Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Św. Łukasza

Partyzantów 11

41-200, Sosnowiec, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Św. Łukasza

Zaciszańska 25

41-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Szmydki

  Urolog, dr n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"Usługa: konsultacja urologiczna + USG

   Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Sympatyczny, konkretny lekarz, odpowiednio mnie pokierował w kierunku dalszego leczenia.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"

   Profesjonalny i rzeczowy lekarz. Zna się na rzeczy i nie podchodzi do pacjenta jak do zła koniecznego.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Mateusz Adamkiewicz

  Urolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Bytomskie Centrum Medyczne Silesiana SzpitalUsługa: badanie układu moczowego

   Wszystko sprawnie poszło lekarz stara się żeby pacjent nie czuł dyskomfortu, termin szybko i bez większego czekania

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika" sp. z o.o.

   To była moja pierwsza wizyta, lekarz jest bardzo miły i kompetentny, potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Jakub Gęborski

  Chirurg Naczyniowy, Flebolog, Chirurg, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Konkretny lekarz solidny profesjonalna diagnoza, miły kontakt z pacjentem, solidny, jak najbardziej do polecenia innym

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: usunięcie żylaków

   Lekarz bardzo uprzejmy, miły, przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zabiegu i zaskoczona tym że nie bolało czego najbardziej się bałam. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (136) o tym lekarzu


 • Jerzy Zajdel

  Internista, Reumatolog, dr n. med.

  • D

   Wyjątkowo życzliwy lekarz. Zawsze wysłucha, udzieli porady a w razie potrzeby da skierowanie do specjalisty. Nie oszczędza na pacjencie.

  • G

   Najlepszy lekarz, na jakiego można trafić. Wszystkich uwag wysłucha, przepisze leki, wyśle do specjalisty. Mam spore problemy ze zdrowiem, więc byłam już u wielu lekarzy, ale tak świetnie nastawionego lekarza do pacjenta jeszcze nie spotkałam, po prostu lekarz z powołania. Polecam!


 • Alina Niska

  Gastrolog, Internista, lek.

  • M

   Mój tata był u Pani doktor na prywatnej wizycie.Miał silne bóle brzucha i mokre gazy bez prawidłowego wypróżnienia.Pani Doktor po zbadaniu taty powiedziała,że wie już co na 100 procent jest tacie twierdząc,że jest to podrażniona trzustka.Przepisała lek Kreon 10000 i powiedziała,że po 2 tygodniach powinno wszystko przejść.Na pytanie taty czy powinien zrobić gastroskopie odpowiedziała,że nie ma absolutnie takiej potrzeby.Po dwóch tygodniach niestety objawy nie przechodziły i na własny rachunek tata zdecydował się zrobić gastroskopie.Okazało się,że w żołądku tata ma 2 polipy,które zostały mu usunięte.Teraz jeszcze czeka tata na kolonoskopie gdyż inny lekarz powiedział,że mogą też być polipy w jelicie grubym.Nigdy więcej tata nie pójdzie do tego lekarza(gastroskopie robił tata oczywiście nie u Pani Aliny i kolonoskopie także będzie miał przeprowadzoną w innym miejscu,Stanowczo odradzam tego lekarza wszystkim,którzy mają jakieś problemy tego typu.


 • Maria Pędziwiatr

  Hematolog, lek.

  • M

   ze mi pomogła to napewno, ale na zakonczenie kazała mi szukac innego lekarza. zero zrozumienia na to ze jedzie sie do niej kilkadziesiat kilometrow

  • A

   Pragnę podziękować Pani Doktor za opiękę i prowadzenie mnie w czasie mojej choroby.
   Pani Doktor otoczyła mnie ogromną opieką, ciepłem i zrozumieniem. To niezwykły Lekarz o szczerym
   i gorącym sercu, który umie walczyć o swojego pacjenta, żeby zapewnić mu włściwą opiekę, prawidlową
   i rzetelną diagnozę oraz właściwe leczenie.
   Z całego serca ja i moja rodzina za wszystko to Pani Doktor gorąco dziękuje.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zofia Jamrozik-Kruk

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • P

   Zdecydowanie nie poleca!!!!!!!!!!!!!! Od trzech lat walczę z bardzo silną nadkwasotą i bólami brzucha a pani doktor usiłowała mi wmówić że to od tarczycy albo chorego kręgosłupa zostawiła mnie bez leków po pierwszej wizycie i skierowała na badania na tarczyce!!!!!! Była bardzo nieprzyjemna i bezczelna a nawet udowadniając swoja racje podnosiła głos na prywatnej wizycie!!!!!! Szkoda czasu i pieniędzy!!!!!

  • A

   Bardzo dobrze zaopiekowała się moim mężem chorym na zapalenie trzustki. Bardzo polecam. :)

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Paweł Aleksander Pius

  Chirurg,

  • Bardzo dobry lekarz.Pacjentów traktuje bardzo dobrze i miło.Jeżeli trzeba to pomoże przy czynnościach nie związanych z badaniem.Bardzo sympatyczny i miły do pacjentów.Takich chirurgów szukać ze świecą a miałem do czynienia z innymi.Bardzo polecam wszystkim.Marcin


 • Piotr Antoni Konieczny

  Neurolog,

  • J

   Pan dr Piotr Konieczny Ordynator Oddziału Neurologicznego Szpitala na Zawodziu w Częstochowie /zaznaczam Piotr/ w mojej opinii lekarz o ludzkiej twarzy i wielkim sercu co dziś w cenie dziękuje za wszystko w imieniu swoim i Kariny przede wszystkim, dziękujemy bardzo jego całej załodze załodze nie ocenionej która nam pomagała przywrócić do życia Karine nie ma słów które można wyrazić ale wszyscy wiedzą co chcielibyśmy wyrazić WIELKIE DZIĘKI JESTEŚCIE WIELCY !


 • Rudolf Klimek

  Endokrynolog,

  • B

   Nie-chcę szlyszec nazwiska 'Klimek' nie będę Go tytulowac bo nie jest wart swojego tytułu!!!stracone dwa lata leczenia wydawania pieniędzy robienie nie poczebnych badan!!!a gdy poznałam męża stwierdziliśmy żeby On tez się zbadał u sławnego specjalisty Krakowskiego Klimka !!to lekarz przepisał mężowi leki których nie powinien brać i nic nie robił z jego tor bielem ja jadrze w sumie to nas'' zbył'' nie popatrzył na żadne badanie tylko robił badania nie czy mające się niczego!!!moglabym pisać bez końca o P.doktorze ale cóż ja mogę!!teraz tylko mogę podziękować ze przez leczenie P.Doktora możemy nie mieć wo-gole dzieci!!nie zostaliśmy zdiagnozowani!wydaliśmy worek pieniędzy gdzie teraz poczebujemy następny worek pieniążków żeby odwrócić wszystko to co Klimek zepsuł!OSTRZEGAM WSZYSTKIE KOBIETY CHODZĄCE DO P.KLIMKA PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ ZE W POCZEKALNI SA KOBIETY KTÓRE WSZYSTKIE BIORĄ TE SAME LEKI CZYŻBY WSZYSTKIE BYŁY CHORE NA TAKA SAMA CHOROBĘ CO JA?HMMM

  • P

   Bardzo kompetentny specjalista i obserwator. Jedyny w południowej Polsce, który podjął się mojego leczenia i to z pozytywnym skutkiem. Konkretnie, profesjonalnie. Jak na prywatne centrum medyczne - ceny są bardzo dobre (dla porównania w moim mieście USG, cytologia, czy badania krwi są zazwyczaj kilka złotych droższe niż w Fertility Center).
   Profesor ma specyficzne podejście do danego przypadku, gdyż jest po prostu naukowcem i kontakty międzyludzkie są dla niego po prostu trudne.
   Leczenie może zdawać się kontrowersyjne, ale zgodne z wiarą pacjentki, z szacunkiem do niej samej.
   Polecam w trudnych, beznadziejnych przypadkach - profesor jest psychologiem, terapeutą małżeńskim, lekarzem rodzinnym i świetnym endokrynologiem.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu