Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

1. Centrum Medyczne PoMoc oferuje komercyjne (odpłatne) usługi poradni specjalistycznych. Cały zysk z działalności Centrum przekazywany jest na potrzeby hospicjów dziecięcych prowadzonych przez Fundację Gajusz. W Centrum Medycznym PoMoc można skorzystać z porad lekarzy różnych specjalności m.in. pediatrów, neurologa dziecięcego, onkologa i hematologa dziecięcego. Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania usług gabinetu masażu leczniczego. Szczegółowe informacje na stronie www.pomoc.co
więcej O nas
Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adresy (2)

Centrum Medyczne Po Moc
ul. Dąbrowskiego 87, 93-271 Łódź
Centrum Medyczne Po Moc
Piotrkowska 17, 90-406 Łódź

Opinie o specjalistach (243)

243 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    E

    Dzień dobry moja córka Róża choruje na Zespół Dravet. Ma 8 lat . Pierwszych drgawek dostała mając pół roku. Dzięki CZMP i panu doktorowi zdiagnozowano chorobę natychmiast. Od tej pory córka jest pod opieką neurologa i innych specjalistów napady i ataki są mniejsze i kontrolowane . Dziękujemy i życzymy zdrowia .

     • dr n. med. Łukasz Przysło Inny  • 

    M

    Niesamowita wiedza
    Dziecko zdiagnozowano na pierwszej wizycie.

     • dr n. med. Łukasz Przysło Inny  • 

    M

    Dzień dobry, nie mam prywatnego maila, a Panie z rejestracji poradziły żeby jednak zapytać Pana o zasadność wizyty przed jej umówieniem. Dziecko 9 letnie z problemami w sferze zachowań agresywnych. Czy badania neurologiczne są w stanie nam wskazać jakąś przyczynę ? Diagnozy były, na zajęcia TUS uczęszcza. Szukamy rozwiązania żeby mu pomóc. Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam

     • dr n. med. Łukasz Przysło Inny  • 

    R

    Na wizycie u Pana Doktora byliśmy w maju. Jechaliśmy z nadzieją, że Pan Doktor będzie w stanie pomóc naszemu dziecku, nie oczekiwaliśmy wiele, a wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, począwszy od zlecenia diagnostyki na oddziale oraz leczenia doraźnego. Pan Doktor mimo, iż jest lekarzem nieustannie edukującym się, oraz pełniącym bardzo ważne i wymagające stanowisko, człowiekiem niewątpliwie zapracowanym, mimo to Pan Doktor zawsze odpowiadał na nasze maile, dopytywał o stan dziecka i potrafił wypisać receptę w sytuacji kryzysowej nawet w niedzielę, która de facto powinna być dla Pana Doktora dniem odpoczynku. Pan Doktor jest jednym z najlepszych neurologów w Polce, oprócz bycia świetnym lekarzem jest także dobrym człowiekiem, któremu los i zdrowie pacjentów nie jest obojętne. Koniec końców Pan Doktor nie zostawił nas bez pomocy i postanowił dać szansę leczenia naszemu dziecku, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. To zaszczyt być pacjentem, tak wybitnego specjalisty.

     • dr n. med. Łukasz Przysło Konsultacja neurologiczna  • 

    J

    Minął właśnie 7 rok od kiedy jeździmy do naszego ukochanego Pana Doktora i zawsze jestem zadowolona z wizyty. Trafiliśmy po poszukiwaniach w internecie specjalisty który zająłby się moim synem który urodził się w ciężkim stanie.
    Pan doktor nigdy nie zajmował się stricto neurologią w naszym przypadku, ale zawsze globalnie traktował syna i szukał przyczyny. Zawsze podpowiada co mogę jeszcze zrobić w różnych obszarach medycyny. Dzięki dociekliwości wiem co mojemu synowi jest i na co choruje.
    Po za tym dr Przysło ma cudowne podejście do pacjentów i rodziców, na każde pytanie odpowie.
    Wielkie dziękuję , a my panie dr widzimy się na oddziale w lipcu- Olek z mamą

     • dr n. med. Łukasz Przysło Konsultacja neurologiczna  • 

    A

    Dr Łukasz Przysło - to nie tylko lekarz! To Anioł , którego mają nasze Dzieci i My Rodzice Człowiek o olbrzymiej wiedzy, wielkim sercu, taki ludzki, a zarazem wyjątkowy Będąc pacjentami u Pana Łukasza, czujemy się zaopiekowani, bezpieczni, zawsze wysłuchani i za każdym razem jest tak miło.. nie spotkałam się wcześniej ani później (jak do tej pory) z tak wspaniałym Lekarzem!
    Jesteśmy Panu dr bardzo za wszystko wdzięczni i dziękujemy
    Rodzice Marysi i Frania

     • dr n. med. Łukasz Przysło Konsultacja neurologiczna  • 

    A

    Z wielkimi nadziejami liczyliśmy ze Pan Dr Przysło zajmie się naszym dzieckiem zgodnie ze świetnymi komentarzami cudem udało nam się pojawić na 1szej wizycie ale na tym się skończyło totalny brak spójności organizacji w tej klinice totalna zlewka na pacjenta kilkukrotne prośby o kontakt skończyły się tekstem proszę pisać e-mail do Pana Przysło i tak po kilku emailach prośbach skończyło na urwanym kontakcie ! Nie polecam !

     • dr n. med. Łukasz Przysło Konsultacja neurologiczna  • 

    dr n. med. Łukasz Przysło

    Szanowny Panie,
    dziękuję za wiadomość i Pańskie uwagi.
    Utrudniony kontakt wynika przede wszystkim z faktu, że ilość Pacjentów rośnie lawinowo a Zespół i ja nie jesteśmy w stanie odpowiadać natychmiastowo. Otrzymuję codziennie kilkadziesiąt wiadomości od Rodziców plus wiadomości zawodowe.
    Rozumiem, że każdy Rodzic chciałby aby Jego Dziecko było najważniejsze i potraktowane priorytetowo, niestety przy kilkuset Chorych w miesiącu nie jest to możliwe. Do tego mamy wyjazdy służbowe, urlopy i zwolnienia, bo jesteśmy ludźmi którzy się edukują, potrzebują odpoczynku i czasem niestety chorują.
    Staram się pomagać tak mocno na ile to jest możliwe i pisanie o „totalnej zlewce” jest niesprawiedliwym komentarzem. Zapewniam, że są Rodzice którzy mogą się skontaktować i otrzymują informacje, których potrzebują.
    Tak jak pisałem poniżej zawsze można umówić się w Sekretariacie na omówienie wyników. Nikomu nie odmówiłem, jedynie z powodu moich obowiązków nie zawsze jest to możliwe na „tu i teraz”.
    Mam też świadomość, że nie każdemu może odpowiadać moja opieka i nie każdemu Dziecku jestem w stanie pomóc, zatem życzę znalezienia Specjalisty, który spełni Państwa oczekiwania.
    Łączę pozdrowienia!


    M

    Jestem pod wrażeniem szerokiego spojrzenia na problemy pacjenta. To o czym człowiek marzy myśląc o podejściu neurologa to otrzymuje na wizycie u Doktora.

     • dr n. med. Łukasz Przysło Konsultacja neurologiczna  • 

    A

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty z tego jak przebiegła. Doktor szczegółowo przeprowadził wywiad i zbadał mojego syna. Teraz już wiem skąd tak dobre opinie. Bardzo bardzo polecam. Ja czuję się zaopiekowana i czuję że mój syn trafił w dobre ręce. Oby tak pozostało

     • dr n. med. Łukasz Przysło Konsultacja neurologiczna  • 

    B

    Nie umiem nawet wyrazić słów,które opisałyby Pana Doktora.
    Jest to wspaniały lekarz,cudowny człowiek.
    Nasz Franio go wręcz uwielbia.
    Kompetencja i zaangażowanie jest nie do opisania.
    Najlepszy lekarz! ;)

     • dr n. med. Łukasz Przysło Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania