Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Centrum Medyczne Provena jest wielospecjalistycznym ośrodkiem leczniczym zarówno jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze jak i operacyjne. Jesteśmy ośrodkiem leczącym choroby układu naczyniowego (leczeni... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Provena

Wesoła 17/1 lok. 5

15-307 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Provena jest wielospecjalistycznym ośrodkiem leczniczym zarówno jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze jak i operacyjne. Jesteśmy ośrodkiem leczącym choroby układu naczyniowego (leczenie żylaków). Nasi Pacjenci mogą korzystać z wiedzy i ogromnego klinicznego doświadczenia naszych lekarzy z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, flebologii angiologii, laryngologii, kardiologii, ortopedii, reumatologii, alergologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Płoński usuwanie żylaków

  Pan Doktor jest doskonałym fachowcem. Prawie bezboleśnie usunął moje żylaki, które stanowiły dla mnie ogromny problem. Od zabiegu minęło już ponad cztery lata i wszystko jest dobrze. Pan Doktor ma także doskonałe podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy, jest bardzo kulturalny. Nawet przed zabiegami potrafi tak rozluźnić atmosferę, że przestaje się myśleć o tym co czeka. Naprawdę więcej takich lekarzy, którzy są doskonałymi fachowcami i mają ludzkie podejście do pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania