde moje pytanie. Bardzo ciepła i miła osoba, z przyjemnością pójdę na kolejną wizytę kontrolną

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania