Centrum Medyczne Procto-Med powstało z inicjatywy kilku osób, dla których bardzo ważne jest niesienie pomocy innym ludziom. Wysokiej klasy specjaliści potrafią pomóc niemal w każdej dolegliwości i pos... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne "Procto-Med"

Partyzantów 11

41-200, Sosnowiec, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne Procto-Med powstało z inicjatywy kilku osób, dla których bardzo ważne jest niesienie pomocy innym ludziom. Wysokiej klasy specjaliści potrafią pomóc niemal w każdej dolegliwości i postawić trafną diagnozę. Gabinety specjalistyczne Procto-Med działają na rynku od 1997 roku, dzięki czemu dziś oferują bardzo szeroki wachlarz usług, między innymi poradnie, takie jak: chirurgia ogólna, dermatologia, diabetologia, gastrologia, neurochirurgia, psychologia czy proktologia. Kadrę stanowi zespół kilkunastu specjalistów, świadczących kompleksową pomoc w zakresie usług medycznych oraz laboratoryjnych

Zabiegi

 • zabiegi operacyjne z zakresu tzw. małej chirurgii, operacyjne leczenie schorzeń proktologicznych

Badania

 • rektoskopia, bad usg jamy brzusznej, transrektalne,

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Szmydki

  Urolog, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"

   Konsultację lekarską oceniam bardzo dobrze - po ponad 2 latach leczenia się u innych lekarzy wreszcie znalazł się ktoś, kto postawił właściwą diagnozę, zlecił odpowiednie badania i wyleczył przyczynę problemów. Duża wiedza i doświadczenie, wysoka kultura osobista oraz empatyczne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"Usługa: konsultacja urologiczna

   Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora !!!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Dariusz Dusza

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"Usługa: konsultacja proktologiczna

   Rzeczowo i wyczerpująco opisał przyczyny, przebieg oraz leczenie problemu, otwarcie odpowiadał na każde pytanie, oraz na te, których nie zadałem, serdecznie polecam

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"Usługa: konsultacja proktologiczna

   Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Uważam, że jest to specjalista godny polecenia. Poleciłabym każdemu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Anita Lewartowska-Białek

  Lekarz Medycyny Estetycznej, Dermatolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita

   Pani doktor prze miła sympatyczna kulturalna . Wytłumaczyła wszystko dokładnie Dziękuję. Polecam panią doktor z przyjemnością.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Angelius Szpital ProvitaUsługa: trądzik

   To była moja pierwsza wizyta u Pani Anity. Świetna osoba, wytlumaczyla ni w jaki sposób możemy zwalczyć problem. Pani Anita odpowiada na wszystkie pytania. Polecam tego dermatologa w stu procentach.

  Zobacz wszystkie opinie (343) o tym lekarzu


 • Beata Kwiatkowska-Dusza

  Proktolog, Chirurg, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"Usługa: konsultacja proktologiczna

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor wykonała swoją pracę należycie oraz profesjonalnie. Krótko pisząc: jestem zadowolony z wizyty. :)

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne "Procto-Med"Usługa: konsultacja proktologiczna

   Lekarz merytoryczny i bardzo miły , na wszystkie zadane pytania związane z chorobą udzielił rzeczowych odpowiedzi.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


  • M

   Pani doktor to dobry, życzliwy, cierpliwy i wyrozumialy człowiek. Zaangazowana, stara sie pomoc z całych sil. Kompetencja i wiedza o najnowoczesniejszych lekach. Odpowiada na pytania i wątpliwości. Tłumaczy sposób leczenia. Pani doktor moze być przykładem dobrych praktyk w wykorzystaniu psychologii w podejściu do osoby w kryzysie.

  • J

   "Bardzo dobry specjalista z podejściem i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, pomaga, super człowiek i lekarz z powołania, bardzo mi pomaga dojść do siebie i robi to z ogromnym profesjonalizmem. Polecam Panią doktor wszystkim, którzy mają problemy spowodowane trudnymi sytuacjami, w których bez pomocy fachowca bardzo ciężko sobie poradzić."
   Podpisuję się pod opinią Jakuba, Jacek

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mirosław Pasierbek

  Ortopeda,

  • Każdemu poleciłabym pana doktora. Jest bardzo konretnym lekarzem. Wyleczył naszej córce bioderka, kiedy inny sugerowali że trzeba będzie gipsować a nawet operować. Pan Pasierbek zna się na rzeczy, zawsze chętnie odpowiada na nasze pytania, a jako że mamy do niego prawie 60 km, to pozostaje do naszej dyspozycji w kontakcie telefonicznym w razie pytań, Dzieki niemu córka jest już zdrowa. Zaskoczenie tym bardziej miłe że wizyty odbywały się na nfz.

  • D

   Mirosław Pasierbek jest niestety lekarzem, którego nigdy nikomu nie polecę. Będąc dzieckiem doznałem ciężkiej kontuzji kolana, która często się nawracała. Trafiłem do gabinetu prywatnego w Katowicach, gdzie przyjmował Pasierbek. Badanie było bardzo nieprzyjemne, sprawiało mi mnóstwo bólu, mimo tego lekarz nie przestawał i za nic miał sobie moje krzyki. Przypisał mi serię bardzo drogich i bolesnych zastrzyków - moi rodzice musieli wydać na ten cel kilka tysięcy złotych. Dodam, że raz w zastępstwie Pasierbka przyjmował inny lekarz i zrobił zastrzyk całkowicie bezboleśnie, czego nigdy nie potrafił zrobić (lub mu się nie chciało) Pasierbek. Zastrzyki nigdy nie pomogły, bo diagnoza była nietrafna! Okazało się, że mam zerwane wiązadła i uszkodzoną łąkotkę, potrzebny był zabieg, a nie zastrzyki. Nie wiem dlaczego zdecydowaliśmy się na zabieg właśnie u Pasierbka... ale trzymał mnie w szpitalu przez ponad dwa tygodnie, całkowicie bez żadnych badań itp. Cały czas zapewniał nas, że jeszcze jest kolejka na salę operacyjną i trzeba czekać. Ostatecznie zabieg nic nie wniósł - trzeba było zrobić rekonstrukcję kolana, Pasierbek zrobił jedynie artroskopię. Na moje pytanie, czy teraz już będę zdrowy z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że nie. Że on tylko chciał się upewnić, czy mam zerwane wiązadło i rzeczywiście mam. Teraz trzeba się znowu z nim umówić i odczekać swoje na rekonstrukcję! Gdyby tego wszystkiego było mało... po zabiegu powiedział, że potrzebny mi będzie stabilizator. Przyprowadził do moich rodziców swoją znajomą, która handlowała takimi stabilizatorami. Zapłaciliśmy za niego kilkaset złotych. Dopiero później dowiedziałem się, że lekarz miał prawo i obowiązek przepisać mi stabilizator ze 100% refundacją z NFZ, on tego oczywiście nie zrobił, a my straciliśmy kolejne pieniądze. Wtedy całkowicie zrezygnowaliśmy ze współpracy, zmarnowane lata, niepotrzebna operacja, wydane tysiące złotych - wszystko na nic. Na sam koniec należy też wspomnieć, że dla Pasierbka pacjent to tylko chodzący portfel, numerek do odhaczenia. Często na wizytę musieliśmy czekać kilka godzin, a ta trwała najczęściej około dwóch minut. Dwukrotnie się zdarzyło, że czekaliśmy 6/7 godzin, a Pasierbek w ogóle nie przychodził (mimo, że wcześniej dzwoniliśmy do niego i zarzekał się, że przyjdzie na pewno). Zwyczajnie nas i całą kolejkę innych pacjentów olewał i jechał do domu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego lekarza. Później trafiłem do prawdziwego profesjonalisty, który naprawił moje kolano. Żałuję że musiałem wcześniej przemęczyć tyle lat u Pasierbka.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Aleksander Granicki

  Neurochirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Dla mnie super!
   U Pana dr.Granickiego lecze sie 7 lat.Świetny specjalista,mający w sobie dużo empatii dla cierpiącego pacjenta.Wszystko fachowo omawia i wyjaśnia, ma czas dla pacjenta,żeby na spokojnie wszystko wytłumaczyć i uspokoić.Polecam!!!