Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne Provena jest wielospecjalistycznym ośrodkiem leczniczym zarówno jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze jak i operacyjne. Jesteśmy ośrodkiem leczącym choroby układu naczyniowego (leczenie żylaków). Nasi Pacjenci mogą korzystać z wiedzy i ogromnego klinicznego doświadczenia naszych lekarzy z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, flebologii angiologii, laryngologii, kardiologii, ortopedii, reumatologii, alergologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne Provena
Wesoła 17/1 lok. 5, 15-307 Białystok
Centrum Medyczne Provena logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Provena Inny

  Nie polecam, miałam wykonany zabieg laserowego zamykania naczynek na twarzy, naczynka nie zostały zamknięte, po zabiegu zostały przebarwienia i blizny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adam Płoński usuwanie żylaków

  Pan Doktor jest doskonałym fachowcem. Prawie bezboleśnie usunął moje żylaki, które stanowiły dla mnie ogromny problem. Od zabiegu minęło już ponad cztery lata i wszystko jest dobrze. Pan Doktor ma także doskonałe podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy, jest bardzo kulturalny. Nawet przed zabiegami potrafi tak rozluźnić atmosferę, że przestaje się myśleć o tym co czeka. Naprawdę więcej takich lekarzy, którzy są doskonałymi fachowcami i mają ludzkie podejście do pacjenta.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania