Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Św. Łukasza

Partyzantów 11

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Św. Łukasza

Zaciszańska 25

41-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Wieczorek konsultacja ginekologiczna

  [informacja dla osób LGBTQ+]

  Jakiś czas temu udałam się do Pani Doktor Wieczorek na profilaktyczną konsultację. Pani Doktor jest bardzo miłą osobą, badanie przeprowadziła bardzo delikatnie i szczegółowo wszystko objaśniła.

  Niestety, nie wybiorę się na kolejną wizytę – kiedy podczas wywiadu powiedziałam o współżyciu z kobietą, Pani Doktor, bardzo niefortunnie, nazwała współżycie osób różnych płci „prawdziwym seksem”, stwierdzając, że badanie cytologiczne należy wykonać dopiero po współżyciu z mężczyzną – po „prawdziwym seksie”. W mojej opinii było to nieprofesjonalne (tym bardziej, że badanie cytologiczne można wykonać przed rozpoczęciem jakiegokolwiek współżycia). W efekcie wizyta nie była dla mnie komfortowa.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Galewicz Inny

  Przemiała kobieta dobry lekarz pelen empati. Porozmawia konkretnie o dolegliwości ale i o troskach dnia codziennego. Taki neurolog psychologii. Oboje leczymy się u P.Doktor od 4lat jest superowata. Z poważaniem Anna i Jerzy Gawrych


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Słobodzian Inny

  Anna Jerzy Gawrych. Leczymy się u p.dr.już od 4lat wspaniała konkretna. Lekarz z powołania. Mierzeni ciśnienia. EKG.Wywiad co się dzialo po ostatniej wizycie. EHO serca co roku. Leki konkretne nawet przy zmianach cen tańsze odpowidniki. Pelne zainteresowanie pacjentem. Takich lekarzy szukać ze świecą. Pozdrawiamy A.J.Gawrych


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Wieczorek konsultacja ginekologiczna

  Polecam gorąco Panią doktor wykonywała u mnie badanie połówkowe , wszystko szczegółowo omowione na koniec zapytała czy mam jeszcze jakies pytania , ogromna wiedza, przesympatyczny ciepły człowiek .Polecam z całego serca Pania Doktor:)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Anysz-Niska Inny

  Oceniam po dwóch wizytach w krótkim odstępie czasu. Pani doktor w kontakcie z pacjentem bardzo zachowawcza. Na zadawane pytania odpowiada z irytacją i złością. Mruczy pod nosem pod adresem pacjenta jakby go nie było, wygłaszając przy tym niegrzeczne uwagi. Nie omawia przeprowadzonych badań w gabinecie, jak i zleconych poza nim (rezonans, pole widzenia). W rozmowie ze mną podniosła głos artykułując zdanie „jak się pani nie podoba to proszę zmienić lekarza!” Absolutnie nie dowiedziałam się niczego na wizycie. Wykrzyczała za to, że mam astygmatyzm i i gdzie mam okulary?! O czym nie wiedziałam wcześniej ale też nie dowiedziałam się na wizycie. Dr zleciła mi badania wykluczające poważną chorobę i nie pozwoliła na zadawanie pytań w tym aspekcie podnosząc głos. Wyszłam z wizyty z kolejnym zleconym badaniem. Jakież było moje zdziwienie kiedy na Internetowym Koncie Pacjenta po kilku dniach zobaczyłam receptę na krople do oczu. Nie zostałam poinformowana o fakcie wystawienia recepty, instrukcji podawania 3 odrębnych leków, ani na co konkretnie zostały wypisane. Przez tydzień próbowałam wyjaśnić zaistaniałą sytuację, i jak się okazało były to leki wypisane dla innego pacjenta, nie dla mnie.
  Nie polecam. Szkoda czasu, szkoda pieniędzy na kolejne coraz bardziej kosztowne badania. Wystarczyła jedna wizyta u specjalisty wysokiej klasy aby wykluczyć najgorsze z możliwych oraz wszystko dokładnie wyjaśnić i odpowiedzieć na nurtujące pytania podszyte strachem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Ciekalski Inny

  Pan doktor Jacek Ciekalski jest świetnym lekarzem już po pierwszej wizycie z synkiem wiedziałam że zostanę przy tym specjaliście. Wzbudził w mnie ogromne zaufanie nie bałam sie powierzyć mu swojego syna a to było bardzo istotne gdyż wykonywał mu zabieg. Sam zabieg został świetnie wykonany mały szybko wrócił do formy bez jakichkolwiek komplikacji. Z całego serca mogę polecić wszystkim Pana Doktora. Ten człowiekiem ma fach w ręku. Potrafi również wszystko wyjaśnić i uspokoić gdzie stres i nerwy są oczywiste jeżeli chodzi o własne dziecko.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Rachwalik Inny

  Serdecznie polecam. Wizyty w przyjaznej atmosferze. Uzyskiwalam szczegółowe informacje na wszystkie pytania w trakcie ciąży. Doktor byl zawsze pod telefonem. Zadbał, żeby moje maleństwo szczęśliwie przyszło na świat. Dziękuję


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Anysz-Niska Inny

  Wizyta z dzieckiem, brak jakiejkolwiek empatii. Wyznacza godziny , a okazuje sie że trzeba czekać około 1,5. Kompletny brak szacunku dla czasu klienta. Po 2ch wizytach brak rezultatów (dobranych okularów). Na 3ciej wizycie nie przyjęła mojego dziecka ponieważ moja teściowa nie miała notarialnie potwierdzonego pozwolenia na opiekę nad dzieckiem. Przy odrobinie chęci mogłem pojawić się na miejscu w 5 minut, natomiast Pani doktor wolała kłócić się z moja teściową. Zrezygnowałem z usług , przy odbiorze karty zdrowia , okazało się, że na karcie zdrowia nie ma opisu 2ch wizyt (antybiotyk czy tez wnioski z badania), jest natomiast 3 stronnicowy esej o tym jak nie lubi mojej teściowej. Okazało się , że inny okulista potrafi zbadać i dobrać okulary na jednej wizycie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Celban Inny

  Niestety nie mogę wystawić opinii pozytywnej ponieważ pan doktor zachował się karygodnie. Rodzice byli u niego na konsultacji i jednak troszkę delikatności lekarskiej wypadałoby mieć. Pan Celban na pytanie mamy, czy może wie, gdzie za granicą dałoby się tatę leczyć ( sam rozłożył ręce i powiedział, że nie ma szans ) powiedział przy chorym człowieku " a wie pani na co zmarł Einstein? i pieniędzy miał w brud". Einstein zmarł 65 lat temu pragnę panu doktorowi zaznaczyć i medycyna chyba posunęła się troszkę do przodu. Tata stracił nadzieję przez te słowa i się załamał. Może ma pan wiedze i jest Pan lekarzem ale to co Pan wypowiada przy pacjencie jest karygodne. Chory człowiek pozbawiony jakiejkolwiek nadziei, załamał się i choroba zapewne postąpi szybciej, bo nie trzeba być Einsteinem, żeby wiedzieć jak psychika jest ważna w tym momencie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Radosławski Inny

  Nie polecam. Byłam raz u Pana doktora, kazał przygotować się do badania, w łazience był brak jednorazowych sukienek i tylko jeden materiałowy but, więc sobie odpuściłam. Szłam na fotel z łazienki z gołym tyłkiem a lekarz wolnym krokiem od razu za mną. Krępowało mnie to trochę bo zazwyczaj lekarz siedział przy biurku i dopiero jak wygodnie usadowiłam się w fotelu to podchodził.. Na badanie nie założył prezerwatywy, o czym dowiedziałam się po fakcie. Potem przez tydzień cierpiałam na okropne zapalenie pęcherza, a nie mam go za często, więc na pewno dostałam po wizycie. Ogólnie szybka wizyta, bez konkretów. Poszłam po receptę na tabletki a lekarz od razu proponował spiralę w jego prywatnym gabinecie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania