Centrum Medyczne Procto-Med powstało z inicjatywy kilku osób, dla których bardzo ważne jest niesienie pomocy innym ludziom. Wysokiej klasy specjaliści potrafią pomóc niemal w każdej dolegliwości i pos... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne "Procto-Med"

Partyzantów 11

41-200, Sosnowiec, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne Procto-Med powstało z inicjatywy kilku osób, dla których bardzo ważne jest niesienie pomocy innym ludziom. Wysokiej klasy specjaliści potrafią pomóc niemal w każdej dolegliwości i postawić trafną diagnozę. Gabinety specjalistyczne Procto-Med działają na rynku od 1997 roku, dzięki czemu dziś oferują bardzo szeroki wachlarz usług, między innymi poradnie, takie jak: chirurgia ogólna, dermatologia, diabetologia, gastrologia, neurochirurgia, psychologia czy proktologia. Kadrę stanowi zespół kilkunastu specjalistów, świadczących kompleksową pomoc w zakresie usług medycznych oraz laboratoryjnych

Zabiegi

 • zabiegi operacyjne z zakresu tzw. małej chirurgii, operacyjne leczenie schorzeń proktologicznych

Badania

 • rektoskopia, bad usg jamy brzusznej, transrektalne,

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Szmydki

  Urolog, dr n. med.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"Usługa: konsultacja urologiczna + USG

   Kompetentny lekarz. Szybko postawiona diagnoza .
   Wszystko dokładnie wyjaśnione .
   Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"Usługa: konsultacja urologiczna + USG

   Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z pacjentem. Bardzo konkretnie i rzeczowo. Z pewnością polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Dariusz Dusza

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"

   Lekarz bardzo miły profesjonalista w zawodzie który wykonuje uratował życie mojemu synowi bardzo polecam wszystkim pozdrawiam

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"Usługa: konsultacja proktologiczna

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dobrze wyjaśniony problem i metoda leczenia. Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Beata Kwiatkowska-Dusza

  Proktolog, Chirurg, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"Usługa: konsultacja proktologiczna

   Profesjonalne podejście do pacjenta, pomimo wstydliwego badania nie czułem się skrępowany. Z czystym sumieniem polecam osobą potrzebującym.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"Usługa: konsultacja proktologiczna

   Pani doktor jest bardzo miłą osobą, wszystko cierpliwie objaśnia, odpowiada na pytania. Badanie delikatne i bez stresu. Byla to moja pierwsza wizytyta u proktologa wiec czulam sie dosyć zdenerwowana ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie. W poradni panuje życzliwa atmosfera. Polecam potrzebującym.

  Zobacz wszystkie opinie (108) o tym lekarzu


 • Magdalena Agnieszka Garbacz-Michaluk

  Psychiatra, dr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mediqpol - Centrum Terapii Chorób PrzewlekłychUsługa: konsultacja online

   Bardzo miła i przyjazna pani doktor. Odpowiada szczegółowo na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości, interesuje się pacjentem.
   Widać zaangażowanie. Szczerze polecam!

  • A
   Lokalizacja: Mediqpol - Centrum Terapii Chorób PrzewlekłychUsługa: konsultacja online

   Pierwsza w moim życiu tego typu konsultacja jeszcze przed jej rozpoczęciem wzbudzała mój niepokój, który jednak bardzo szybko ustąpił po rozpoczęciu rozmowy. Pani doktor niesamowicie otwarta na pacjenta, jego potrzeby i oczekiwania względem fachowej pomocy. Rzetelne informacje, swobodna rozmowa bez generowania zbędnego stresu. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Mirosław Pasierbek

  Ortopeda,

  • Każdemu poleciłabym pana doktora. Jest bardzo konretnym lekarzem. Wyleczył naszej córce bioderka, kiedy inny sugerowali że trzeba będzie gipsować a nawet operować. Pan Pasierbek zna się na rzeczy, zawsze chętnie odpowiada na nasze pytania, a jako że mamy do niego prawie 60 km, to pozostaje do naszej dyspozycji w kontakcie telefonicznym w razie pytań, Dzieki niemu córka jest już zdrowa. Zaskoczenie tym bardziej miłe że wizyty odbywały się na nfz.

  • D

   Mirosław Pasierbek jest niestety lekarzem, którego nigdy nikomu nie polecę. Będąc dzieckiem doznałem ciężkiej kontuzji kolana, która często się nawracała. Trafiłem do gabinetu prywatnego w Katowicach, gdzie przyjmował Pasierbek. Badanie było bardzo nieprzyjemne, sprawiało mi mnóstwo bólu, mimo tego lekarz nie przestawał i za nic miał sobie moje krzyki. Przypisał mi serię bardzo drogich i bolesnych zastrzyków - moi rodzice musieli wydać na ten cel kilka tysięcy złotych. Dodam, że raz w zastępstwie Pasierbka przyjmował inny lekarz i zrobił zastrzyk całkowicie bezboleśnie, czego nigdy nie potrafił zrobić (lub mu się nie chciało) Pasierbek. Zastrzyki nigdy nie pomogły, bo diagnoza była nietrafna! Okazało się, że mam zerwane wiązadła i uszkodzoną łąkotkę, potrzebny był zabieg, a nie zastrzyki. Nie wiem dlaczego zdecydowaliśmy się na zabieg właśnie u Pasierbka... ale trzymał mnie w szpitalu przez ponad dwa tygodnie, całkowicie bez żadnych badań itp. Cały czas zapewniał nas, że jeszcze jest kolejka na salę operacyjną i trzeba czekać. Ostatecznie zabieg nic nie wniósł - trzeba było zrobić rekonstrukcję kolana, Pasierbek zrobił jedynie artroskopię. Na moje pytanie, czy teraz już będę zdrowy z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że nie. Że on tylko chciał się upewnić, czy mam zerwane wiązadło i rzeczywiście mam. Teraz trzeba się znowu z nim umówić i odczekać swoje na rekonstrukcję! Gdyby tego wszystkiego było mało... po zabiegu powiedział, że potrzebny mi będzie stabilizator. Przyprowadził do moich rodziców swoją znajomą, która handlowała takimi stabilizatorami. Zapłaciliśmy za niego kilkaset złotych. Dopiero później dowiedziałem się, że lekarz miał prawo i obowiązek przepisać mi stabilizator ze 100% refundacją z NFZ, on tego oczywiście nie zrobił, a my straciliśmy kolejne pieniądze. Wtedy całkowicie zrezygnowaliśmy ze współpracy, zmarnowane lata, niepotrzebna operacja, wydane tysiące złotych - wszystko na nic. Na sam koniec należy też wspomnieć, że dla Pasierbka pacjent to tylko chodzący portfel, numerek do odhaczenia. Często na wizytę musieliśmy czekać kilka godzin, a ta trwała najczęściej około dwóch minut. Dwukrotnie się zdarzyło, że czekaliśmy 6/7 godzin, a Pasierbek w ogóle nie przychodził (mimo, że wcześniej dzwoniliśmy do niego i zarzekał się, że przyjdzie na pewno). Zwyczajnie nas i całą kolejkę innych pacjentów olewał i jechał do domu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego lekarza. Później trafiłem do prawdziwego profesjonalisty, który naprawił moje kolano. Żałuję że musiałem wcześniej przemęczyć tyle lat u Pasierbka.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Aleksander Granicki

  Neurochirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Dla mnie super!
   U Pana dr.Granickiego lecze sie 7 lat.Świetny specjalista,mający w sobie dużo empatii dla cierpiącego pacjenta.Wszystko fachowo omawia i wyjaśnia, ma czas dla pacjenta,żeby na spokojnie wszystko wytłumaczyć i uspokoić.Polecam!!!


Powiązane wyszukiwania