POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Mikołaj Biłusiak

  Mikołaj Biłusiak

  laryngolog
  A ja sobie chwalę kontakt z Panem doktorem . Miły, udziela konkretnych i rzeczowych porad . Mnie bardzo uspokoił rozmową na temat rurki tracheotom...
 • Arkadiusz Stawecki

  Arkadiusz Stawecki

  neurolog
  Lekarz bardzo sympatyczny i konkrety. Nie naciąga na pieniądze i kolejny wizyty. Dobrze mnie zdiagnozował. Bardzo bardzo polecam.
 • Alicja Liszka Kawka

  Alicja Liszka Kawka

  okulista
  Dziekuje bardzo za profesjonalna konsultacje medyczna. Pani doktor A.Kawka z duza serdecznoscia otoczyla opieka medyczna pacjentke- moja wiekowa mamus...
 • Tatiana Joanna Dziedzic

  Tatiana Joanna Dziedzic

  okulista
  profesjonalne podejście. wysłuchanie objawów przedstawionych przez pacjenta. Brak możliwości wykonania konkretnego badania spowodował wystawienie skie...
 • Karol Szyluk

  Karol Szyluk

  ortopeda
  Leczę się u pana doktora juz ponad 6 lat i gdyby nie on chyba mój kręgosłup wyglądał by okropnie. Polecam lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec i ...
 • Bożena Teresa Kaśkosz-Korzeniowska

  Bożena Teresa Kaśkosz-Korzeniowska

  internista,lekarz medycyny pracy
 • Aleksander Sowula

  Aleksander Sowula

  chirurg
  Bardzo dobry lekarz. Przyjął mnie na nocnym dyżurze 19 listopada rozpoznał moja zakrzepice skierowal mnie do odpowiedniego specjalisty dzieki czemu ur...
 • Grzegorz Moneta

  Grzegorz Moneta

  diabetolog,internista
 • Krystyna Janczewska

  Krystyna Janczewska

  internista
 • Anna Puszko

  Anna Puszko

  ortopeda
  Very knowledgable, takes her time for the visit, does her best to explain what the problem may be, tells you what may help and what to avoid. Printed ...
 • Michał Kozłowski

  Michał Kozłowski

  kardiolog,lekarz w trakcie specjalizacji

Informacje o placówce

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- medycynę pracy.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2008.
W placówkach Polmed pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Gabinety

 • Centrum Medyczne Polmed Oddział Sosnowiec

  Modrzejowska 32B

  41-200, Sosnowiec, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Stawecki

  Neurolog, lek.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz bardzo sympatyczny i konkrety. Nie naciąga na pieniądze i kolejny wizyty. Dobrze mnie zdiagnozował. Bardzo bardzo polecam.


 • Tatiana Joanna Dziedzic

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   profesjonalne podejście. wysłuchanie objawów przedstawionych przez pacjenta. Brak możliwości wykonania konkretnego badania spowodował wystawienie skierowania do innej placówki - bardzo profesjonalnie. Nie chca leczyc na siłe - rzetelne podejscie.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry lekarz-leczyłem się u róż nych lekarzy --ale teraz wiem jak są przeprowadzane konsultacje na wysokim poziomie-POLECAM-napiszę pózniej więcej-jestem zadowolony


 • Mikołaj Biłusiak

  Laryngolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział PoznańUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Kompletny brak kontaktu z pacjentem. Lekarz wpatrzony w komputer i nie zainteresowany tym, co mówi pacjent. Pierwsza wizyta - skierowanie na badania, druga wizyta - skierowanie do innego specjalisty. Żadnej reakcji, żeby ulżyć w bólu, żadnej pomocy. Zdecydowanie odradzam.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie zatok

   Zlecił badania, wyniki według niego były niepokojące i odesłał do hematologa.
   Hematolog powiedział że mam bardzo dobre wyniki a odstępstwa od normy krwinek białych spowodowane są przeziębieniem i to normalne :/
   Tak że nie polecam, tylko mnie wystraszył.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Alicja Liszka Kawka

  Okulista, lek.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Sosnowiec

   Dziekuje bardzo za profesjonalna konsultacje medyczna. Pani doktor A.Kawka z duza serdecznoscia otoczyla opieka medyczna pacjentke- moja wiekowa mamusie. Dokladnie zapoznala mnie z dalszymi etapami leczenia

  • G
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział SosnowiecUsługa: ból i łzawienie oka

   Bardzo sympatyczna , miła Pani doktor, kompetentna. Słucha i rozmawia z pacjentem , radzi i tłumaczy. Diagnoza i leki trafione w dziesiątkę. Przy wypisywaniu recept na prośbę pacjenta bierze pod uwagę sytuację materialną ( jeśli się zasygnalizuje) i szuka tańszych odpowiedników .Gorąco polecam !!!!!!!!


 • Karol Szyluk

  Ortopeda, dr n. med.

  • M

   Leczę się u pana doktora juz ponad 6 lat i gdyby nie on chyba mój kręgosłup wyglądał by okropnie. Polecam lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec i specjalista!jedyny lekarz do którego idę z uśmiechem na twarzy!

  • M

   wyjątkowy lekarz, wyleczył mi stopę-po 3latach w ciągu ktòrych żadden lekarz nie postawił trafnej diagnozy - tylko leki przeciwbòlowe. Po raz pierwszy porozmawiał ze mną rozpoznał dnę moczanową. przepisał leki dał dietę. Od 3 lat po raz pierwszy nie czuję bòlu. Przy okazji wyleczył mi łokieć. Polecam super.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Aleksander Sowula

  Chirurg, dr n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Przyjął mnie na nocnym dyżurze 19 listopada rozpoznał moja zakrzepice skierowal mnie do odpowiedniego specjalisty dzieki czemu uratował mi życie w przeciwieństwie do lekarzy do których chodziłam wczesniej dziekuje Panu Bardzo

  • G

   Bardzo dobry wyrozumiały dbających o pacjenta 11 lat temu uratował mi źycie kierując mnie na operację do Sosnowca 2- później mnie oferował item ratował wszystkim życzę takiego oddanego pacjentowi lekarza. wdzięczna Pacjentka-grazynak.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Puszko

  Ortopeda, lek.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KatowiceUsługa: 07/08.2017

   Very knowledgable, takes her time for the visit, does her best to explain what the problem may be, tells you what may help and what to avoid. Printed out daily exercises, and sent me to the correct treatment with an Osteopat. After 2 months of pain I am now pain-free!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział SosnowiecUsługa: naderwane więzadło

   W 100 % mogę polecić Panią Doktor. Jako jedyna spośród grona specjalistów postawiła trafną diagnozę. Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczy pacjentowi tak że nawet bez znajomości tematu każdy pacjent wszystko zrozumie. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Przeprowadzone przez nią badania są wykonywane rzetelnie. Niesamowicie dobry lekarz i specjalista wsłuchujący się w problemy pacjenta i analuzujaca problem pod różnymi względami. Najlepszy ortopeda spośród tych z którymi miałam do czynienia, posiadająca olbrzymią wiedzę.